Editörler : crops35
19 Mart 2009 08:48

Asaletin Tasdiklenmesi

asaletin tasdiklenmesi için bir sınav yapılıyomuş sınavın içeriği ni bilen var mı

Ender1523
Daire Başkanı
19 Mart 2009 09:30

Hizmet içi eğitim formalite bi sınav...

*aziyade*
Başbakan Müsteşarı
19 Mart 2009 13:27

endişelenmeyin bir eğitim verilir sonra sınav olur.

sorular herkesin bilmesi gereken şeylerden çıkar.

657'yi çok iyi öğrenmek gerek izinler raporlar cezalar...

bozkurt_elbistan
Yasaklı
28 Mart 2009 21:23

arkadaşlar staja başladınız değilmi ben cuma günü başladım üç ay sürecek staj sonunda bir iki hafta bir ders verilecek sonra sınav olacak ben staja başladım üç ay sürecek inşallah başlamışınızdır başarılar

2050
Daire Başkanı
28 Mart 2009 21:30

sınav falan yok ne sınavı formalite sınav 2 sonra mecburen tastiklenir benim 17 ayda oldu zorlayarak oda arkadaların 20 aya girdik halen gelmemiş ilçelerde ankaraday görev yerim ankara için

bozkurt_elbistan
Yasaklı
28 Mart 2009 21:37

17 ayda olmasından belli neden olmadığı senin asaletinin, bizde sana üniversite sınavı gibi bir sınavdan bahsetmedimki formalite bir sınav hatta bazı yerlerde cevapları bile dağıtıyorlarmış arkadaşım

2050
Daire Başkanı
28 Mart 2009 22:04

evet

J_I_Y_A_N
Şef
31 Mart 2009 12:34

yaw bu asalet tastık en kısa ne olur yanı kurumdan kuruma degişiyormuş ta

mesela meb de kaç ayda olur ...birde asalet tastık olmadan tayın becayiş yapılıyuormu bilgisi olan ...

son olarak asalet tastık olmadan bir millet vekili falen bulsak acaba tayın verirlermi henuz 2 ay oldu memur olalı...

bozkurt_elbistan
Yasaklı
31 Mart 2009 21:00

tayinde becayişte olmaz arkadaşım aday memurun tayini çıkmaz sadece gecici görevlendirme söz konusu olabilir oda merkez komisyonlarda diğer ilçelere görevlendirebilir

serveice
Kapalı
22 Ekim 2009 11:01

her kurum yapar mı sınavı?böyle birşeyin daha önce olmadığını söylmişlerdi bana ne zamn çıktı ki bu sınav???

@diriliş
Şube Müdürü
22 Ekim 2009 11:33

Aday memur yetiştirme yönetmeliği gereğince bu bahsettiğin 3 aşamalı sınav herkese uygulanır yeni çıkmadı ayrıca.adaylık süresince Temel eğitim,Hazırlayıcı eğitim ve Staj olmak üzere 3 aşamalıdır.ancak aday memur olupta bu bahsettiklerimden dolayı başarısız olan kimseyi duymadım.

serveice
Kapalı
22 Ekim 2009 11:46

öyle mi?ben söyledğimde yok böyle birşey dendi bana oyüzden yeni mi çıktı dedim.peki sınav çalıştığın müdürlükte mioluyor ?

ögrenci44
Aday Memur
19 Temmuz 2010 21:12

arkadaşlar yeni atandım.çanakkale arama kurtarma teknisyeni prosödürü bilen varsa lütfen yardım etsin.. ben kocaeli de okuyorum asalet tastiklenmeden oraya geçici görevlendirme ile gidebilirmiyim?Burada ev kiralayamadım o yüzden.eğer olmuyorsa düzenmi kurmam gerek burda yoksada gitmek için uğrasmam gerek.

reis19
Yasaklı
26 Temmuz 2010 14:35

kardeş geçici görevlendirme ile geçemzsin

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi