Editörler : "eskiyara"Pangaea
08 Temmuz 2013 11:06

İliçi özür ataması

Şubat ayında ildışından geldim 150km uzağa verildim yine özür durumum var şuanda olan iliçine başvurabiliyormuyum meb'i aradım ağustosta bizlere iliçi özür açılacağını söyledi şuan sadece 3 yıl isteğe bağlı başvuruları alınıyormuş bazı arkadaşlarda şuan olur diyor net bilgisi olan var mı?

asaygin
Müsteşar
08 Temmuz 2013 11:19

Net bilgiyi vermişler zaten hocam bundan daha neti olmazki :))

3 yılınız dolmadığı için il içi tayin isteyemezsiniz. Özür gurubu atmalarında tercih yapabilirsiniz

dafne82
Aday Memur
08 Temmuz 2013 11:20

Kimse bilmiyor mu? ne olacak benim gibilerin durumu:(

dafne82
Aday Memur
08 Temmuz 2013 11:21

yanıt için teşekkürler hocam ama ağustostamı oluyor iliçi özür şuanda ikisi birlikte değilmi bunu merak ediyorum.

asaygin, 11 yıl önce

Net bilgiyi vermişler zaten hocam bundan daha neti olmazki :))

3 yılınız dolmadığı için il içi tayin isteyemezsiniz. Özür gurubu atmalarında tercih yapabilirsiniz

nazliyilmazturk
Aday Memur
08 Temmuz 2013 11:43

hocam aynı dutumdayız ben de şubatta geldim il dışından şimdi 100 km mesafede okulum:( isteğe bağlı olana başvuramıyoruz. 15 temmuzda özür gruplarını bekleyeceğiz diye biliyorum.

asaygin
Müsteşar
08 Temmuz 2013 11:46

Hayır birlikte değil hocam özür gurubu atamaları en son yapılıyor. Ağustos - Eylül olabilir

dafne82, 11 yıl önce

yanıt için teşekkürler hocam ama ağustostamı oluyor iliçi özür şuanda ikisi birlikte değilmi bunu merak ediyorum.

kivanc22
Memur
08 Temmuz 2013 11:48

Hocam şu an ki il içi istege baglı yani 3 yılını dolduranlar vs.için.siz şu an isteyemezsiniz.il içi özür atamaları da kesin bir tarih henüz belli olmamakla birlikte agustos ayı içerisinde olur. Gelişmeleri buradan takip edersiniz.

gkaratas
Genel Müdür
08 Temmuz 2013 11:57

özür ile atama gerçekleşecek. özür atamalarında il dışı ve il içi beraber yapılır...

KARİZMATX
Aday Memur
08 Temmuz 2013 12:08

Esim calismiyor bu yil universite kazanacak onun yanina tayin istiyebilir miyim

dafne82
Aday Memur
08 Temmuz 2013 19:34

cevaplar için teşekkür ederim.

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler