Editörler : F16 Gökçen

sinir_sel
Daire Başkanı
14 Nisan 2011 11:51

arada bir yoldan çıkmak iyidir :) hep aynı yolda gidersen olmaz, azcık yoldan sapıp araziye dalmak lazım..toprağa ayak değdirmeli :))

paz_ayşe:)
Daire Başkanı
14 Nisan 2011 11:54

olmasın bence,çarpılırsınız valla:D

fen0men
Müsteşar Yardımcısı
14 Nisan 2011 11:56

baharda geldiki..

kır çiçeklerinin cazibesi aşka davet ediyor:)

sinir_sel
Daire Başkanı
14 Nisan 2011 11:56

pazarcı ayşe , aşk herşeyden vazgeçmektir ,,unutma :))

paz_ayşe:)
Daire Başkanı
14 Nisan 2011 12:03

vay vay,bahaneniz de hazır:D

sinir_sel
Daire Başkanı
14 Nisan 2011 14:31

ayrıca, aşk herşeyi göze almaktır...o yüzden evli adamlar da aşık olabilir fevkalade :)

kudret çabuk
Yasaklı
14 Nisan 2011 14:35

evlilerin kalbi yok mu:)))))))))

evlilerde sevebilir:)

bıkkınlık
Daire Başkanı
14 Nisan 2011 14:36

arkadas bayan nefside erkek nefside bıseyı elde ettıgı zaman butun gizemı hevesı kacıyor.hemen etrafındakı ınsanlara kayıyor gözler.oysa sadakat denılen seyler bu kadar kolay çignenmemeli.onu da elde edınce baskasına bu boyle surup gıdıyo.ınsan esıne de guvenemıcekse ne anlamı var evlenmeye.

sinir_sel
Daire Başkanı
14 Nisan 2011 14:37

ya bu evlilerde sever şarkısı vardı arif susamın dı galiba..

bu başlık açıkken fonda o parça çalmalı :))

bahadir26
Kapalı
15 Nisan 2011 09:42

DAĞLI-ADAM nickli kardeşim, çok güzel bir konu atmışsın ortaya, tartışmasıda eminim zevkli olacakktı. fakat araya zaman girmiş, keşke o gün göreydim yazını. şimdi ne yazsam kkonunun espirisi gitti bi kere. inş denk gelir ve bu konuya devam ederiz.

15 Nisan 2011 09:49

evli adam neden aşık olur,,, kuyuya düşmek istiyorda ondann

parola_29
Yasaklı
15 Nisan 2011 09:54

aşk adamıdır,aşksız yapamazdır,eşinde de aradğı aşkı bulamamıştır,

bunlar işin gerçekleri,

ama bu insanın haklı olduğunu belirtmez.

ne olursa olsun yanlış bir durumm

onay vermiyorum,

ah bu benim hemcinslerim yokmuuuu,:)

15 Nisan 2011 10:00

elimden gelse ülkedeki bütünkızları ortadan kaldırırdım bu sorunda ortadan kalkardı,

savaskahraman
Kapalı
15 Nisan 2011 10:30

olmaz öle şey..evelenen kişinin aşık olma hakkı da bitmiştir(!)..

olmazları konuşuyosunuz sizde..gerçekten var mıdır öleleri..evliyken aşık olan..erkek..şeyy ..

gerçi evliyken kadınzaten aşık olamaz..(!)

15 Nisan 2011 16:42

olur olur,,,şimdiki insanlar bir alem oldu,,seven sevene ,sonu hayırlımı olur hayırsızmı düşünen yok

yalnızlığım923
Aday Memur
15 Nisan 2011 21:38

insanın başına yaşadıkca neler gelebiliyor neler başına gelmese dahi duyuyor görüyoruz.

şu da var ki tek tarafı suçlamak yanlış erkekler bunu yalnız yaşamıyorlar karşı cinsle yaşıyorlar.

fakat aldatmak aldatılmak hoş bir durum değil madem eşinle mutlu değilsin ayrıl dilediğince yaşa.

Mufettiş34
Yasaklı
15 Nisan 2011 21:49

sevmediği bir bayanla evlendiği içindir veya abazalık,gençliğinde çok sevgilisi olmamış tipler sonradan öyle oluyor genelde..

dağlı-adam
Genel Müdür
16 Nisan 2011 20:53

insan kime aşık olur,yada kimi sever,aşk denilen bu şey gerçekten aşkmıdır,aşk herkes aşık olurmu,karnı aç birçok şeyden yoksun bir insan aşık olabilirmi,bunlar eğer detaylı ele alınırsa,evli bir insanın bir başkasına aşıka olması bence masumca bir durum değil,

istekler arzular genelde erişilebilirlik durumu ile alakalıdır,mesela bemim 20 000 tl param var araba alamak isitiyorum,hep 20000 tl ye alınabilecek arabaların hayalini kurarım hep o arabalara bakarım,sokakata cadede gördüğüm zaman güzel arabaymış falan diye düşünürüm hep,diğer taraftan paramın yetmeyeceği ve alamayacağım araba aklımın ucuna bile gelmez,görsem dönüp bakmam bile,çünkü bana çok uzaktır o ilgi alanıma girmiyordur,ne zaman o arabayı alacak param olursa,o zaman o tür arabalara ilgi duymaya başlarım

insanın genelde arzuladığı şeyle,elde edebilme olasılığı olan şeylerdir,yoksa elde etme olasılığı imkansız olan bir şey için yanıp tutuşmak biraz aptalık gibi olur

haydi gel
Daire Başkanı
16 Nisan 2011 20:55

hayat olduğu yerde durmuyo sürekli akıyoda ondan..

dağlı-adam
Genel Müdür
16 Nisan 2011 21:56

birşeyler saçmaladım:))

ama bahadır arkadaş malum konuda benim söyldiğinin zıddı yönde bir görüşü varsa yazmasını isterim.

Toplam 274 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi