Editörler : oto-danisman-expert
03 Eylül 2010 11:53

yeni ford fiesta mı? opel yeni corsa mı?

arkadaşlar 2011 model otomatik vites bir araç almak istiyorum fakat bu iki araç arasında kaldım.hangisi daha iyi ve güvenlidir,yardımcı olursanız çok sevinirim

68aksa
Şef
03 Eylül 2010 12:56

opel corsa için bir şey diyemeyeceğim ama ford için yakıtın biraz yüksek olduğuna dair yorumlar okumuştum.ama güzel araç.

benim tavsiyem bir de skoda fabia bakın derim kullandım çok memnundum.daha iyi bilgi için www.skodaturkey.com sitesini inceleyebilirsiniz.skoda ile ilgili bütün soru ve cevaplarını bulabilirsiniz.

yecoshkunsu
Yasaklı
03 Eylül 2010 13:13

ikisi de cok güzel arac ama bana sorarsan

yeni kasa fiesta 1 adım önde

sık bi tasarımı var

aalex
Yasaklı
03 Eylül 2010 14:35

karşılastrıman bıle hata corsa al...

03 Eylül 2010 15:09

ikisini de alma. bu kadar para verip gidip kutu gibi araba alma. C segmenti bir yaşında araba al. ilerde de rahat edersin.

nodaih
Şef
03 Eylül 2010 23:28

iila b segmenti diyorsan kesinlikle dizel fiesta,daha az yakanı daha duymadım belki polonun 3 silindirli tdi'si oda fahiş fiyatla satılıyor.corsada iyidir seni üzmez.

r-ü-y-a
Şube Müdürü
04 Eylül 2010 00:36

bende bu ayarda bi araba bakıyorum fiestada çok beğendiim bir modeldi fakat pek olumlu şeyler işitmedim..bende corsa ve astra arasında kaldım..sanırm bi kaç ay daha bekliycem..ayrıca opele en son gittiğimde 2011 ler henüz yoktu..bilginize..

matematiksever
Aday Memur
04 Eylül 2010 21:09

fiesta görünüm itibariyle daha şık gibi duruyor ama ben de pek olumlu şeyler duymuyorum bu model için.Genellikle de ,arka koltuk diz mesafesinin çok dar olduğu söyleniyor.corsa da iyi ama en full versiyonunda bile arka camlar manuel,çok ilginç.

astrayı ben de düşündüm hatta fiyatları ağustosta bayağı cazipti ama onun 1.4leri o kasaya hafif geldiği için 1.6sını tavsiye ettiler.o da epey bi yakar diye vazgeçtim.bu arada 2011'ler eylül 15te çıkıyor.

ünigs 1.2
Yasaklı
05 Eylül 2010 11:26

fiyatına göre fiesta daha mantıklı daha dolu.

yol tutuş ve fren olaylarında da fiesta daha iyi olduğu kesin.

yakıt olayını bilmiyorum bence fazla da takılmamak lazım 10-20 kuruş basit hesap bunlar.

bende otomatik fiesta düşünüyorum ama askerlikten sonra inşallah :)

Siz hangisini alırsanız alın kazasız belasız binersiniz inşallah

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi