Editörler : Pangaea
29 Mayıs 2008 17:53

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Paylaşımları

bu ilana başvuracak ziraat mühendisleri burda buluşalım..

crinoid
Memur
29 Mayıs 2008 17:56

arkadaşlar bu işkura başvurmuş olma şartı hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi?

crinoid
Memur
29 Mayıs 2008 18:01

ayrıca çalışma koşulları hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim..

crinoid
Memur
29 Mayıs 2008 18:04

bu ialnı bekleyen benden başka kimse yok sanırım..bir ben mi kalmışım işsiz:)

smmm82
Kapalı
29 Mayıs 2008 18:10

iibf cilere kaç para maaş verirler.

kahraman7575
Aday Memur
29 Mayıs 2008 18:15

arkadaslar bölümlerde eğitim bilimleri mezunu derken neyi akst etmiş anlamadımbilgisi olanlar yazabilirmi.eğitim fakültesi mi.benim eğitimden tezsiz yüksek lisansım var.buna uyuyormu acaba

crinoid
Memur
29 Mayıs 2008 18:44

ARKADAŞIM EĞİTİM BİLİMLERİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK BÖLÜMÜ DEMİŞ..

crinoid
Memur
29 Mayıs 2008 19:05

bilgileri bizimle paylaşacak arkadaşları yardımlarınızı bekliyoruz..

k_kapan
Aday Memur
29 Mayıs 2008 19:20

merhaba,

arkadaslar oncelikle yeni ilan hayirli olsun. InsaAllah herkes gonlunun diledigi ise yerlesir.

Tarim kredi memur kadrosu hakkinda bilgi almak istiyorum. Forumda biraz bilgi var ama guncellemek gerekli diye dusunuyorum. Ornegin; calisma statusu nedir( isci, 657'ye tabi memur v.s.), yeni baslayanlarin alacagi ucret gibi bilgiler yararli olabilir.

selamlar.

k_kapan
Aday Memur
29 Mayıs 2008 19:22

merhaba,

arkadaslar oncelikle yeni ilan hayirli olsun. InsaAllah herkes gonlunun diledigi ise yerlesir.

Tarim kredi memur kadrosu hakkinda bilgi almak istiyorum. Forumda biraz bilgi var ama guncellemek gerekli diye dusunuyorum. Ornegin; calisma statusu nedir( isci, 657'ye tabi memur v.s.), yeni baslayanlarin alacagi ucret gibi bilgiler yararli olabilir.

selamlar.

arcu:)
Memur
29 Mayıs 2008 20:34

arkadaslar maası iyimiş ama torpil şart

rüzgar01
Memur
29 Mayıs 2008 20:55

NE KADARMIŞ BİR MEMURU MAAŞI 1200 DİYE DUYDUM AMA...

crinoid
Memur
29 Mayıs 2008 21:14

sizce puanlar kaça kadar düşer arkadaşlar?

crinoid
Memur
29 Mayıs 2008 21:21

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürü Bedrettin Yıldırım, personel alımına ilişkin yaptığı açıklamada ; Merkez Birliği, Bölge Birlikleri ve Kooperatiflerde istihdam edilmek üzere toplam 607 memur ve ziraat mühendisi için sınav açtıklarını ifade ederek yapılacak sınavın son derece adil bir şekilde yapılacağını ve alınacak personelin nitelikli olmasına özen göstereceklerini söyledi. Genel Müdür Yıldırım, açıklamasında şu hususlara yer verdi.

" Teşkilatımız birimlerinin çiftçilerimize daha iyi hizmet vermesini sağlamak için Merkez Birliğimiz, 16 Bölge Birliğimiz ve Tarım Kredi Kooperatiflerimizde istihdam etmek üzere 453 memur ve 154 ziraat mühendisini açılacak sınavla personel kadromuza katacağız.Yapılacak sınav için adaylarda aradığımız şartları Kurumumuzun Web sitesinde ayrıntılı bir şekilde ilan ettik.Adaylarımızın ihtiyaç duyulan branşlarda üniversite mezunu olmaları ve ÖSYM tarafından 2005, 2006 ve 2007 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavına katılarak ilan ettiğimiz puan türlerinden birinden Memurlar için en az 60 puan, Ziraat Mühendisleri için en az 50 puan almış ve Türkiye İş Kurumuna müracaat etmiş olmaları gerekmektedir. Son derece önemli bir hususunda altını çizmek istiyorum. O da ; adaylarımızın ?İş Talep Formu?nda yalnızca bir görev yeri belirtecek olmaları ve birden fazla tercih yapanların ve birden fazla iş talep formu dolduranların müracaatlarının geçersiz sayılacağıdır.

Burada önemle vurgulamak istediğim konu daha önceki alımlarda da ispat ettiğimiz gibi sınavın son derece adil bir şekilde yapılacağıdır. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın.Bir diğer önemli husus da ihtiyaç duyulan branşlarda nitelikli personel seçimine özen gösterileceğidir. 2006 ve 2007 yıllarında kurumumuza aldığımız 500 civarındaki ziraat mühendisimiz yoğun eğitim proğramlarından sonra bugün özellikle köylerimizde çiftçilerimize hizmet vermektedirler.Yeni alacağımız ziraat mühendislerimizin de aynı duyarlılıkla hizmet verebilecek nitelikte olması önceliğimiz olacaktır.Ben yapacağımız sınavın yeni alınacak personelimize ve dolayısıyla da Tarım Kredi camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum."

crinoid
Memur
29 Mayıs 2008 23:09

hiç kimse yazmıo neden?:(

crinoid
Memur
29 Mayıs 2008 23:20

hiç kimse yok mu bizi aydınlatıcak.. memur ne kadar mühendis ne kadar alır?çalışma koşullar nedir? mülakat da ne sorarlar..torpil olması şartmıvs..:)

smyrnamsn35
Kapalı
29 Mayıs 2008 23:30

mülakata çağırmada torpil olcanı sanmam puanı düşük olan biri giremez puanlarda açıklanıyor cünkü ama mülakatta olurmu bilinmez

crinoid
Memur
29 Mayıs 2008 23:42

peki ben işkura müracat etmedim...gidip birebir müracat etmem gerekiyo galiba il müdürlüğüne..

smyrnamsn35
Kapalı
30 Mayıs 2008 01:46

işkura başvurma şartı var ama hemen başvursan olurmu bilmem ben 2 sene önce başvurmuştum ne arayan oldu ne soran :)

ikarabulut
Şube Müdürü
30 Mayıs 2008 08:32

Memur alımlaerı işkur dan olmaz, tarım kredi ko0p. de sözleşmeli statüde alacak, tıpkı kamu bankaları gibi..

cemile123
Kapalı
30 Mayıs 2008 08:40

benim bölüm hayvansal üretim zootekni olarak başvurabilirmiyim bu konuda bilgisi olan varmı

Toplam 11593 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi