Editörler : Pangaea
17 Ocak 2013 13:40

Müjde 2013 te 10.000 e yakın alım olacaktır

Selam sayın kardeşlerim 45 günlük Kastamonu kurstan sonra memlekete gittim memleket dönüşü görev yerime Aralık 25 inde ulaştım vodemimi memlekette unuttum daha dün yeni elime geçti benim bilgisayarda sorun olduğu için komşunun bilgisayarından giriyorum sizden gelen sorulara cevap veremediğim için özür dilerim

Bu arada Kastamonuda beraber kaldığım A. Kerim Başkan vefat etti kurs dönüşü RUHUNA bir fatiha okursak iyi olur

2013 teki alımlar ve genel değerlendirme

--- 2013 te Mayıs ve Kasım aylarında toplam 10.000 e yakın alım olacaktır.

--- Vekillerle ilgili sordum şimdilik bir çalışma yok dedi ( Vekiller kadroya geçirilirse onların yerine yeni vekil alınacağından dolayı alıma soğuk bakılıyor)

--- Fahrilerle ilgili sordum bir adım önde olmalarına rağmen net bişey yok dedi

--- Mart 2013 teki yeterlik sınavına vargücnüzle çalışınız

--- Alımlar imam ağırlıklı olup müezzin ve Kuran Kursu alımı olacaktır

NOT: Bu arada çok nadir girebilirim nete selam ve saygılarımla

SevkiSevilesin
Müsteşar Yardımcısı
17 Ocak 2013 15:38

Hocam yanlış anlamayın cevabım size değil.Lakin bu fahrilerle ilgili önde olmalarına rağmen net bir şey olmaması ne demek?Yeniden fahri KKÖ lerin kadroya alınması doğru mu?

Yeni alımda ne kadar kkö olacak.Selamlar.

tectum
Aday Memur
17 Ocak 2013 16:16

yeterlilik yazılı sınavı kaldırıldı diye bi haber çıktı bilgisi olan varmı

17 Ocak 2013 16:36

Allah razı olsun sizden Yahya99 hocam suskunkuğunuzu güzel bir haberle bozdunuz....

isaguji
Şef
17 Ocak 2013 19:19

allah razı olsun hocam selametle......

guro
Memur
17 Ocak 2013 22:23

Hocam vekillerin durumu zaten diyanetin zaten elinde değil ki sıcak baksinlar bu iş mecliste bitecek subat ayi içerisinde vekillerin kadroya geçmesi icin akp tarafindan meclisten geçecek saygilar

ilknur33
Genel Müdür
17 Ocak 2013 22:26

evet vekıllerle ılgılı bende duydum...subatta kadroya gecırılme durumları varmış..

17 Ocak 2013 22:45

hocalarım vekiller ve fahriler ile ilgili bi çalışma önümüzdeki bi kaç yıl çok zor hatta imkansız devlet işi gücü bırakıp her yıl vekillere fahrilere kadro vermez...o 5 ,6 yılda bi dekgelir...faydalanan faydalanır ...kadro bekleyenler boşa beklemesin ....yeterlilik sınavına çalışın

kurmay 03
Şef
17 Ocak 2013 23:40

insalah vekıl ımamalra kadro cok yakın zaman da olacak son gunlerde ıyıce alenı sekılde ortaya cıktı .ınsallah gene husrana uğrmayız

17 Ocak 2013 23:41

hocam kadro gelmesi yüzde sıfır ihtimal...diyelimki kadro geldi olmazsa olmaz yeterlilik ve kpss şartı koyarlar zaten bu şartları uyan kişi alımlarda atanıyor....

kurmay 03, 11 yıl önce

insalah vekıl ımamalra kadro cok yakın zaman da olacak son gunlerde ıyıce alenı sekılde ortaya cıktı .ınsallah gene husrana uğrmayız

ilknur33
Genel Müdür
17 Ocak 2013 23:58

vahsıkovboy emın emın konuşma bence!

18 Ocak 2013 00:10

ilknur kardeş....aradan yıllar geçmesi lazım ...her yıl olmaz bu

yasakkelimeler
Aday Memur
18 Ocak 2013 10:58

Yahya hocam mayısta yapılacak alımlar bu yılki yeterlilikten öncemi yapılır yeterlilik sınavından so

yasakkelimeler
Aday Memur
18 Ocak 2013 10:59

sonramı yapılır acaba?bu konudaki görüşleriniz nedir?

kurmay 03
Şef
18 Ocak 2013 18:07

sayın belge ve kpss dyorsunuz zaten vekıl ımamlık yapnalarında bır coğunun en az eskıde olsa bır belgesı var .kpss konusuna gelınce hangı devırde yasıyorsunuz kı bu devırde ımam olmak ısteyen bır sahıs mutlaka gırmıstır kpssye .% o demıssınız ya bana gore de fahrı kko lerın kadroya gecmesı bınde sıfrıdı .ama mevlam ısteyınce oluyor . bırde hatırlatmak ısterım fahrıler kadroya gecerken kpss ısmedıler ve hıc belge olmayanlarıda sınava tabıı tuttular .bence vekıl ımamlara kadro olmayacak dıye kesın bır ıfade kullanmayın . bu ancak allahın ılmınde saklıdr .selametle

vahşikovboy, 11 yıl önce

hocam kadro gelmesi yüzde sıfır ihtimal...diyelimki kadro geldi olmazsa olmaz yeterlilik ve kpss şartı koyarlar zaten bu şartları uyan kişi alımlarda atanıyor....

adeh
Aday Memur
18 Ocak 2013 20:23

FAHRİ VE VEKİLLERLE İLGİLİ ÇALIŞMA VAR GİBİ NE YÖNDE OLUR BİLEMEM

ilknur33
Genel Müdür
18 Ocak 2013 21:40

adeh var gıbı ne demek oluyor kardesım...bırsey ya vardır ya yoktur...

19 Ocak 2013 00:57

hocam dikkatli okuyun yazdıklarımı ömür boyu kesin olmucak demiyorum...belki 5 yıl sonra olur....benim demek istedigim şuu 2005 yılında bütün görevdeki vekiileri kadroya aldılar....şart yoktu.....aradan tam 5 yıl geçti 2010 yıllınca 6 ay görev yapmış yeterligi olan kpps sınavına girmiş vekiller sınavla sözleşmeli yaptılar....yine böyle bi çalışma olması için en az 3 yıl geçmesi lazım ..benim gördügüm bu....hadi diyelimki ben yanıldım haftaya meclis toplandı vekillere kadro çalışması başlattı diyelimm çok büyük ihtimal yeterlilik şartı ve kpss şartı olur hocam bunu kime sorarsan sor ....şartsız şurtsuz kadro işi bi kere oldu 2005 te bidaha çok zor direk kadro olmaz.....eger olsaydı 2010 da olurdu kaçkere meclise gittik millet vekilleri bakanlar grupbaşkan vekilleriyle görüştük ama ne oldu yeterlilik şarı kpss şartı koydular biz o zman sözleşmeli olamadık..

kurmay 03, 11 yıl önce

sayın belge ve kpss dyorsunuz zaten vekıl ımamlık yapnalarında bır coğunun en az eskıde olsa bır belgesı var .kpss konusuna gelınce hangı devırde yasıyorsunuz kı bu devırde ımam olmak ısteyen bır sahıs mutlaka gırmıstır kpssye .% o demıssınız ya bana gore de fahrı kko lerın kadroya gecmesı bınde sıfrıdı .ama mevlam ısteyınce oluyor . bırde hatırlatmak ısterım fahrıler kadroya gecerken kpss ısmedıler ve hıc belge olmayanlarıda sınava tabıı tuttular .bence vekıl ımamlara kadro olmayacak dıye kesın bır ıfade kullanmayın . bu ancak allahın ılmınde saklıdr .selametle

Yehya99
Müsteşar Yardımcısı
19 Ocak 2013 13:13

Sayın hocalarım vekil lerin kadroya alınmaları işi diyanetten çıkmıştır iş ancak siyaseten olursa olacaktır

Alım yeterlik ten sonra olacak inş. takvimde sarkma olsada alım inş. olacaktır

Bol bol çalışınız

ilknur33
Genel Müdür
21 Ocak 2013 00:53

olur oluuuuuuuuuuuuuuuur....

p@norra
Şube Müdürü
21 Ocak 2013 18:40

Yahya99 Hocam Oturduğun yerden atma. bilmeyen seni atamadan sorumlu daire başkanı zaneder. açtığın eski forum başlaıklarına bakılırsa atmasyon süper. seni alakadar etmeyen konularda insanları kandırma ve boşa umut verme. merak eden DİB insan kaynaklarından doğru bilgi alabilir.

Toplam 91 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi