Editörler : F16 Gökçen
02 Nisan 2007 16:51

garanti mülakat

arkadaşlar

çarşamba günü garanti bankasıyla mülakatım var. adecco grup mülakatı ve birebir mülakatları geçtim. garanti de mülakatlar nasıl geçiyor, neler soruyor. yardımcı olurmusunuz.

duygu8940
Aday Memur
03 Nisan 2007 09:34

gerçekten kimse bilmiyor mu? neden paylaşmıyoruz

filizzz
Şef
03 Nisan 2007 19:52

duygu arkadaşım benim arkadaşım garantiyle birebir mülakatından anlattıklarını anlatayım sana. neden bankacılık, yapabilirmisin? birde olay problem tarzı işte müşteri geldi sana şöle yaptı böle yaptı, sinirlenirmisin, naparsın falan diye soruyolarmış.. tamamen istekliliğini ölçen bi mülakat olucak. arkadaşımın oldu eğitimleri bitti hatta yeni, darısı başına...

özkan1
Kapalı
03 Nisan 2007 21:08

duygu d çalışmayı düşünüyon gararntide de ama satış olayı çok kasıyormuş satışı tutturamadın mı postalıyorlarmış diyorlar

mulakatta neler soracaklar bilmiyorum umarım sen girince anlatırsın

hadi kolay gelsin

duygu8940
Aday Memur
04 Nisan 2007 17:34

selamlar herkese

arkadaşlar garantiden geliyorum şimdi mülakattaydık. adeccodakine benzer bir mülakattı. iki kişi vardı ist.dan gelmişlerdi. kendini anlat diye başlıyorlar.kendini yaptıklarını önceki iş deneyimlerini anlatıyorsun.arada kesip başka bişey soruyorlar. satış yapabilirmisin diye soruyorlar. satış üzerinde çok duruyorlar. gişe asistanı görev tanımını soruyorlar. herşeyi soruyorlar. bana önümüzdeki bi kaç yıl içinde evlenmeyi düşünüyormusun bile sordular. bana süreç uzayabilir dediler. bakalım artık ne zaman ararlar. umarım olumludur yaa. çok zorluyorlar. soru üstüne soru.

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi