Editörler : Pangaea
05 Haziran 2010 15:05

bingöl /solhan / yenibaşak hakkında bilgisi olanlar lütfen yardım

yeni atandım acaba bilgisi olan varmi

saygılarımla

kartalx
Kapalı
05 Haziran 2010 16:02

hayırlı olsun.Allah utandırmasın

zenc
Aday Memur
06 Haziran 2010 21:53

dertli hoca hocam,

bende büyük ihtimal bingöl solhanda olacağım lakin tam belli olmadı.kkö olarak son alımda sözleşmeli yerleştim bingöle ve solhanda açık olduğu söylendi.belgelerimi teslim ettim gecen hafta bingöldeydik.yolları çok güzel yanlız benim memleketten 24 saat sürdü bingöl.yeşillik bir yer ben bu kadar yeşillik olabileceğini tahmin etmemiştim açıkçası.solhan,muşa vana bitlise giden otobüslerin geçiş güzergahında araba problemi olmaz Allah ın izniyle.güzel yeşillik bir ilçe olduğunu söylediler.inşallah Mevlam hayırlı insanlarla karşılaştırır hepimizi.kolaylıklar dilerim.

duslerinressami
Daire Başkanı
10 Haziran 2010 16:48

hayırlı olsun hocam.. Solhanlıyım ve çok şükür kadrolu olarak Solhan'a 1. tercihime atandım.. yenibaşak yibo 3. tercihimdi.. oldukça güzel bir okul pek sıkıntı yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.. Okul müdürü aile dostum ayrıca akrabalık ta var ve bulabileceğiniz en güzel idarecilerden biridir.. oldukça şanslı oldugunuzu söyleyebilirim.. kalacak yer sıkıntınız olmaz lojman var orda yer yoksa ev kiralayabilirsiniz.. Solhana oldukça yakın bi yer. hayırlı olsun tekrar..

ebruli78
Aday Memur
11 Temmuz 2010 21:52

bende solhan yenibaşak a atandım. karabüklüyüm, hiç bilmiyorum oraları. nasıl biyerdir.ulaşım nasıl,insanları nasıl bilgisi olan yazabilirmi..

zaralı41
Memur
13 Temmuz 2010 19:12

Arkadaşlar ben de bitliste görev yapıyorum solhandan arabamla geçtim.İstanbula gelirken en çekindiğim bölgeydi.Fazla beklentileriniz olmasın derim zor bir yer bence.Böyle yerlerde kabuğunuza çekilirsiniz başka yapacak birşey yok.Umarım okulunuz iyidir.Allah yardımcınız olsun...

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi