Editörler : supporters.
05 Nisan 2008 09:30

bi erkeğin beni sewdiğini nasıl anlarım yardım???????

yaa hangi sözlerinden davranışlarından nasıl anlayımm

emotionalboy
Başbakan Müsteşarı
05 Nisan 2008 10:22

ilk etapta bakışlar gözler çok şey anlatır sonrası : zaten senden karşılık bulursa açılır...

yigidolar58
Müsteşar Yardımcısı
05 Nisan 2008 10:24

sana baktığında yüzü gülüyorsa,sürekli kendini anlatıyorsa sürekli seni övüyorsa hiç düşünme oda seviyor

_ahmedim_
Yasaklı
05 Nisan 2008 10:26

Ağız kenarlarına çok dikkat et.Hafiften salya belirtileri varsa seni deli gibi seviyodur.İşte o zaman arkana bakmadan tabana kuvvet kaç.

gamseeee
Aday Memur
06 Nisan 2008 10:51

ya bu kadarmı.

***kanarya***
Kapalı
06 Nisan 2008 11:51

arkadaşım sevmek diye birşeye gerçekten inanıyormusunuz,

hayatta herşey bir roldür

sevdiğini zannettiğiniz kişinin sizde bir menfaati söz konusudur (bu maddi olabilir, bedenen yakınlık kurmak isteyebilir, yanlızlıktan sıkılmış olabilir..) onun için size iyi davranmak zorundadır menfaatini makul ölçülerde aldığında size o kadarda iyi davranmaz, menfaati bittiğinde ise sizin değerinizde bitmiş demektir

hayatta herşey karşılıklı menfaat üstüne kuruludur gerisi makyaj, onun için makyajla uğraşmayıp gerçekleri sorgulamaya bakın

whitesnaker
Kapalı
06 Nisan 2008 12:04

kanarya sana eski zamanlar adına katılmıyorum.o zamanlar bir yaşam ruhu varmış gezegende. günümüzde olay aynen bahsettiğin gibi cereyan ediyor.malesef çıkar dünyasında yaşıyoruz.tüketim toplumunun bireyleri olarak herşeyi çabucak elde edip çabucak tüketebiliyoruz.bundan kendini korumaya çalışanlara buradan selam olsun...

Sus ve Dinle
Şube Müdürü
06 Nisan 2008 12:05

Gözler herşeyi ifade eder....

***kanarya***
Kapalı
06 Nisan 2008 12:10

arkadaşım zaman bu söylediklerimi etkileyecek birşey değil sadece makyajını etkiler

temelde söylediklerim insanın doğasında vardır bende de sizde de bir kendinizi sorgulayın sevdiğiniz insanları niçin seviyorsunuz

mutlaka geçmişe dönük size yarar sağlamışlardır sizde o kişilere az veya çok maddi ve manevi açıdan yararlar sağlıyorsunuzdur

sevdiğiniz kişi sizin menfaatlerinize cevap vermese ondan uzaklaşırsınız

sadi83
Aday Memur
06 Nisan 2008 12:15

bence erkeğin seni sevdigini gözlerinden ve konuşmalarından çok rahat anlayabilirsin

asiserseri
Aday Memur
10 Eylül 2008 10:52

gammmmmmmmmmmmmseeeeeeeeeeeeee slm

gul_sah_ing
Kapalı
10 Eylül 2008 12:19

bi de bana diolar ya millet nasıl başlık açıo bitane başlığım böyle değil ,resmen davet bekler bi başlık olmuş neiseeee

ayrıca kanarya arkadaşım yazdıkların çok güzel,sana sonuna kadar katılıyorum,herşey menfaat ,menfaatini alamayınca en kötü sensin en çekilmez sensin..batsın bu dünya...

yorumcu&yorumcu
Şube Müdürü
10 Eylül 2008 12:26

Bilemedim kıymatını kadrini

Hata benim günah benim suç benim

Eliminen içtim derdim zehrini

Birgünden bir güne sormadım seni

Körümüş gözlerim görmedim seni

Boşa mecnun eylemişim ben beni

Bilirim suçluyum gendi özümde

Gel desem gelirdin benim izimden

Her ne çekti isen benim yüzümden

Sana karşı benim bir sözüm yoktur

Haklısın sevdiğim kararım haktır

Garibim derdimin dermanı yoktur

...............bu türkü buraya cuk oturdu ARKADAŞLAR BEN BAŞLIĞIMI GERİ İSTİYORUM...YÖNETİCİLERE DUYRULUR.

ich libe disch
Kapalı
10 Eylül 2008 12:43

kalbinin sesini dinle o zaman anlarsın

greenpeace29
Kapalı
10 Eylül 2008 13:15

seni görünce yüzü kızarıyorsa eli ayağı karışıyorsa aptal gibi davranıyorsa sana aşıktır değilse sadece hoşlanıyor:)

halpaguter
Başbakan Müsteşarı
10 Eylül 2008 20:38

eli eline teni tenine değmiyorsa karıncayı inciltecek gibi davranıyorsa kesin o seni seviyordur.

..better..
Genel Müdür
10 Eylül 2008 20:59

fal baktır:))) daha ciddi bi cvp bulamadım kusura bakma

evşen
Aday Memur
10 Eylül 2008 21:35

herkesin ruhu körelmiş

w. wallance
Aday Memur
10 Eylül 2008 21:41

eğer kaçamak bakışlarla gözgöze geliyorsa seninle bilki hoşlanıyor devamında seninle aynı ortamda bulunmak için bişeyler yaptığını hissedersin farkında olmadan bunu sana hissettirir garibim bu arada seninle konuşmak için can atar ama o cesareti kendinde bulamaz bunu ona sen sağla sende ona kaçamak bak hep beklenen ama hiç olmayan bakışları sen ona at ki garibim güç alsın...

**meliss**
Kapalı
10 Eylül 2008 21:43

gamzeee nerdesin kız sen...

evşen
Aday Memur
10 Eylül 2008 21:47

öyle seven erkek varmıki acaba

Toplam 39 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler