Editörler : F16 Gökçen
14 Kasım 2017 10:18

Aöf ikinci üniversite

Merhabalar kolay gelsin ikinci üniversite olarak acil durum ve afet yönetimi okuyorum sizde nasıl bir bölüm

Urac06
Şef
14 Kasım 2017 16:11

Kardeşim bende senin gibi okuyorum bu sene kayıt oldum emin ol süper bi bölüm iş imkanı çok fazla gerek sağlıkta gerekse il özel idaresinde kadro verildi attık ayay olarak AFAD da çok rövaşta okuyanın da az olması bizim bence lehimize çünkü atama olarak puan şuan için yüksek olmaz ayrıca lisans tamamlamanı tavsiye ederim

mam123
Aday Memur
15 Kasım 2017 08:13

Valla benimde kafama yattı kayıt oldum acaba iyimi kötümü oldu artık anlamadım inşallah bitirip Bi yere atanırızda bu arada lisans tamamlama açıktan devam edebilirmiyim

Urac06
Şef
15 Kasım 2017 10:40

Bende araşturıyorum fakat lisans tamamlama olarak sadece sağlık mezunları açıktan tamamlayabiliyor dün aradım sordum ata aöf yi bilgim olursa sizi bilgilendiririrm

mam123, 6 yıl önce

Valla benimde kafama yattı kayıt oldum acaba iyimi kötümü oldu artık anlamadım inşallah bitirip Bi yere atanırızda bu arada lisans tamamlama açıktan devam edebilirmiyim

18 Aralık 2017 14:42

iş imkanlarının iyi olduğu konusunda duyum almıştım ancak detaylı araştırma yapmak gerekir.

kemalarikana
Aday Memur
18 Aralık 2017 20:31

Bunu o bölüme kayıt olmadan sorman gerekmiyor muydu?

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi