Editörler : Pangaea
15 Ocak 2012 21:03

Karneye yazılacak öğretmen görüşleri

Arkadaşlar karneye yazılması gereken öğretmen görüşlerini aşağıdaki linkten edinebilirsiniz.

İlköğretim, lise öğrencileri için karne görüşleri mevcut.

http://www.egitimyuvasi.com/forum/e-okul-uygulamalari/40372_karneye-yazilacak-ogretmen-gorusleri

15 Ocak 2012 21:09

yuh be bunun bile kopyası mı çıktı

orginal bir görüş yazamayacak kişiyi nasıl öğretmen yapıyorlar ben anlamıyorum

öğrencisi de kopyacı öğretmeni de

toptan karıdıkçılık yapılıyor bu ülkede

ab.i.bade.reng
Daire Başkanı
15 Ocak 2012 21:10

öğretmen görüşleri bile kendi görüşleri değil yani:D bi cümle kuracaksınız onun da mı hazırına konuyosunuz:D

15 Ocak 2012 21:17

kopyacı merkezli öğretim modeli

kopyacı öğretmen dibine düşer kopyacı öğrencisi

Kesme Şeker
Aday Memur
15 Ocak 2012 21:29

her okulda oluyor böyle 1 2 numunelik vatandaş :)

filolog46
Daire Başkanı
15 Ocak 2012 21:35

öyle yapacağına yazma daha iyi. öğrencini tanımıyorsan hakkında da yorum yapma, sonra beyaza kara dersin işin içine edersin. Bırak boş kalsın...

15 Ocak 2012 21:58

Hocam zaten tüm ögretmenlerin yazdigi ayni sey. kendisi yazmis ya da

Baskasindan almis farketmez:) tembellik iste:) ucretli Adam hakkidir

sehzade306
Aday Memur
15 Ocak 2012 22:04

Bende yorum yapan arkadaşlar gibi "Yuhh be arkadaş..Bu kadarda olmaz ki!" diye düşündüm ama diğer bir taraftan fikir edinmek, daha değişik şeyler yazılması açısından bence güzel bir paylaşım olmuş.

laddyy06
Aday Memur
15 Ocak 2012 22:18

eğitim yuvası arkadaş, teşekkür ederim, ufkumu açtın. söylenenlere aldırma. dönem boyunca herkes öğrencisi için uğraşıyor ve bir kaç cümleyle bir dönemi özetlemek zaten mümkün değil. kendini muhteşem öğretmen sananların birçoğunun yazılısı internetten almadır, emin ol.

eğitimyuvası
Aday Memur
15 Ocak 2012 22:34

Arkadaşlar bu bölüm öğretmen arkadaşlara karne görüşlerini yazarken bir fikir vermesi ve yorumlarını daha zengin hale getirmeleri için paylaşılmıştır. Yıl boyunca zaten kafalar dolmuş oluyor. Öğretmen arkadaşların işlerini biraz olsun kolaylaştırıcı olmak suç mu?

Elbette her öğretmen her öğrencisini tanıyor ve mutlaka onlara yönelik öz eleştirisini ve-veya takdirini de yazacaktır.

Yapılan bir hizmete hemen bu şekilde karalama yapmanın anlamı nedir anlamış değiliz. Neyse isteyen yararlanır istemeyen yararlanmaz. Tüm öğretmenlerimize şimdiden güzel bir tatil dönemi geçirmelerini dileriz.

gimat
Şef
15 Ocak 2012 23:18

"Yıllarca solmayan Kenya gülleri gibi dönem boyunca başarıların hiç solmadı. Artık dinlenme vakti. Daha başarılı olacağını düşündüğüm ikinci döneme iyice dinlenmiş olarak gelmeni istiyorum. İyi tatiller."

yaratıcı yazılar var gerçekten... :)

by-ogrtmn
Genel Müdür
16 Ocak 2012 00:54

Ben linke bakarak fkr edindm ve cümlemi bir atasözü vecze ile tamamlıyorum ve çok ta hoşuma gidiyor

29 Mayıs 2012 23:44

arkadaşlar burada birçok karne görüşü var. benimde hoşuma gitti paylaşayım dedim sizlerle.

http://muhasebeogretmenleri.com/hayata-dair/1225-%C3%B6%C4%9Fretmenlere-%C3%B6%C4%9Frenci-karne-g%C3%B6r%C3%BC%C5%9F%C3%BC-%C3%B6rnekleri.html

Celos
Müsteşar Yardımcısı
30 Mayıs 2012 00:00

genelde duurmunu özetleyen özlü sözler yazarım yıl sonu karnelerınde liseliler seviyor böyle şeyleri

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi