Editörler : supporters.
«470471472473474475476477478479480481»

amele44
Şef
23 Ekim 2013 10:37

VDK ile hiç alakası yok ben zaten yukarıdada yazmıştım bu ayıp ösym'nin ösym'yi küçük harfle yazıyorum.

chemical-eng, 10 yıl önce

ben aradım bi bayanla görüştüm

-28 eylül VMY sınavı ne zaman açıklanacak bi bilginiz var mı?

-bilmiyoruz bizimle ilgilisi yok ÖSYM açıklayacak

-yazışmalar var diye ÖSYM sürekli erteliyor burda binlerce insan mağdur

-Bizim yapabileceğimiz bi şey yok yazışmalar sınavın açıklanmasına engel değil bildiğim kadarıyla

-top ÖSYM de diyosunuz yani?

-evet aynen top ÖSYM de

vedatmilorunannesi
Genel Müdür
23 Ekim 2013 10:38

arayacak arkadaşlar, önce ne zaman açıklanacak diye bir süre ısrar etsin, karşı tarafın bıktığı hissedildiğinde, bari "bugün açıklanacak mı" sorusunu sorsun. avea ve digiturk müşteri hizmetlerinde bu taktik tutmuştu, hadi bakalım.

chemical-eng
Memur
23 Ekim 2013 10:41

memurlar.net'e haber yapalım arkadaşlar bence sitenin ana sayfasında çıksın hitabeti kuvvetli bir arkadaş yazsın biz de altını yorumlarla dolduralım editöre de mesaj falan atalım sitede yayınlansın haber ÖSYM'nin üstüne genel olarak baskı kuralım artık suç kimdeyse o memurlar.nette manşet olmayı kaldıramaz :))

RaiMon
Daire Başkanı
23 Ekim 2013 10:42

az önce telefonla mancini'yle konuştum ösym topu drogba'ya paslamış gol olursa açıklayacaklarmış çare drogba!

ben aradım bi bayanla görüştüm

-28 eylül VMY sınavı ne zaman açıklanacak bi bilginiz var mı?

-bilmiyoruz bizimle ilgilisi yok ÖSYM açıklayacak

-yazışmalar var diye ÖSYM sürekli erteliyor burda binlerce insan mağdur

-Bizim yapabileceğimiz bi şey yok yazışmalar sınavın açıklanmasına engel değil bildiğim kadarıyla

-top ÖSYM de diyosunuz yani?

-evet aynen top ÖSYM de

vedatmilorunannesi
Genel Müdür
23 Ekim 2013 10:42

bu çocuk okur.

memurlar.net'e haber yapalım arkadaşlar bence sitenin ana sayfasında çıksın hitabeti kuvvetli bir arkadaş yazsın biz de altını yorumlarla dolduralım editöre de mesaj falan atalım sitede yayınlansın haber ÖSYM'nin üstüne genel olarak baskı kuralım artık suç kimdeyse o memurlar.nette manşet olmayı kaldıramaz :))

amele44
Şef
23 Ekim 2013 10:43

ben şimdi adversay'a editöre bir mesaj attım haber yapılsın diye bakalım ne cevap gelecek.

chemical-eng
Memur
23 Ekim 2013 10:44

bugüne kadar yapmadığımız kabahat reis kim yapacak burda genel bir format oluşturalım sonra bir arkadaş göndersin editöre de mesaj atalım durumun vehametini anlatan

vedatmilorunannesi, 10 yıl önce

bu çocuk okur.

vedatmilorunannesi
Genel Müdür
23 Ekim 2013 10:45

olur panpa buna uyar.

bugüne kadar yapmadığımız kabahat reis kim yapacak burda genel bir format oluşturalım sonra bir arkadaş göndersin editöre de mesaj atalım durumun vehametini anlatan

vedatmilorunannesi
Genel Müdür
23 Ekim 2013 10:46

bana*

yenimezun23
Kapalı
23 Ekim 2013 10:47

bi eğitim fakültesi kdr olamıyoruz aynı ağızdan hergün milyonlarca tweet atıyolar bütün bakanlara. şubatta kadro istiyoruz diye. atansınlar eywda sürekli ağlıyolar fırsat versen her ay atama isteyeecekler. zaten en çok kadro her zmn size veriliyor en çok bütçe eğitime ayrılıyo ona rağmen ısrarcılar. altı üstü bi snv açklansın dedik onda bile kimse ses çıkarmıyor,,biz susup oturalım belki bir gün açıklanır.....................

23 Ekim 2013 10:47

Bunu aciklamayan osym. Adim gibi eminim. Bunu da aciklarsam elimde is yok gibi gozukur diyor galiba

RaiMon
Daire Başkanı
23 Ekim 2013 10:48

editör yetmez muhittin'i arayıp abd başkanı dahil herkesi devreye sokalım

myrakul
Müsteşar Yardımcısı
23 Ekim 2013 10:50

bence vdk topu ösym ye atıyor, ösym de topu vdk ya atıyor. Ösym vdk ile yazışmalar devam ediyor diyor, vdk ise ösym açıklayacak diyor hangisine inanaırsınız? Sizce hangisi dürüst?

chemical-eng
Memur
23 Ekim 2013 10:52

28 Eylül'de ÖSYM tarafından yapılan Vergi Müfettiş Yardımcılığı Sınavı aradan 26 gün geçmesine rağmen açıklanmamıştır. Binlerce insan mağdur durumdadır.

Kamu kurumları şeffaf olmalıdır. A kodrolarda yapılan alımlarda yapılan şaibeli işler ve ÖSYM'nin malum sicili konuyu daha da karmaşık hale getirmekte ve bu sınava 150 TL yatırıp Ankara'da sınava gitmek için masraf yapmış nice gencin sabrı artık taşmış durumdadır.

Konuyla ilgili gerek ÖSYM gertek VDK'ya bilgi almak amaçlı ulaşılmış olup yetkililer hiçbir açıklama yapmamakta ve topu birbirlerine atmaktadır.

Binlerce insan ümitle bu sınavı beklemekte ve her anlamda yıpranmaktadırlar.

Zaten yapılan sınavda soruların gereksiz derecede absürd ve cevaplarının muallakta olması sınava giren adayların kafalarını iyice karıştırmaktadır.

Konuyla ilgili şüphelerin ortadan kalkması için acilen sonuçların açıklanması ve kurum tarafından adaylardan ÖZÜR DİLENMESİ gerekmektedir.

NOT: arkadaşlar ben böyle bi taslak oluşturdum düzeltme yapılabilir gözden kaçırdığım şeyler olmuştur destek bekliyorum. Saygılar.

23 Ekim 2013 10:53

Vdk durust. Osym isin icinden cikamadi

myrakul, 10 yıl önce

bence vdk topu ösym ye atıyor, ösym de topu vdk ya atıyor. Ösym vdk ile yazışmalar devam ediyor diyor, vdk ise ösym açıklayacak diyor hangisine inanaırsınız? Sizce hangisi dürüst?

vedatmilorunannesi
Genel Müdür
23 Ekim 2013 10:59

panpa bu bildiğin dilekçe olmuş, köşeye bir gazete haberi aç, aynı fiil çatılarını kullan. "mıştır, miştir" yok, -di li geçmiş zaman kullan.

28 Eylül'de ÖSYM tarafından yapılan Vergi Müfettiş Yardımcılığı Sınavı aradan 26 gün geçmesine rağmen açıklanmamıştır. Binlerce insan mağdur durumdadır.

Kamu kurumları şeffaf olmalıdır. A kodrolarda yapılan alımlarda yapılan şaibeli işler ve ÖSYM'nin malum sicili konuyu daha da karmaşık hale getirmekte ve bu sınava 150 TL yatırıp Ankara'da sınava gitmek için masraf yapmış nice gencin sabrı artık taşmış durumdadır.

Konuyla ilgili gerek ÖSYM gertek VDK'ya bilgi almak amaçlı ulaşılmış olup yetkililer hiçbir açıklama yapmamakta ve topu birbirlerine atmaktadır.

Zaten yapılan sınavda soruların gereksiz derecede absürd ve cevaplarının muallakta olması sınava giren adayların kafalarını iyice karıştırmaktadır.

Konuyla ilgili şüphelerin ortadan kalkması için acilen sonuçların açıklanması ve kurum tarafından adaylardan ÖZÜR DİLENMESİ gerekmektedir.

NOT: arkadaşlar ben böyle bi taslak oluşturdum düzeltme yapılabilir gözden kaçırdığım şeyler olmuştur destek bekliyorum. Saygılar.

amele44
Şef
23 Ekim 2013 10:59

EVET BUNU O BİR YERDE KELİME YANLIŞ YAZILMIŞ ONU DÜZELTİP DAYANALIM GİTSİN .

Peymanozli
Aday Memur
23 Ekim 2013 11:00

Cumhurbaşkanı geldi mi hac'dan

chemical-eng
Memur
23 Ekim 2013 11:02

hacı benm adım hıdır elimden gelen budur. jargona çok hakim değilim zaten öyle 2 dk yazdım üzerinde oynama yapalım ya da daha iyi bi şey hazırlayalım ama bunu bugün yapalım bu işin suyu çıktı

vedatmilorunannesi, 10 yıl önce

panpa bu bildiğin dilekçe olmuş, köşeye bir gazete haberi aç, aynı fiil çatılarını kullan. "mıştır, miştir" yok, -di li geçmiş zaman kullan.

Peymanozli
Aday Memur
23 Ekim 2013 11:06

Cumhurbaşkanı geldi mi hac'dan

Toplam 10904 mesaj
«470471472473474475476477478479480481»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi