Editörler : F16 Gökçen
23 Aralık 2008 20:02

Sevgilinize Romantik Süprizler..

Evett arkadaşlar bakalım kimler daha romantik kimler daha yaratıcı süprizler yapabiliyor..

Sevgilinize şimdiye kadar yaptığınız veya bundan sonra yapmayı düşündüğünüz en romantik süpriz nedir? Mesela doğum günü kutlaması konusunda üzerinden başlangıç yapalım diğer özel günlere zamanla geçeriz..

Kızlar mı daha başarılı erkekler mi??

belmando283
Kapalı
23 Aralık 2008 20:50

hız treninden ödü kopan ben erkek tarafı yani :D hız trenine biner yanımızdaki kız tarafı cesaretlendirmeyi çalışır beni istersen inelim hayatım vb. erkeklik gururu ağır bastı inmedim ve bindim araca canım burnumda o daha önce binmiş rahat tabi :D

nerden aklıma geldi nasıl aklıma geldi bilmiyorum o korkudan buna seni seviyorum aşkım dedim :)) nerden aklıma geldi o korkudan :D çok hislendi garibim.neydi eski günler be pehhh :D

dolunay3
Kapalı
23 Aralık 2008 20:51

ben süpriz yapmam bana yapılsın isterim

**yolcu**
Memur
23 Aralık 2008 20:55

demir kapıya çaktırmadan elektiriği veriyorsun sonra şu kapıyı biraz aç ruhum daraldı diyorsunuz eli kapıya değince fişi çekiyorsunuz:))

belmando283
Kapalı
23 Aralık 2008 20:56

bana alınan bir hediye vardı bardak :D sıcak bir şey demişti bvana evde açtım bardak üsde kara kara :( bunun neresi sıçak bu ne be diyecektim ki kardeşim yardıma yetişti :D

içine sıcak su koydu ve bardaktan benim resmim ve bir yazı çıktı :D

dolunay3
Kapalı
23 Aralık 2008 20:58

ana çok gözelmiş

asarcık55
Memur
23 Aralık 2008 21:00

belmando; ilk anlattığın hikaye romantik değil can havliyle olmuş gibi "aşkım kurtar beni" der gibi :)

ama ikinci mesajındaki hediye bardağı(sihirli bardak diyorlar) biliyorum aynısından bende almıştım ve aynı tepkileri vermişiz :))

dolunay; herkes kendisine süpriz yapılmasını sever ister tabi ama bazılarıda (misal ben) karşımdakinede süpriz yapmaktan gayet mutlu olurum..

yolcu; çok romantiksin sana söyleyecek söz bulamıyorum :)))

dolunay3
Kapalı
23 Aralık 2008 21:02

ya bende o bardaktan istiyom

belmando283
Kapalı
23 Aralık 2008 21:03

yok yok araç hareket etmeden planladım amdem öyle bu anı bende oda unutmamalı dedim o an aklıma geldi :D

asarcık55
Memur
23 Aralık 2008 21:04

bana maille bir iki resmini yolla sonra adresini yaz yollayım 1 hafta içinde..

dolunay3
Kapalı
23 Aralık 2008 21:05

nerde satılıyoki züccaciyede bulurmuyum

asarcık55
Memur
23 Aralık 2008 21:07

hahahah yok bakkalda olur belki oralara bi bakıver :))

ben fotoğraf stüdyolarının bazılarında yapıldığını görmüştüm..

dolunay3
Kapalı
23 Aralık 2008 21:10

ama bu özel bi bardak züccaciyede ne gezer bakkalada bi sorim gidiyim de

Celestine
Daire Başkanı
23 Aralık 2008 21:12

hiç birşey almam, bu da bir romantikliktir:)

asarcık55
Memur
23 Aralık 2008 21:18

ne demezsinnn :)))

yaa 10000 kişinin takip ettiği bir forumdan ancak bu kadar romantizm mi çıktı.. vay bee..

dolunay dediğim gibi şaka bir yana fotoğrafçılara bak sen istersen ama hepsi yapamıyor tabi.. onun özel baskı makinesi var sanırım

dolunay3
Kapalı
23 Aralık 2008 21:24

güzel sürprizmiş

belmando283
Kapalı
23 Aralık 2008 21:26

en duygulandığım romantik an ise şu !

sevgilim iş arkadaşlarıyla bir gece eğlenmeye çıkacaklardı o gecede mecidiyeköy de maç vardı ve ailesi taksim e arkadaşlarıyla gitmesine izin vermedi.ama herşey hazırdı çıkacaktı taksiyle geldi arkadaşları bunu almaya(kız) sonra babası kızım olmaz bu gece maç bitti şimdi herkes taksimdedir iti kopuğu filan dedi ve izin verdi arkadaşlarına da mahçup düştü.

asıl romatik an (benim için) o ağlamaklı sesiyle benimle bu durumu konuşması ve telefonda ağlayarak o konuşması beni çok duygulandırmıştı :(

*ilknur*
Müsteşar
23 Aralık 2008 21:28

:)) ben sevgilimin ablasıyla anlaşmıştım..küçük küçük notla yazmıştım ablası da o notları bütün ceketlerinin,gömleklerinin ceplerine koymuştu..hatta kitaplarının arasına da koymuştur..kimbilir belki hala elini attığı bir kitapta o güzel sözleri buluyordur!!

not: ayrılalı 1,5 sene oldu..

belmando283
Kapalı
23 Aralık 2008 21:29

düzeltme= izin verMEdi babası gitmesine :)

dolunay3
Kapalı
23 Aralık 2008 21:32

valla ne çok seviyomuş o seni

belmando283
Kapalı
23 Aralık 2008 21:32

daha önce hazırladığım sevgi ve aşkla ilgili tam 100 sms çekmiştim ,bir anda gecenin köründe, normal şekilde mesajlaşırken :D :D hey gidi günler hey

Toplam 51 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi