Editörler : Pangaea
«193194195196197198199200201202203204»
12 Kasım 2013 12:11

Yediiklim tavsiye ederim

pınara, 10 yıl önce

şekil yetenek soruları için hangi kaynağı kullanıyorsunuz arkadaşlar?bilgi verebilecek biri varmı?

morjapon
Memur
12 Kasım 2013 15:02

arkadaşlar kitapseç.com güveenli bir site mi birde 5tl kargo 5tl kapıda odeme toplam 10 tl +kitap parası mı olacak bilgisi olan varsa yardımcı olur mu

isbir111
Aday Memur
12 Kasım 2013 15:09

en güvenilir site,zaten yargıyayınevinin sitesi,ben kredi kartıyla alışveriş yaptım,hiç sıkıntı çekmedim,kapıda ödeme sitemini kulanma gereği duymadım,90 tl üzeri alışverişlerde sürat kargo tercih edilirse ücretsiz kargo oluyor.

morjapon, 10 yıl önce

arkadaşlar kitapseç.com güveenli bir site mi birde 5tl kargo 5tl kapıda odeme toplam 10 tl +kitap parası mı olacak bilgisi olan varsa yardımcı olur mu

bahtsız kimyager
Şube Müdürü
12 Kasım 2013 15:11

uzmankitap, yargı, pegem sitelerini kullandım kitaplar hemen geldi

meltem_54
Müsteşar Yardımcısı
12 Kasım 2013 15:19

özellikle kitap tavsiyesinde her kafadan bir ses çıkıyor gibi genel olarak benim çevremde ve bu forumdan da anladıgım kadarıyla data yada ihtiyaç kpss için çok iyi kaynaklar konulara bu iki kitaptan çalışmak herzaman iyidir çünkü kime sorsam datanın tarih ve vatandaşlıgı diyorlar arada ihtiyaç yayınlarını söyleyende var türkçe ve coğrafyada kesinlikle ihtiyaç özellikle türkçe konu alatımda türkçesi çok iyi olan biri olarak bence konu anlatım olarak hepsinden çalışılabilir üç aşagı beş yıkarı hepsi bana göre aynı çünkü elimde güvender,fem,yargı,uzman kariyer,yediklim birçoğu var geçen seneden kalma kitaplar hepsi aynı anlatıyor asıl önemli olan konuyu çalıştıktan sonra hemen hemen tüm yayınların soru bankalarını alıp çözmek tarih ve coğrafyada elinizde iyi kaynaklar varsa gerisini çokda önemsemeyin sonuç itibariyle türkçede cümlede anlamı x kitapta aynı anlatıyor y kitapta iş sizin nekadar soru çözdügünüzde konuyu nekadar bilirseniz bilin bu sınavı çok soru çözen kazanıyor

bu arada ihtiyaç konu anlatımlı kitaplarda modüler set harici tek tek kitap çıkartmıyor mu coğrafyasını bekliyorum ama hala yok

isbir111
Aday Memur
12 Kasım 2013 16:03

avantajkitap(açıkitabevi); siparişimi iptal ettiğim pegem setinin ücretini iade etmiş,banka sisteme geç işlemiş,böylece sorun halledilmiş oldu.

morjapon
Memur
12 Kasım 2013 16:38

90 lıra yapmayacagım o yuzden 10 +kitap parası mı dıye sordum hocam kapıda odeme artı kargo bedelleri ayrı ayrı mı dıye bu konuda bılgınız var mı

isbir111, 10 yıl önce

en güvenilir site,zaten yargıyayınevinin sitesi,ben kredi kartıyla alışveriş yaptım,hiç sıkıntı çekmedim,kapıda ödeme sitemini kulanma gereği duymadım,90 tl üzeri alışverişlerde sürat kargo tercih edilirse ücretsiz kargo oluyor.

bezgin tekir
Aday Memur
12 Kasım 2013 17:03

Kapıda ödeme ve kargo bedelleri ayrı ayrı alınıyor hocam...Yani kapıda ödeme için 5 TL ve kargo ücreti olan 5 TL ile birlikte yapmanız gereken toplam ödeme, alışveriş tutarı + 10 TL olacak...

Kolay gelsin, iyi çalışmalar...

morjapon, 10 yıl önce

90 lıra yapmayacagım o yuzden 10 +kitap parası mı dıye sordum hocam kapıda odeme artı kargo bedelleri ayrı ayrı mı dıye bu konuda bılgınız var mı

12 Kasım 2013 17:19

Aynen, bunu bende mrak ediyorum.

edebiyatmezunu, 10 yıl önce

Arkadaşlar son 20 sayfadaki tüm mesajları okuyamadım konuşulduysa tekrar ettiğim için özür cevaba ihtiyacım var x yayıncılığın 2014 tarih ve türkçe notlarını alan gören arkadaşlar lütfen cevap yazın bu notlarda çaĞDAŞ tarih ve sözel mantık var mı içerik doyurucu mu alalım mı

scream1903
Yasaklı
12 Kasım 2013 18:52

coğrafya uzman kariyer olmazsa fem cep kitabı

Lawliet, 10 yıl önce

Coğrafya için konu anlatımlı kitap önerebilecek var mı?

Açıkçası ben ihtiyaç'ın 2014 modüler setini aldım. Tarihi çok güzel. Lakin coğrafya ve vatandaşlık kitapları çok yetersiz malesef. Vatandaşlığa data'dan çalışmayı düşünüyorum, Coğrafya içinse iyi bir kaynak arayışı içindeyim.

dnzl2020
Aday Memur
12 Kasım 2013 19:35

Arkadaşlar daha önce bilgisini verdiğim Fehmi Erikli hocanın tarih kitabı internet üzerinden satışa başlamıştır. Henüz kpss için tarih kitabı almamış olanlar ve düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim.

http://www.maksimumkitap.com/kitap/2014-kpss-tarih-konu-anlatimli-cozumlu-soru-bankasi-tum-adaylar-icin,161398.asp

@çelya
Memur
12 Kasım 2013 20:53

hocam bu siz misiniz:) hayirli olsun kitabiniz

dnzl2020, 10 yıl önce

Arkadaşlar daha önce bilgisini verdiğim Fehmi Erikli hocanın tarih kitabı internet üzerinden satışa başlamıştır. Henüz kpss için tarih kitabı almamış olanlar ve düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim.

http://www.maksimumkitap.com/kitap/2014-kpss-tarih-konu-anlatimli-cozumlu-soru-bankasi-tum-adaylar-icin,161398.asp

hazırlık2014
Aday Memur
12 Kasım 2013 21:46

zaferçarşısında--biryere-girdim--benim-adanada--sorduğğum-12tllik-kitap-19tlydi..ankarayı-çokbilmiyorum--zafer-çarşısı--biryerdeyoksanırım--birde--zaferçarşısında--birtanekitapçıyok--önereceğiniz--birkitapçıvarmı

nisanur2013, 10 yıl önce

Zafer çarşısı ve olgunlardan uygun kitap bulabilirsiniz Beşevler ve Tandoğanda da üniverstelerin kampüslerinin birçoğu orda olduğu içinde fotokobi baya uygun

gardennn
Aday Memur
12 Kasım 2013 23:02

vatandaşlığın datasını ben beğendim ama anayasalar da çok ayrıntı vermemiş mesela 1982 anayasanında 2001 değişikliği,2004 değişikliği vs vermemiş yanına destek bir kitap olması gerekiyor,soru kalitesi çok iyi,coğrafyada da 2012 basım nuh turanın kitabını aldım henüz başlamadım ama içeriğini karıştırdığım zaman bana kötü gelmedi

scream1903, 10 yıl önce

coğrafya uzman kariyer olmazsa fem cep kitabı

gardennn
Aday Memur
12 Kasım 2013 23:14

vatandaşlığın datasını ben beğendim ama anayasalar da çok ayrıntı vermemiş mesela 1982 anayasanında 2001 değişikliği,2004 değişikliği vs vermemiş yanına destek bir kitap olması gerekiyor,soru kalitesi çok iyi,coğrafyada da 2012 basım nuh turanın kitabını aldım henüz başlamadım ama içeriğini karıştırdığım zaman bana kötü gelmedi

01oscar, 10 yıl önce

Arkadaşlar iyi akşamlar bugün kozmikoda diye bir soru bankası aldım. yayın hakkında en ufak bilgim yok bilen varsa yardımcı olurmu aynı yayının tarih türkçe, vatandaşlık gibi soru bankaları nasıl almalımıyım açıkçası korktum almaktan yeni başlayanlardanım bu yayını bilen varsa bilgi verirmi aceba... herkese iyi çalışmalar tşk ederim şimdiden

İPEKCİ
Kapalı
13 Kasım 2013 11:42

arkadaşlar pegem in tek kitapları çıkmış konu anlatımlı nasıl acaba alan oldumu ?

ozgur0020
Aday Memur
13 Kasım 2013 13:10

Kitabı aldım.Fehmi hoca zaten Denizlide Kpss alanında çok iyi bir hoca.Çok güzel bir kitap olmuş.Gereksiz bilgilerden uzak bilmemiz gerekeni yazmış kitapta.Benim gibi tarih konusunda sıkıntılı olan arkadaşlara kitabı tavsiye ederim.En azında kitapçıda inceleme şansınız varsa kesin tercih edersiniz.Kitaptaki slogan gibi "TARİHE DERSİ VERİLİR".

@çelya, 10 yıl önce

hocam bu siz misiniz:) hayirli olsun kitabiniz

13 Kasım 2013 13:27

fem matematiği zayıf olanlar için güzel bir kitap çıkarmış galiba,incelemek lazım

http://www.yargiyayinevi.com/Kitabevi/30838-KPSS-Kolay-Yoldan-Matematik-3-Kitap-Fem-Akademi-Yayinlari-2014.aspx

hilalcik
Şube Müdürü
13 Kasım 2013 14:21

bılenler varsa bu kıtabı yorum beklıyorum ben kendı kendıme ılrlemeye calısıyorum matematık ogreten kıtapları alıyorum hep bıraz yol aldım kendıme gore bırde aktıf matematık kıtabını bılenler varsa yazsın lutfen

BAŞKOMUTAN ATAM, 10 yıl önce

fem matematiği zayıf olanlar için güzel bir kitap çıkarmış galiba,incelemek lazım

http://www.yargiyayinevi.com/Kitabevi/30838-KPSS-Kolay-Yoldan-Matematik-3-Kitap-Fem-Akademi-Yayinlari-2014.aspx

TheBaBoLi
Şef
13 Kasım 2013 14:30

http://www.yargiyayinevi.com/Kitabevi/UrunDetay.aspx?id=29018

yargı yayın evi 2013 subat ayından berı 10 kere alışveriş yaptım.tavsıye ederım kargo ücreti yok şuan kampanya yapmıslar.5,25 kurus matematık temelı olmayan arkadaşlara tavsiye ederim.ben aldım kullandım güzel sorular var ama basit sayısalcı birine hitap etmez.

Toplam 7316 mesaj
«193194195196197198199200201202203204»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi