Editörler : crops35
08 Ekim 2017 15:22

2018 Kpss ye calismaya basladiniz mi ?

Basladiniz mi kpss ye ?

HARSLAN_82
Memur
08 Ekim 2017 16:57

Valla bu kaçıncı başlık arkadaşım kimse cevap vermiyor maalesef... Ya kimse başlamadı doğrudüzgün yada hiçkimse ser verip sır vermek istemiyor ;) ben kendi adıma cevap vereyim evet başladım,türkçe ve tarihten başladım.

08 Ekim 2017 17:29

Herkes aslinda calisiyoda hepsi yilann :D

Zülfiyee
Aday Memur
08 Ekim 2017 18:43

Matematikten başlayacam inşallah

08 Ekim 2017 18:45

Baslamayin canim atama yok ki :))))

adamemur
Aday Memur
08 Ekim 2017 21:26

Matematik ve Geometriyi bitti :) Başlaması mı kaldı

09 Ekim 2017 09:26

Oha yahayvan msin acaba

istanbulxxx
Aday Memur
09 Ekim 2017 09:42

ben de başladım biraz biraz çalışmaya

orbyyuce
Aday Memur
10 Ekim 2017 10:28

Ufaktan bende başlayacam :) bugün yarın başlarım :) herkese başarılar şimdiden.

loselose
Daire Başkanı
10 Ekim 2017 16:23

ben hala önlisans mı lisans mı ona karar veremedim atandıgım kurumdan memnunum şehire adapte olamazsam diye ne olur ne olmaz giriyim diyorum 3001 mi kamu yönetimi mi kararsız kalıyorum dhmi haricinde kurum düşünmem büyük ihtimalle

nezivf
Şef
10 Ekim 2017 16:35

2018 hedef 100 almak desem gülersiniz diye demiyorum. Akşam uyumadan önce vatandaşlık okumaya başladım sadece okuyorum. Son 3-4 ay kalıncaya kadar tarih ve coğrafya böyle devam etmeyi düşünüyorum. Sonrasında sistemli olarak çalışmaya başlayacağım.

neco3846
Şef
10 Ekim 2017 17:01

sen yaparsın hocam seni bilenler gülmez

nezivf, 7 yıl önce

2018 hedef 100 almak desem gülersiniz diye demiyorum. Akşam uyumadan önce vatandaşlık okumaya başladım sadece okuyorum. Son 3-4 ay kalıncaya kadar tarih ve coğrafya böyle devam etmeyi düşünüyorum. Sonrasında sistemli olarak çalışmaya başlayacağım.

Akaki Akakiyevicc
Aday Memur
12 Ekim 2017 03:25

en kötü 1 haftaya başlıyorum :)

Akaki Akakiyevicc
Aday Memur
12 Ekim 2017 03:28

en kötü 1 haftaya başlıyorum :) matematik yapmayacağım için çok erken başlamadım. fakat diğer dersler içinde daha fazla geç olmaması için en erken 2-3 güne başlamayı planlıyorum

abrahamdesouza
Aday Memur
12 Ekim 2017 16:15

reis önceden bir bilginiz var sanırım.Yoksa okumak ve son 3 4 ayda kasmakla bu işin olmayacağı aşikar.

nezivf, 7 yıl önce

nezivf
Şef
12 Ekim 2017 17:57

Neco kardeşim eyvallah hedefi yüksek tutmak istedim. Gk den 2016da 50 net çıkarmış olsaydım 95-96 aralığında bir puanım olacaktı bu da tam emin değilim ama ilk 100e girmemi sağlardı. Kimin kaç net yaptığını bilmiyorum robottan şu kadar yaparsam diye bakıp edindiğim ön bilgiler ışığında konuşuyorum. 100 almak tabi ki zor bir hayal sadece kendinle yarışarak olacak birşey değil ama insanın kendini ve neler yapabileceğini bilmesi önemli. Daha da önemlisi emek vermek gerekiyor. En önemlisi ise şans. Son 3-4 ay şimdilik kendime biçtiğim süre çünkü özel sektörün iş temposu ve yoğun ders çalışma trafiğini bir arada 1 sene kadar götürmenin faydadan çok zararının olacağını düşünüyorum. İnşallah herkes emeklerinin karşılığını alır diyelim.

abrahamdesouza, 7 yıl önce

reis önceden bir bilginiz var sanırım.Yoksa okumak ve son 3 4 ayda kasmakla bu işin olmayacağı aşikar.

fazılosman
Aday Memur
12 Ekim 2017 22:02

Bende bu hafta basladim tarih ve cografya,vat kitabim yok ona baslayamadim henuz.alt yapi var tarih cog falan agirdan b asladim.mata agirlik vermem lazim.tek buyuk sorun o

poyrazadaliii
Yasaklı
19 Ekim 2017 20:39

Önlisans için kardeşim erken kayıt oldu,ben Ankara'da Kuzey Akademide Eylül ayında derslere başladım,önlisans için kasım gibi başlayacaklarmış....Kuzey'in hocaları,yayınları,sessiz çalışma ortaMI ÇOK HOŞUMA GİTTİ,kantinde uygun fiyat ayemek yiyip rahat ders çalışabiliyorsun,benim için artı bunlar,igüzel bir yaşam alanı oluşturmuşlar

keremcem200
Yasaklı
21 Ekim 2017 13:16

Ankara'da en iyi dershane bence Kuzey Akademi,yayınları çok iyi,hocaları kaliteli,sistemli bir yer,ben tanıdığım ve bana dershane tavsiyesi isteyenlere yönlendirebileceğim bir yer

poyrazadaliii, 6 yıl önce

Önlisans için kardeşim erken kayıt oldu,ben Ankara'da Kuzey Akademide Eylül ayında derslere başladım,önlisans için kasım gibi başlayacaklarmış....Kuzey'in hocaları,yayınları,sessiz çalışma ortaMI ÇOK HOŞUMA GİTTİ,kantinde uygun fiyat ayemek yiyip rahat ders çalışabiliyorsun,benim için artı bunlar,igüzel bir yaşam alanı oluşturmuşlar

elifffcinarrr
Yasaklı
22 Ekim 2017 20:43

ÖNLİSANSA hazırlanacağım, bugün abimlimde desteği ile Kuzey Akademinin , 4 kasımda başlayacak gruplarına yazıldım,görüşmemiz çok iyi geçti,yayınlarını begendim,sınıfları,çalışma salonunu,kantini vb..bir güzel gezdik kayıttA BAZI HOCALARLA TANIŞTIM ÇOK SAMİMİLE,inşallah çok güzel bir dönem geçiririm

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi