Editörler : F16 Gökçen
31 Aralık 2006 16:28

BİR ERKEĞİ KENDİNE BAĞLAMAK İÇİN NELER YAPILABİLİR?

öncelikle herkesin bayramını kutlarım.

erkekler sevilmekten hoşlanıyor bence fakat şu varki kızı sevemıyolar nasıl sevdirebiliriz kendimizi .

( evlilik yönunde cevaplar verın lütfen )

lütfen cevaplarınızı bekliyom bay-bayan farketmez .teşekkürler.

cgd
Kapalı
31 Aralık 2006 16:31

kör edicen :))

türkçü_polis
Kapalı
31 Aralık 2006 16:34

kaçan kovalanır biraz ağırdan sat kendini ama fazlada abartma

ilyas_53
Şef
31 Aralık 2006 16:35

değer vereceksın sevecek

seveceksın değer verecek

anlayacaksın anlayacak

özverıde bulunacaksın

yınede sevmıyorsa ondan bı BO... olmaz bırak onu

p2olara
Kapalı
31 Aralık 2006 17:04

iple bağla olmazsa halat yada zincir lastik. yapıştırıcı.zamk yada bally yada kelepçe daha ne deyim. olmazsa klavyenin kablosou ile vsire.

ozlemy
Aday Memur
31 Aralık 2006 17:05

bir kere bu cümle bence yanlış bir erkeği neden kendime bağlayayım ki beni seviyorsa zaten kendiliğinden herşey gelişir zorla sevmeyen birine kendimi kabullendiremem.Ama illede bi cevap gerekirse bu soruya sevgi,saygı,dürüstlük ve sadakat gösterilirse karşılıklı herşey yolunda gider zaten bir sevginin temel taşları da bunlar.Bunları içtenlikle gösterebilirseniz karşınızdakine zaten herşey yolunda demektir.Ha amacınız sevgi değil sadece bir erkeği kendinize bağlamak ise ne yapsanız nafile bence.

fuat_25
Memur
31 Aralık 2006 17:07

göster ama elletme

nazocan
Aday Memur
31 Aralık 2006 17:12

erkekler çok aptaldır,ne olacak onları bağlamaya...önce üzerine çok düşer şımatırsın,sonra da terk edersin.Şok etkisi yaratıp hemen bağlanırlarrrrrrr

birhoca
Aday Memur
31 Aralık 2006 17:17

bi dene istersen bende tutmaz o

nazocan
Aday Memur
31 Aralık 2006 17:21

Ben denerim demedim,öğüt istendi bende fikrimi söyledimmm.Çok kolay olduğunu söylemek içinnnn...

Ben böyle yaparmıyım asla;PAŞA GÖNLÜ BİLİR.ister bağlansın istemezse çekip gitsinnnn.Giden zaten hiç benim olmamıştır.

fuat_25
Memur
31 Aralık 2006 17:22

aferin birhoca bu nazocana dersini vermişin

nazocan sen ne hakla erkeklere aptal diyosun aynısını erklerde dese femistler ayaklanır hemen

hem kolaymı öyle ders vermek erkeklere bak seni sinemaya davet ederim karanlıkda ne yapcağım belli olmaz dersi anlarsın sonra

türkçü_polis
Kapalı
31 Aralık 2006 17:24

nazocan her erkek yemez onu sonra kız sevgilisiz kalmasın

cereni
Kapalı
31 Aralık 2006 17:24

bence hiç bağlamaya çalışma serbest bırakk hatta onun yüzüne bile bakma senii sevmeyenii sende sevmemeye çalışşş

birhoca
Aday Memur
31 Aralık 2006 17:25

başta söleyeceğini sonda sölüyosun nazo hanım dediğin gibi bağlanan bağlanır bırakıp da erkeğin gururuyla oynamanın alemi yok bunu deneyen kızların asla dönüp de yüzüne bakmamak gerekir

...........:)
Aday Memur
31 Aralık 2006 17:26

:=)) fuat abartma abicim kız işte..

cereni
Kapalı
31 Aralık 2006 17:29

erkek milleti değilmisiniz bir kızı değill 10 kızı idare ediyorsunuzzz bilmiyoruz sanmayınnn eee nede olsaa bizimde kardeşlerimiz var

birhoca
Aday Memur
31 Aralık 2006 17:32

ben üstüme alınmıyorum bu yaşımdayım ama daha bi kız bile bulup idare edemedim çirkinim biraz ondandır belki

...........:)
Aday Memur
31 Aralık 2006 17:35

bende üstüme alınmam valaa

her erkek bir degil bu şekilde lütfen degerlenndirmeyin bayanlar !

serkanca
Daire Başkanı
31 Aralık 2006 17:39

acıdım bu kızlara şimdi ya gerçekten düşünüyomda birisi beni nasıl baglayabilir. kalın bir halat ve koli bandını saymazsak işi zor :)))))))

asiye-39
Memur
31 Aralık 2006 17:42

valla erkeklere sevgi saygı hoşgörü yetmiyomuş bunu anladım.onu sevmiyorken beni kendine bağlamaya çalışıyodu ben onu severken soğudum dedi ve gitti...şimdi onu nasıl bağlayabilirsin?bu erkekler kalbimi çok acıttı.:(

dinooo
Kapalı
31 Aralık 2006 17:43

Evlilik yönünde cevap istiyorsan erkeği kendine bağlamak için taktik aramaktan vazgeç. Taktik alırsın, uygularsın, erkeği de kendine bağlarsın ama bu iş taktikle bir ömür yürümez.

Toplam 139 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi