Editörler : Pangaea
«868788899091929394959697»

TomrisssHatun
Aday Memur
13 Eylül 2017 11:08

Iflas değil de deposu değişmiş sanirim ondan baya gecikmeler oldu. Benim kargo bir kaç gün daha gelmezse bir ay olacak neredeyse. Siz sansli olanlardanmissiniz hocam. Son verdiğim bir kaç sipariş iki haftadan önce elime ulasmadi. Üstelik telefonlara da bakilmiyorlar. Şahsen ben Son çare olarak olarak Kitapsec.com u tercih ediyorum

rec.ka, 7 yıl önce

kardes ben aldm 3. gün elime ulaştı

veteriner0990
Aday Memur
13 Eylül 2017 11:17

Ellerinde olmayan kitaplari stokta yok demedikleri icin bizlere satiyolar sonrasinda o kitap depoya gelip kargolanana kadar gecen surectede bizi bosu bosuna bekletiyolar tamamen sacmalik bence,beklememen icin faceden kitapsec'e mesaj atabilirsin,ellerinde olmayan kitabi iptal ettirip geri kalanlari yollayin de iptal edilenin parasini bi hafta icinde yatiriyolar hesaba.kendi basima geldigi icin tecrube etmistim bosuna beklemeyin bence

TomrisssHatun, 7 yıl önce

Iflas değil de deposu değişmiş sanirim ondan baya gecikmeler oldu. Benim kargo bir kaç gün daha gelmezse bir ay olacak neredeyse. Siz sansli olanlardanmissiniz hocam. Son verdiğim bir kaç sipariş iki haftadan önce elime ulasmadi. Üstelik telefonlara da bakilmiyorlar. Şahsen ben Son çare olarak olarak Kitapsec.com u tercih ediyorum

endmuh09
Aday Memur
13 Eylül 2017 11:18

Kpss b grubuna calismaya baslayacagim ,bi ders bitirip digerine mi gecmek daha mantikli yoksa derslerin hepsini bi anda mi goturmek mi

mavi-yeşil-34
Aday Memur
13 Eylül 2017 11:22

hocam ki̇tapseç i̇ptal edebi̇li̇rsi̇ni̇z si̇pari̇şi̇ ücret hesabiniza geri̇ yatiriliyor beni̇mde si̇pari̇ş etti̇ği̇m ki̇tap bi̇r hafta gelmedi̇ aradim zor bela ulaştim meğerse elleri̇nde yokmuş bi̇lmem hangi̇ depodan arattiriyorlarmiş ne gün olacaği belli̇ deği̇l bende si̇prai̇şi̇ i̇ptal etti̇rdi̇m madem yok eli̇nde yayina koyma yada ki̇şi̇ye bi̇lgi̇lendi̇rme yap mesaj yoluyla yada mai̇l yoluyla hi̇ç bi̇ri̇ yok

ben artik beni̇m hocam yayindan aliyorum si̇pari̇ş 2. gün bendeydi̇

TomrisssHatun
Aday Memur
13 Eylül 2017 12:18

Bir kaç kere bende iptal ettim hocam. Deneme aldım hocam konular bitene kadar muhletleri var :D Bu arada geri iade islemini takip edin hocam bir keresinde iade yapmamislar bende kontrol etmemisim epey sonra fark edip geri istedim. Böyle sorunlar da yaşaniyor. Ayrıca teşekür ederim tavsiye de bulundugunuz için :)

mavi-yeşil-34, 7 yıl önce

hocam ki̇tapseç i̇ptal edebi̇li̇rsi̇ni̇z si̇pari̇şi̇ ücret hesabiniza geri̇ yatiriliyor beni̇mde si̇pari̇ş etti̇ği̇m ki̇tap bi̇r hafta gelmedi̇ aradim zor bela ulaştim meğerse elleri̇nde yokmuş bi̇lmem hangi̇ depodan arattiriyorlarmiş ne gün olacaği belli̇ deği̇l bende si̇prai̇şi̇ i̇ptal etti̇rdi̇m madem yok eli̇nde yayina koyma yada ki̇şi̇ye bi̇lgi̇lendi̇rme yap mesaj yoluyla yada mai̇l yoluyla hi̇ç bi̇ri̇ yok

ben artik beni̇m hocam yayindan aliyorum si̇pari̇ş 2. gün bendeydi̇

TomrisssHatun
Aday Memur
13 Eylül 2017 12:21

Genel olarak tavsiye edilen bol tekrar yaparak beraber goturmektir. Kolay gelsin.

endmuh09, 7 yıl önce

Kpss b grubuna calismaya baslayacagim ,bi ders bitirip digerine mi gecmek daha mantikli yoksa derslerin hepsini bi anda mi goturmek mi

Süleyman46
Aday Memur
13 Eylül 2017 12:21

Hangi kaynakları bitirdiniz hocam ?????

Ceylan Yilmaz, 7 yıl önce

Ben 83 aldım hedefim 90 üstü bi puan alabilmek gk gy

TomrisssHatun
Aday Memur
13 Eylül 2017 12:25

Acil olan kitaplarimi başka sitelerden temin ettim hocam. Denemelerimi burdan almistim. Sanirim son siparisim olacak :) Teşekür ederim.

veteriner0990, 7 yıl önce

Ellerinde olmayan kitaplari stokta yok demedikleri icin bizlere satiyolar sonrasinda o kitap depoya gelip kargolanana kadar gecen surectede bizi bosu bosuna bekletiyolar tamamen sacmalik bence,beklememen icin faceden kitapsec'e mesaj atabilirsin,ellerinde olmayan kitabi iptal ettirip geri kalanlari yollayin de iptal edilenin parasini bi hafta icinde yatiriyolar hesaba.kendi basima geldigi icin tecrube etmistim bosuna beklemeyin bence

endmuh09
Aday Memur
13 Eylül 2017 12:30

Tesekkur ederim bende kendime uygun bi program hazirlicam herkese basarilar

Genel olarak tavsiye edilen bol tekrar yaparak beraber goturmektir. Kolay gelsin.

kairos01
Aday Memur
13 Eylül 2017 12:49

Öncelikle herkese kolay gelsin.Dün dil bilgisi sıradışı analiz tamamı çözümlü test kitabını aldım fakat eve geldim ve basım tarihi:kasım 2015 diye yazıyor gerçi yeni basımı var mı yok mu bilmiyorum ama varsa da arada fark var mıdır sizce?Şimdiden cevaplayan arkadaşlara çok teşekkürler.Herkese iyi çalışmalar.

pixe
Aday Memur
13 Eylül 2017 13:14

2016ya göre vatandaşlık ve coğrafyadan neler değişti bilen bir arkadaş varsa ve yazarsa çok yararı dokunur gerçekten tarihten pek bir değişiklik yok diyorlar ama bu iki dersten güncellenen yerler varmış herkes bildiği herhang i bir bilgiyi yazarsa bile çok faydası olur.

imalatmuh84
Memur
13 Eylül 2017 14:32

coğrafyada saat soruları yok diye biliyorum..

pixe, 7 yıl önce

2016ya göre vatandaşlık ve coğrafyadan neler değişti bilen bir arkadaş varsa ve yazarsa çok yararı dokunur gerçekten tarihten pek bir değişiklik yok diyorlar ama bu iki dersten güncellenen yerler varmış herkes bildiği herhang i bir bilgiyi yazarsa bile çok faydası olur.

Isyanimkendimce
Aday Memur
13 Eylül 2017 14:49

Erzurumda en iyi kpss dershanesi hangisi arkadaşlar? Gk-Gy ten giricem.tarih matematik hocası önemli.lutfeeen yardım???

E.R.W.
Memur
13 Eylül 2017 14:52

Merhaba arkadaşlar,kpss ye hazırlanmayı düşünüyorumçBölüm Harita Müh.

GK-GY için ankarada hangi dershaneyi tavsiye edersiniz?,reklamcılar tavsiye vermesin lütfen.

EBRARSL
Aday Memur
13 Eylül 2017 22:26

bende çalışmaya başlıyacağım hangi kaynakları önerirsiniz ?

lalati
Genel Müdür
14 Eylül 2017 00:07

geçen seneden kullanmadığım temiz kitaplar var elimde. ucuza satabilirim. ilgilenen varsa özelden mesaj atabilir

dumlu58
Aday Memur
14 Eylül 2017 00:16

Arkadaşlar benim hocam videolarını izleyip video defter notundan takip edeceğim. Ayriyeten konu anlatımlı kaynak almama gerek var mı ne dersiniz

mavi-yeşil-34
Aday Memur
14 Eylül 2017 08:57

Ankara da gk gy için arkadaşımlarım yaklaşıma gitmişti çok da memnunlardı

E.R.W., 7 yıl önce

GK-GY için ankarada hangi dershaneyi tavsiye edersiniz?,reklamcılar tavsiye vermesin lütfen.

dmlcem
Şef
14 Eylül 2017 09:20

Merhaba ben ankarada 4t ye yazildim

. Ekimde basliyor.gidip bi görüsün

E.R.W., 7 yıl önce

dmlcem
Şef
14 Eylül 2017 09:21

Bence yok.zaten onemlileri videoda soyluyor.konu anlatim yerine soru alirsiniz

dumlu58, 7 yıl önce

Arkadaşlar benim hocam videolarını izleyip video defter notundan takip edeceğim. Ayriyeten konu anlatımlı kaynak almama gerek var mı ne dersiniz

Toplam 5746 mesaj
«868788899091929394959697»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi