Editörler : F16 Gökçen
17 Eylül 2007 16:03

Aydın´da İş İmkanları

Arkadaşlar Aydın da özel sektör zaten sınırlı.onun için birbirimize yardımcı olalım ve arayışlarımıza devam edelim....bütün aydınlılardan katkılarını bekliyorum...

17 Eylül 2007 16:05

ANADOLUBANK A.Ş. / Banka

Gişe Asistanı Referans Kodu: AST-07 Aydın-Türkiye

İş Tanımı

Bankamızın yeni açılacak Söke ve Aydın Şubesi'nde, Operasyon Servisi- Gişe bölümünde yetiştirilmek üzere,

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun,

Erkeklerde 01.01.1979, bayanlarda 01.01.1981 ve sonrasında doğmuş,

Erkek adaylar için askerlik görevini fiilen yapmış,

İnsan ilişkilerinde başarılı,

Ekip çalışmasına yatkın,

Iletişim kabiliyeti yüksek,

deneyimsiz adaylar aranmaktadır.

Ek Bilgiler

? İş Alanı : Diğer

? Organizasyondaki Yeri : Diğer

? Çalışma Şekli : Tam zamanlı

? Şehir : Aydın

? Ülke : Türkiye

? Yayınlanma Tarihi : 17.09.2007

? Son Başvuru Tarihi : 17.10.2007

17 Eylül 2007 16:07

SÖKTAŞ A.Ş. / ZİRAAT-HAYVANCILIK

Malzeme Yönetimi Sorumlusu Referans Kodu: S - dep0107 Aydın-Türkiye

Kısa Şirket Tanıtımı

1971 yılında kurulan Söktaş, yenilikçi, modern, dinamik ve entegre yapısıyla Türk Tekstil sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmuştur.

85.000 m²?si kapalı toplam 185.000 m²?lik bir alan üzerindeki tesislerde yılda 2.200 ton iplik ve 12 milyon metre kumaş üretimi yapan Söktaş, gömleklik ve spor giyim kumaşları konusunda Türkiye?de, Avrupa?da ve Dünya?da öncelikle tercih edilen bir firma konumundadır.

Ayrıca 2006 yılında iş ve yatırım çeşitlendirmesi amacıyla hijyenik süt üretimi yatırımına başlanmıştır. Bu amaçla germencik-İncirliova mevkiinde arazi alımı yapılarak inşaata başlanmıştır. 2007 yılında ilk etap hayvan tedariki yapılmıştır.

TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Belgesi?ne sahip olan Söktaş, Avrupa İş Mükemmelliği modelini (EFQM) esas almıştır. Toplam Kalite Yönetimi kapsamında yaklaşık 1100 çalışanının gelişimini, eğitimler, öneri sistemi ve kalite çemberleri gibi faaliyetlerle desteklemektedir.

Doğaya ve insana saygılı ürünler üreten Söktaş, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistem Belgesi ve ürünlerinin insan sağlığına zararlı olmadığını kanıtlayan Öko-Tex 100 belgesine sahiptir.

İş Tanımı

Büyükbaş Süt Sığırcılığı İşletmemizde çalışmak üzere, Stok giriş-çıkışlarını yapacak, Stokları takip edecek, malzeme sayımını yapacak, giriş kalite kontrolü yapacak Malzeme Yönetimi Sorumlusu

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Maliye vb. bölümlerinden mezun,

Tercihen en az 2 yıl tecrübeli

Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

Aydın, Germencik, İncirliova veya Söke'de ikamet edebilecek.

Ek Bilgiler

? İş Alanı : Lojistik / Malzeme Yönetimi

? Organizasyondaki Yeri : Uzman

? Çalışma Şekli : Tam zamanlı

? Şehir : Aydın

? Ülke : Türkiye

? Yayınlanma Tarihi : 13.09.2007

? Son Başvuru Tarihi : 13.10.2007

17 Eylül 2007 18:29

yok mu hiç aydınlı şu forumda bizimde tuzumuz olsun diyen...

steffler
Memur
17 Eylül 2007 20:16

matias emilio bende aydındayım sen zaten aydındaki iş ilanlarını vermişsin söktaşın ilanı nerde kariyerdemi onu yazmayı unutmuşsun

fts_izmir
Aday Memur
17 Eylül 2007 20:18

mrb yenibir iş com da anadolu bank gişe asistanı ilanı vermiş ..bilgin olsun

18 Eylül 2007 13:28

söktaşın ilanı yenibiriş te...750-1000 ttl arası maaşı varmış diye duydum...ilgilenirsen haberin olsun

steffler
Memur
18 Eylül 2007 16:19

teşekkür ederim başvurdum bakalım hayırlısı.

21 Eylül 2007 14:13

kariyer.net te jantsa nın genel başvuru ilanı var...bilginize...

steffler
Memur
21 Eylül 2007 20:41

benanadolu banka başvurdum cvp olarak sizi değerlendireceğiz uygun bir pozisyon olduğunda sizinle irtibata geçilecektir diye bi yazı gelmiş sizede geldimi arkadaşlar?

22 Eylül 2007 14:27

evet aynı yazı geldi banada.lakin ne arayan var ne soran.bide bunlar istanbula çağırır büyük ihtimal.

arkadaşlar anadolubank gişecisine ne veriyo bilen varsa yazarsa sevinirim...

23 Eylül 2007 15:20

arkadaşlar anadolubank tan aranan oldu mu?

kendi sayfamızı ihmal etmeyelim...:)

bonem
Aday Memur
24 Eylül 2007 08:32

slm ...ben de Aydınlıyım...Anadolubank katılım bankası mı bilen varmı acaba? Bilen varsa yazabilirmi?

steffler
Memur
24 Eylül 2007 11:31

ben anadolu bank genel müdürlüğünü aradım şubenin ne zaman açılacağı belli bile değilmiş.müracatlar 17 ekimde bitiyor daha aramalar olmaz bence

24 Eylül 2007 14:22

stefler bilgi için teşekkürler.bende internet adreslerindne baktım ve aydın şubesi die bişi yok:)

kafa buluyolar galiba:)

bu arada boner anadolubankın katılım bankasıyla alakası yok...

bilgine...

bonem
Aday Memur
25 Eylül 2007 09:39

sağol matias...

Aydın da hangi özel hastaneler var acaba?Ben Aydına yakın bir yerde oturuyorum ve sağlık kurumları işletmeciliği mezunuyum da...hastanelere başvurmayı düşünüyorum...

slmlar...

25 Eylül 2007 14:38

bonem...aydında şu anda efeler mahallesinde (izmir asfaltı üzerinde)eski ismi özel a.menderes hastanesi olan (isim değişmiş galiba) bi hastane var.kime özel hastane dersen gösterir.şehir içi hatlardan 5,7 vb nolu sanayi yoluna giden minübüsler önünden geçer.onun dışında aydın da kurulması düşünülen hastane projeleri olduğunu çok duymuştum ama bi kesinlik kazanmadı henüz.kariyer net ten takip edebilirsin.bi ara orda görmüştüm..

bonem
Aday Memur
28 Eylül 2007 09:30

teşekkürler matias...Aydın da işimiz gerçekten zor...özel sektör de çalışmak için olanaklar çok sınırlı...kolaylıklar herkese...bilgi edindikçe yazıcam buraya...

28 Eylül 2007 14:04

ben teşekkür ederim bonem..iyi çalışmalar

01 Ekim 2007 18:31

aydın da pek iş yok bu sıralar...

bonem
Aday Memur
05 Ekim 2007 08:11

Aydın lı arkadaşlar ! Aydın -Nazilli de vestel açılacağı söylentisi var bugünlerde.Organize sanayiden yer bakıyorlarmış.Bununla ilgili bilgisi olan var mı?Böyle bişey olursa çok iyi olur gerçekten...

Toplam 129 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi