Editörler : swat3410
«444546474849505152535455»

eyup107
Aday Memur
21 Nisan 2017 15:37

Askerlik herkesin mi ertelenmis. Bir de erteleme sebebini ogrenebilen var mi ne olabilr

skboga
Daire Başkanı
23 Nisan 2017 14:41

Sanırım herkesin. Bir arkadaş 2018 dedi, onun dışında 08.2017. İnşallah hayır olacak bir sebebi vardır. Çoğunluğun o tarihe kadar geri döneceği düşüncesi gibi.

eyup107, 7 yıl önce

Askerlik herkesin mi ertelenmis. Bir de erteleme sebebini ogrenebilen var mi ne olabilr

Bugrahan bag
Kapalı
23 Nisan 2017 21:22

Askere gitmeyin iade olacağız ..

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
23 Nisan 2017 21:39

Devrelerim moralinizi bozmak istemiyorum ama maalesef ihraç olan herkese adlı süreç başlayacak sırf geri dönüşleri engellemek için. Malum program iddiası ile ihraç olan herkese gözaltı yapılıyor. Bugünlerde gözaltı haberlerinin hepsi bu yönde yapılıyor. Allah masumlarin yardımcısı olsun.

erhan888
Genel Müdür
24 Nisan 2017 08:02

Açığa alınıp adlı isem yapılıp iade olan var pek takılmamak lazım.

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
24 Nisan 2017 08:42

Ihraç olupta 5 ay sonra gözaltına alınıp tutuklanan var. Bunu da unutma. Gerçekler acıdır. Rabbim masumlarin yardımcısı olsun

erhan888, 7 yıl önce

Açığa alınıp adlı isem yapılıp iade olan var pek takılmamak lazım.

Kayramasal
Aday Memur
24 Nisan 2017 10:44

Allah Allah ben de sadece tutukluların Ağustos ayına ertelendi sanıyordum.

Yarasa1906
Memur
24 Nisan 2017 11:11

bisey mi duydun

Bugrahan bag, 7 yıl önce

Askere gitmeyin iade olacağız ..

recon137
Yasaklı
24 Nisan 2017 14:41

Agustos olmasi enteresan. Eylül olmasi lazim, cünkü agustos celbi Haziran sonu, kasim celbi Eylül sonunda kapaniyor. Neden böyle bisey yapmislarki. Muhtemelen son gün yine güncelleyecekler, 31/09/2017 diye.

1716
Aday Memur
24 Nisan 2017 15:18

Bozma o zaman devrem.. adli surec yasamak demek neki, onun sonunda hukum giyersen donemezsin yoksa gozalti nezaret bunlar zaten rutin isler oldu son 1 senedir, moral bozma yani guzelce acikla felaket tellali gibi konusma herkes biliyo dusunuyo senin yazdiklarini..

Adcet, 7 yıl önce

Devrelerim moralinizi bozmak istemiyorum ama maalesef ihraç olan herkese adlı süreç başlayacak sırf geri dönüşleri engellemek için. Malum program iddiası ile ihraç olan herkese gözaltı yapılıyor. Bugünlerde gözaltı haberlerinin hepsi bu yönde yapılıyor. Allah masumlarin yardımcısı olsun.

aliyar34
Memur
26 Nisan 2017 20:28

Alese girmeyi düşünenler için BİR GÜNLÜK (27 Nisan) başvuru imkanı sağlanmış.. Askerlikler ağustosa kadar erteli, devamında tezli yüksek lisans ile ertelemeyi düşünenlerden eğer ales puanı olmayan varsa ales sınavı için YARIN başvuru yapılabilir..

erhan888
Genel Müdür
26 Nisan 2017 21:03

Eyvallah

aliyar34, 7 yıl önce

Alese girmeyi düşünenler için BİR GÜNLÜK (27 Nisan) başvuru imkanı sağlanmış.. Askerlikler ağustosa kadar erteli, devamında tezli yüksek lisans ile ertelemeyi düşünenlerden eğer ales puanı olmayan varsa ales sınavı için YARIN başvuru yapılabilir..

Aceleci45
Şef
26 Nisan 2017 21:15

Adcet rumuzlu kardeş khk grubunda da tahminimce aynı mesajı yazan kişi sensin bak güzel kardeşim herkes aynı süreci yaşayacak diye bir şey yok bu bir ikincisi ister tutuklan ister adli kontrol yada benzeri kısıtlanma tedbirleriyle karşılaş hüküm giymedikten sonra senin iadene kimse müdahale edemez.Örnekleri var sadece şu süreç ile alakalı değil o yüzden moral bozucu insanları paniklettirecek açıklamaları yapmayın artık.Allah beterinden saklasın

erhan888
Genel Müdür
26 Nisan 2017 21:16

Arkadaslar operasyondan bilgisi olan varmı. Bizim bu askerlik erteleme olayı bunun icinmiydi acaba ne dersiniz? ??

Aceleci45
Şef
26 Nisan 2017 21:25

Operasyon emniyet yapılanmasında Fetöye bağlı mahrem imamlar olduğu değerlendirilen içlerinde çeşitli kamu görevlerinde çalışanlarında bulunduğu kişilere yönelik olmuş devrem..Askerlik durumunun nasıl bir ilgisi olabilirki

erhan888
Genel Müdür
26 Nisan 2017 21:35

Ne bileyim devrem artık bizler için hayırlı birsey bekleyemiyorum. Allah affetsin umitsizlik halindeyim malesef. Dahası bugün ikamet adresimde de değildim. Arayıp soracak kimsede yok orda haber alacağım. Yakan olmasin sayisi 3'u gecmeyen cemaate bir iki namaz kildirmisligim oldu bu sebeble beni birde mahrem imam yaparlarsa pek sasirmam açıkçası

Aceleci45
Şef
26 Nisan 2017 22:43

:))

erhan888, 7 yıl önce

Ne bileyim devrem artık bizler için hayırlı birsey bekleyemiyorum. Allah affetsin umitsizlik halindeyim malesef. Dahası bugün ikamet adresimde de değildim. Arayıp soracak kimsede yok orda haber alacağım. Yakan olmasin sayisi 3'u gecmeyen cemaate bir iki namaz kildirmisligim oldu bu sebeble beni birde mahrem imam yaparlarsa pek sasirmam açıkçası

iletişİŞ
Aday Memur
05 Mayıs 2017 18:43

ben askere gitmeye karar verdim.Suçum yok kendimden eminim bir gün iade olacağmı bililyorum o yönden de en ufak bir bir kaygım yok

Askerlik her şeye engel oluyor ikinci bi üniversite okuyayamıyorum. sigortalı bir işe girip çalışamıyorum + üstüne bi de toplum baskısı eklenince((insanların bakışlarına dayanamıyorum artık)) gitmeye karar verdim

Bir gün iade olurum bundan adım kadar eminim ama bu ne zaman nasıl ne şekilde olur bilimiyorum. bu iki yıl da sürebilir 5 ay da....

Şimdi ben askerde iken soruştrmam tamamlanır iademe karar verilirse. askerde sıkıntı çıkarırlar mı onu merak ediyorum

wolterr
Yasaklı
06 Mayıs 2017 23:56

Ulan hgs yükleyecem ptt ye gittim khk yükler misiniz dedim adam güldü ben güldüm :)

Quaresma35
Aday Memur
11 Mayıs 2017 00:05

Allah iyiligini versin devrem mübarek gecede güldürdün beni yeni gördüm paylasimini, bu arada askerlik mevzusunda yeni bilgi edinen varsa paylasmayi ihmal etmesin. Rabbim devletimize zeval vermesin kandil hürmetine aklanip iade edilmeyi nasip eylesin

wolterr, 7 yıl önce

Ulan hgs yükleyecem ptt ye gittim khk yükler misiniz dedim adam güldü ben güldüm :)

Toplam 5000 mesaj
«444546474849505152535455»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi