Editörler : F16 Gökçen
21 Ağustos 2008 09:55

Bireysek emeklilik danışmanı hakkında herşey...

Arkadaşlar merhaba.Yapıkredi emekliliğin ilanına başvurdum.Ancak bireysel emeklilik dan.ne iş yapar,çalışma şartları ve maaşı ne kadardır açıkcası bilgim yok.Bu konuda şuan bu işi yapan veya geçmişte yapmış olanların yardımına çok ihtiyacım var.Lütfen bu konuda iki satırda olsa birşey yazın.

iremfb86
Aday Memur
21 Ağustos 2008 17:21

http://forum.memurlar.net/topic.aspx?id=368571

burdannn takipp edebilirsinn yapı kredinin bireysel güvence danışmanlıı hakkındakii görüşlerii..ama burdaa bulamadıınn bi bilgii varsaa banaa sorabilirsinn...şuandaa yapı kredidee bgd olarakk çalışıouruumm elimdenn gelenn yardımıı yaparıımm...

meltem78
Aday Memur
26 Ağustos 2008 11:40

İrem,yardımına çok ihtiyacım var.Şartları nasıl bgd'nin.Maaş ne kadar mesela.Servisi var mı?Birde kotayı aşamazsan işten çıkarıyorlar diye birşey duydum bu doğru mu?Lütfen yardımını bekliyorum.

efehan46
Aday Memur
26 Ağustos 2008 22:51

şimdi başlangıçta asgari ücretten az fazla maaş veriyorlar. sigorata, özel sigorta, bir de prim var. kota koyuyorlar her ay ya da 3 ay. sen yaptığın her sigortadan prim alıyorsun. miktarını unuttum. ancak 6 ay sonra primler üst üste binince 1 milyar üstü maaş oluyor. kotayı dolduramazsan doğru dürüst çalışmazsan uyarı alıyorsun.

iş zor, kişileri en az 10 yıl boyunca prim yatırmaya ikna edeceksin.

bir de yaşadığın yer bölge müdürlüğü değilse sabit bir yerin mekanın yok. homeoffice olayı var. müşterini kendin buluyorsun ya da bankadan yardım alıyorsun.

ama her ay 100 ytl telefon ücreti veriyorlar. laptop zimmetliyorlar üstüne ve yanılmıyorsam adsl bağlıyorlar.

hatırladıklarım bunlar.

ben böyle bir işe girmek istemedim. ailem bireysel emeklilikten mağdur olduğu için başkalarını mağdur etmek bana ters geldi.

meltem78
Aday Memur
27 Ağustos 2008 09:43

Efehan,çok teşekkür ederim.İremfb ve diğer arkadaşlarında bu konudaki fikirlerini bekliyorum.

iremfb86
Aday Memur
27 Ağustos 2008 16:26

merhabalarrr benn kendii şrketimin olanaklarını söliimm...dier şirketlerin şartlarını olanaklarını blemem...öncelikle 3 mülakataı geçtikten sonra istanbulda boğaziçi üniversitesinin vermiş olduu bir eitime katılıoursunuz bu eitim tamamen sınava yönelik..gidişinizii gelişinizii otelinizi karşılıyor...sonra iki hafta bölgenize dönüp saha eitimi alıousunuz...sonra yine ikinci eitim ve sınav...buarada müşterilerin yarısınıı siz yarısını banka buluyorr...imkanlarına gelice ilk 3 ay brüt 800 artı 130 yol ücreti 160 milyonluk yemek kartı...50 milyonluk türkcell hat,ssk,özel sigorta,sağlık sigortası,şirket katkılı bes imkanları var...3 ay sonrada 1100 brüt ve dier imkanlara devam...yapabilecekler için i bir başlangıçç benceee...

iremfb86
Aday Memur
27 Ağustos 2008 16:28

ayrıca bizde koto olayı yok hedef var...hedefinii aşsanda aşamasanda sattıklarının primini alırsınn...hedefinii aşamadıındaa dierr aya sarkarrr amaa çokk zorlamıoalarr bu konudadaa..

bankaaa
Aday Memur
07 Kasım 2009 17:15

telefonla mı ulasılıo acaba bılıomusunuz maılmı atıolar)????

mcvl
Aday Memur
05 Ağustos 2012 01:19

irem hangi şirket oldugunu bana özelden mesaj atabilirmisin?

sultanbala
Aday Memur
17 Haziran 2013 14:33

merhaba cok eskı bır konu belkı ama su an benım sıze danısmak zorunayım. ızmır ıcın yk den aradılar. bireysel emeklılık dedı bayan.acaba sartları maaşları yazabılır mısınız. ben sordum sube ıcı mı yoksa dolasılıyor mu dıye bılgım yok dedı

iremfb86, 16 yıl önce

http://forum.memurlar.net/topic.aspx?id=368571

burdannn takipp edebilirsinn yapı kredinin bireysel güvence danışmanlıı hakkındakii görüşlerii..ama burdaa bulamadıınn bi bilgii varsaa banaa sorabilirsinn...şuandaa yapı kredidee bgd olarakk çalışıouruumm elimdenn gelenn yardımıı yaparıımm...

muratcanasmaz
Aday Memur
17 Haziran 2013 23:49

İzmir'de görüşmen nerede? Gümrükteki Yapı Kredi Bölge Müdürlüğümü yoksa Alsancakta PWR denen ofis mi

muratcanasmaz
Aday Memur
17 Haziran 2013 23:51

PWR ise temkinli ol... Yapı Kredi Emeklilik'in acentesi gibi birşeyler.

umutbagce
Aday Memur
01 Ağustos 2013 00:57

arkadaşlar ing bes danışmanlık hakkında kısa bir bilgi size ; eğer iş tecrübeniz yoksa ve daha önce bu işi yapmadıysanız kesinlikle başvuruya gitmeyin tamamiyle dolandırıcı ve insanları aldatıcı bir kurum ben 2 kere görüşmelerine gittim ve evraklarını getir 1 hafta eğitimden sonra işe başlıcan dediler ve eğitimi yapıp ardından 1 saat sonra arayıp bize uygun değilsiniz diyerek hiç bir açıklama yapmayıp işten çıkardan bir kurum ben değil bir kaç arkadaşımıda çıkardılar ve evraklarımı güç bela aldım onu bile vermemek için uğraştılar lütfen gitmeyin özellikle o mecidiköyden arayan için diyorum...

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi