Editörler : oto-danisman-expert
09 Ocak 2010 12:53

20000 tl ye sıfır araba alabilirmiyim?

20000 liram var.Sıfır km araba almk istiyorum.Ne önerirsiniz?

09 Ocak 2010 13:13

Yeni symbol ekonomik bir araç düşünülebilir.

antikuş1907
Yasaklı
09 Ocak 2010 13:43

amman sakın symbol alayım deme. vereceğin paraya yazık .git genç bir ford al. sıfır alayım sevdasından vazgeç. kontağı çevirdiğinde kafadan 50000 düş. parana yazık. git bir güvenilir ustaya göster expertiz raporunu da al okey verirse ford al. hem symboller dayanıklı araçlar değildir bir zaman sonra dökülmeye başlıyor. kalitesiz ucuz alacağım ama sıfır olsun istiyorsan bunları da göze al.

09 Ocak 2010 18:09

illa sıfır dersen 20000 peşinat olur az bir kredi ile uygun arabalar bulursunuz. ama yok limit 20000 ise gelly ve cherry var. almadan önce euroncap görüntülerini izleyin derim

porscheergokhan
Kapalı
09 Ocak 2010 20:16

BU FİYATA dacia sandero alabilirsiniz. nede olsa renault motor renault şasi kaporta sadece amblem dacia. benim gözümde bu paraya alınası bir sıfır otomobildir. çinlilere yada chevrolete yönelmeyin sıfır alacam diye. sanderoyu inceleyin google a yazın resimleri çıksın 20000tlye değer bir araba bence ama sıfır arac alıyorsanız 5 sene kullanmadan satarsanız paranıza kıymış olursunuz. ikinci elini falan ne olur bilemem sonra.

fbers34
Şef
09 Ocak 2010 20:58

hyundai getz 1.4 start modeliydi heralde. bir iki hafta önce sorduğumuzda 19binliraydı zam gelmediyse aynıdır hala.

uglykidjoe
Müsteşar
09 Ocak 2010 22:38

Çin işleri var , Dacia , Hundai falan...

avaliablee
Şube Müdürü
09 Ocak 2010 22:49

hocam 22 bin tl ye hyundai accent era alabilirsin! aldım ben cok memnunnum! start modelini (donanım paketi ismidir) aldım

klima merkezı kilit otomatık cam şifreli anahtar tek hava yastıgı var!

hemen gaz taktırdım 1000 tl ye atıker! su an 17 kurus yakıyor! benzınlılerı 33 kurus yakıyor! cok memnunum! tam memur arabası! 10000 km yamtım 8 ayda! arabamdan cok memnunum!

avaliablee
Şube Müdürü
09 Ocak 2010 22:55

bak hocam sana tavsıyem tutulan araba al! sonra probmel yaşama! illaki bu araba bir gun sanayiye gidecek illaki bir gun arızalanacak! tutulan aracın sorununu çözmek kolay ve ucuz olur! accent sadece 2009 da 15000 tane satıldı! 2007 ve 2008 de cok satıldı! ve hala satılıyor! symbol vs arabalar gibi her sene adı aynı kalıpda arabanın her seyini değiştirmiyolar!

mesela 2006 model sybol veyan bırcok arabanın parcası 2010 model aynı arabaya olmaz! ama 2007 model accent in parçası 2010 model accent e oluyor! iyi düşün!

illa accent al demem ama bı dedıklerıme dıkkat et! ama parana en uygun arac accen veya tercih edersen getz!

09 Ocak 2010 23:12

Kendi arabanızı tavsiye ederken başka arabaları karalam yolunu seçmeniz hoş bir davrınş değil.Beğenmediğiniz symbol accent'ten çok sattı.

antikuş1907
Yasaklı
10 Ocak 2010 09:59

adalet :

kardeş burda araba reklamı yapmıyoruz. burda bilgi paylaşımı sunuyoruz. kimsenin zoruna gidecek durum yok. sonuçta memuruz para verdiğimiz zaman hakkını da almak isteriz. kendi arabamı tavsiye etmek gibi bir düşüncem yok. 93 model araba tavsiye edilmez etmiyorum da.

symbol çok satar ucuzdur parçası yaygındır tanınmıştır pazarı vardır. ama kaliteye gelirsen parasının hakkını vermez. ben 0 alacaksa hyundai, 2. el alacaksa ford derim .

bu arabalar en azından pişman ettirmeyecek arabalardır.

10 Ocak 2010 19:53

Birileri Chevrolete yönelmeyin demiş. Bu arkadaş, amerikan arabasına laf atıyor. Ben hayret ettim. Bir kere bu arkadaşın parası 20bin liraymış. Chevrolet'in araçlarının en ucuzu 20bin liraya Spark vardı. Artık o da kalmadı. Yeni Spark ile şöyle en az bir 25bincik bayılacaksınız.

Siz Chevrolet'i ucuz markamı sanıyorsunuz? En ucuz Lacetti 36bin liradan kampanya ile 28-30bin liralar arasında seyrediyor. O da 1.4 motor! Siz 20binlere Aveo bile alamazsınız. Bir markayı karalarken bilip bilmeden atmayın. GM ürünü bir araç her zaman kalitelidir.

10 Ocak 2010 19:56

Daha buralarda neler okuyacağız :))) Sizce kalite nedir? reno mu puahahaha! reno'nun Türkiye'den başka bir pazar ülkesi yok. birde kendi ülkesi fransada yerli arabası olduğundan satar. komiksiniz yahu!

DARVİN
Kapalı
10 Ocak 2010 20:20

2o bin liraya sıfır alacağım diyorsan en mantıklı seçenek hundai getz belki takip ediyorsundur 2009'da türkiyede en çok binek araba satan marka hundai oldu insanlar asla paralarını çöpe atmazlar getzle aynı ayarda olan arabaların hepsi getz'den en az 3 bin lira fazla fiyata satılıyor aynı araba ama 3 bin lira daha fazlaya ee zaten arabanın ederi 20 bin lira getz'de karar kılarsan dizelini al yada tüp taktır tüplü yada dizeli çok ekonomiktir ama ne alırsan al benzinli alıyorsan tüp taktır ya da dizel al yoksa pişman olursun batarsın

10 Ocak 2010 21:29

antikuş1907

Senin ismini belirtmedim yorumda seni de kastetmedim ama üzerine alındıysan birşey diyemeyeceğim.Birde şu ayrıntıyı unutma "yarası olan gocunur".Lafı ortaya söyledim atlamışsın üzerine.

antikuş1907
Yasaklı
10 Ocak 2010 22:54

adalet :

burda yara gocunma durumu yok. seviyeli bir şekilde cevap verdim. zira bir tek symbolü kötüleyen bendim. doğal olarak üstüme de alındım . dikkat edersen sana kardeşim diye hitap ettim sen ayarını seviyeni maalesef bu şekilde çirkince gösterdin yazık ne diyeyim ki.

porscheergokhan
Kapalı
11 Ocak 2010 19:35

sevgili R.İ.T.

CHEVROLETTE yi niye seveyim arkadaş bir kere sırf amerikan malı olduğu için sevmeme hakkım var. hemde bindim gezdim bi kalosmudur nedir (isimleri bile sallamadan isimler) 98 unoyu tercih ederim onun 2005 kalosuna. düşünce özgürlüğü yokmu kardeşim memlekette benim düşündüklerim bunlar sende (varsa) aracın artılarını (varsa) güzel yanlarını yazarsın. ben bindim gezdim bi chery den bi tata dan farkını görmedim. kullananlardan da ilk sen met ettin haa bu aracı.. sende met edemiyonda kötülenmesine karşı çıkıyon. ayrıca çinlilerden 3kuruş pahalı diye iyimi sanmamız gerekiyordu bu aracları 5sene sonra görürüz hurdalıklarda hepsini.

12 Ocak 2010 00:32

Puhahahahaaa! 2005 model Lacetti'lermi hurdalıklarda dolaşıyor? Tabi tabi ne demezsin. Sen 2005 model Chevrolet'lere bir bak bakalım. Hepsi taş gibi. Ben Chevrolet'in GM'nin en başarılı markalarından biri olduğunu söylüyorum. Kalos, küçük sınıfta döneminin en ekonomik araçlarındandı. Şimdi küçük sınıfta Spark ile Aveo var.

Yollarda 2005 model ford, reno, fiatların halini görüyoruz. Yoruma gerek yok.

Azıcık at gözlüklü olmayıp, insternette Chevrolet markasını, fabrikalarını ve ürünlerini incelersen ne kadar kaliteli bir marka olduğunu anlarsın. Pes beee! 100 senelik markamı kalitesiz araç üretip satacak? Bu kadar saftirik olmayın. Amerikanın bir numaralı aracından bahsediyoruz. GM!

musab-ümeyr
Memur
12 Ocak 2010 11:00

ilgili olan ve cevap veren arkadaşlara tşk ederim.

sanırım kararımı verdim.hyundai accent era alıcam inşaallah.

fakat hangi modeli benzinli-dizel karar veremedim.ve fiyatlarını çok merak edyorum.nette araştırdım fakat fiyatlar birbirini tutmuyor.

yakın zamanda alanlar varsa fiyatlarını ve donanımlarını paylaşırsa çok iyi olur.

tşk ederim.

aalex
Yasaklı
13 Ocak 2010 00:00

20000 tlye sıfır accent alırsanız..3 ay sonra satmaya calısırsanız 16000 e satamazsınız..ben olsam 20000e opel-ww-ford gıbı markaların uygun modellerını temız olarak bulup almaya calısırım...

13 Ocak 2010 00:53

20bine anca hundayi alınır. Başka marka kalite araçlar çok pahalı kalıyor.

Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi