Editörler : crops35
22 Mayıs 2011 00:10

Ziraat bankası avukat alımı

Merhaba herkese ... Ziraat bankasının haziran sonunda sınav yapacağı duyumları var. Banka kadrolu avukatlarını kpss belli puan türlerinden 70 ve üstü olunca aldığını biliyorum ama banka kendi ayrıca sınav yapıyor mu veya başka bir alım yolu mu izliyor bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim. Ayrıca ziraat bankası avukatlarının maaşları ne kadar bu konuda da bilgilendirirseniz sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim .

KL163
Memur
22 Mayıs 2011 20:22

güzel bir haber inş. doğrudur.inş. makul sartları vardır alımla ilgili. bir bilgim yok ama bence yazılı ve sözlü sınav yaparlar. neyse inş. böyle bir alım olur da illaki birkac arkadasımız daha yerlesir güzel olur. sen ilgileniyorsun sanırım inş. yerlesirsin hakkında hayırlısı olsun.

asche
Aday Memur
22 Mayıs 2011 23:33

ilgileniyorum ama bilgi alamıyorum ne yazıkki.. Ziraat bankasında avukat birini tanımıştım o sadece kpss puanı yeterli diyordu ama eminde değilim.. lütfen bilgisi olan paylaşsın ...

KL163
Memur
23 Mayıs 2011 15:51

kendisi nasıl girmiş sorabilirsin aslında.bir mülakat falan yapmamamıslar mı.bir de avukatın kendi bürosu mu var.yoksa kurum içinde bir oda mı tahsis etmişler.şöyle bir şey var.sözlesmeli de alabilirler sgk'nın önceki alımları gibi.kadrolu da alabilirler sgk'nın son kpss alımı gibi.(merkezi yerlestirme seklinde)sözlesmeliler hem özel davalara bakıyor hem bankaya sgk'da o sekilde diye biliyorum.kadrolu alırlarsa da sadece bankanın davalarına bakar herhalde diğer kurum avukatları gibi.

asche
Aday Memur
25 Mayıs 2011 15:25

kendisi ztn yakınım olsa sorarım foruma konu açmam :)

ayrıca kadrolu alımları merak ediyorum ben yoksa hukuk bürolarına belli şartları taşımaları halinde sözleşmeli avukatlıklarını veriyorlar. sanırım bir bilgisi olanda yok bu da böyle muallak kalıp kapanıp gidicek ....

av.deniz_es
Memur
25 Mayıs 2011 15:44

bu duyumu nerden aldınız? genel olarak haziran da alım yapılacak o yüzden avukat kadrosu olarak açılır tahmininde mi bulunuyorsunuz yoksa bir kaynaktan bilgi mi edindiniz ?

av.deniz_es
Memur
25 Mayıs 2011 15:50

http://ilan.memurlar.net/ilan/4064 linki inceleyebilirsiniz

asche
Aday Memur
25 Mayıs 2011 16:34

alınır ya da alınacak demedim ki .. sadece umarım alırlar ümidini taşıyorum ki açıktanda alım yaptıklarını biliyorum ama girenler varsa en azından alım şartlarını paylaşırlar diye düşündüm

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi