Editörler : oto-danisman-expert
«404142434445464748495051»

akinali
Aday Memur
16 Aralık 2012 16:52

Siirt Valisi Ahmet Aydın, bazı gazetelerde Siirt'te teröristlerin nüfus kayıtlarına 'şehit' olarak geçirildiği iddiasına ilişkin olarak, Nüfus Müdürlüğü'nde belgeleri düzenleyen bir memur ile onaylayan bir şefin açığa alındığını bildirdi.

al ne oldugu belli olmayan insanları alırsan memurluga herşeye razı olursun

bunlar gunyuzune cıkmışları.

suzuki996, 11 yıl önce

Arkadaşlar boş konuşmalar almış başını gitmiş yine...

Öncelikle şu bir gerçek artık uzman çvş ların sonu geldi.. adamın yoksa bitti..

Örnek şuan istanbul ........... belediyesi 40 tane zabıta alımı yaptı..

zabıta müdürü ile bizzat görüştüm..

müdür bana geç kaldın daha önce nerdeydin dedi. bende 1 ay önce dilekçe gönderdim hiç bir cevap alamadım en sonunda kendim yüz yüze görüşmek için geldim dedim..

müdür kusura bakma alım yapıldı ama yinede dilekçe verebilşirsin 2. alım yapılacağı zaman değerlendiririz dedi..

bende sordum 2. alım nezaman olur:? şuan belli değil dedi..

yani işin özü torpilliler ayrılıyor.. ve sadece alım ve mülakat bilgileri onlara bildiriliyor diğer evraklar hasır altı.. sen bekle dur artık cevap bile vermiyorlar.. zahmet edip..

yazı işlerine soruyorsun dilekçe hakkı var kanunen olumlu yada olumsuzda olsa 1 ay içerisinde cevap verilmek zorunda..

peki nerde?

yazı işleride hemen topu üstünden atıyo..

belediyedeki yoğunluk nedeniyle size şuana kadar yazılı cevap gelmediyse siz olumsuz olarak algılayın diyor..

BİZE KALAN MI? OTURUP SİNİR OLMAK VE BU YÖNETİME BU ANLAYIŞA VE BENİM YAPTIĞIM HİZMET NERE GİTTİ BEN HAKKIMI BU DEVLETTEN NE ZAMAN ALICAM DİYE DÜŞÜNCELERLE BAŞLIYOR

VE EN SONUNDA SÖVENE KADAR DEVAM EDİYOR...

Bu arada bazılarıda çıkıyor sen memur olmak için mi? uzman oldun devlet seni memur yapmak zorunda mı? diye konuşuyor..

onlara peşinen cevabım şu: götünüzü sıkıp bir de siz çalışın da ben göreyim

ben , tsk nın kast sistemini sevmediğim, için bıraktım, özlük hakları kısacası

bizede subay ast subay gibi haklarımızı verip kollasalardı kimse istifa etmez tsk bu hakkı vermez adamda bulamaz..

Buradan şunu söylüyorum arkadaşlar amacım kendi yaşadığım bir durumu paylaşmaktı.. yoksa moral bozmak değil..

yalnız adamı olanlar zaten ne dilekçe ne başvuru ne .... hiçbir şeyle uğraşmıyor..

istanbul ,ankara, izmir, torpilin büyük döndüğü yerler...

M@ORDU@
Memur
16 Aralık 2012 20:23

kader ve ben BENİ TANIYORSUN BENDE SENİ TANIYORUM BEN 41 YAŞINDA DEĞİL BEN 45 YAŞINDAYIM BUNU BİLMENİ İSTERİM AK PARTİYE ÜYE OLARAK DEVLET MEMURU OLMAK SÖYLEDİN KADAR KOLAYSA ÜYE OLMAK ÇOK ZOR DEĞİL.... SENDE OL VE HERKES OLSUN VE MEMUR OLSUN AÇTIĞIN DAVAYI EĞER AÇTINSA KAYBETTİN AÇTIĞIN DAVA DOSYASININ NUMARASI KAÇ GERCEKTEN AÇTIN MI MERAK EDİYORUM. YAAA İNSAN BİR ARAR HAYIRLI OLSUN DER BİZİM İNSANLIK ANLAYIŞIMIZ BU İŞTE...

YAZIK ÇOK YAZIK...!!!! BEN BURADAN 40 YAŞINDA BAYRAKLI BELEDİYESİNE ZABITA MÜDÜRÜ OLAN ARAKAŞIMIZIN YİNE BURSA İL ÖZEL İDARESİNE MEMUR OLAN ARKADAŞIMIZIN OLDUĞUNU PAYLAŞMADIM MI SANADA SÖYLEMEDİM Mİ?

İNAN BENİM YERİME GENÇ YAŞTA BİR ARKADAŞIMIN GİRMESİNİ CANI GÖNÜLDEN İSTERİM BEN EMEKLİ OLMAK İÇİN YAŞI BEKLİYORUM 2015 DE EMEKLİ OLUYORUM SİGORTA GİRİŞİM 1990 ...

16 YIL TSK DA ÇALIŞTIM GÜZEL KARDEŞİM BİLMEDEN GÖRMEDEN BOŞ YERE SALLAMA. BENİM SENDE TELEFONUM VAR BİR ARA HAYIRLI OLSUN DE VE NETİCEYİ ÖĞREN ONDAN SONRA BU FORMDA DOĞRULARI YAZ. SENDE BENDE HERKES DAYISI OLANIN BİR YERE GİRDİNİ BİLİYOR. BİR YERE GİRMEK HAK VE ADALETLE OLUYORSA BIRAKTA BEN GİREYİM 16 SENE GÖREV YAPTIM ÇALIŞIRKEN ÇEKİLEN SIKINTILARDAN DOLAYI İSTİFA ETTİK VEYA ETTİRİLDİK ÖZLÜK HAKLARIMIZIN OLMADINDAN İSTİFA ETTİK DİYORUZ DE Mİ? BEN SAYDIĞIMIZ SIKINTILARI ZORLUKLARI 16 SENE YAŞADIM.. YOKSA SEN 17 SENE Mİ ÇALIŞMIŞTIN DA BU KADAR İÇERLEDİN? BU YAZDIKLARIM SANA YANLIŞ BİLDİĞİN ŞEYLERİ DÜZELTMEK İÇİNDİ... AMA EĞER BENİ EMSAL GÖSTEREREK DAVA AÇTINSA HELAL OLSUN SANA.. BU YAPTIĞINI BEN BİR SENE ÖNCE DENEDİM OLMAZ DEDİLER VE OLMAZ NİYE (KURUMUN TAKDİRİNDEDİR VE İSTİFA EDEN UZM ÇVŞ LAR MEMUR OLUR NİYE BİR ŞEY YAZMIYOR)

kader ve ben
Daire Başkanı
16 Aralık 2012 20:29

suziki996 sen ne diyorsun ya ya biz neyin derdindeyiz senve senin gibi düşüneler ancak basit düşünür

istanbul belediyesi aldıysa bilmiyorum belkide almıştır bu memlekette torpilsiz hayat olmaz .

suzuki996 adam gibi toplanıp hakkımızı arasaydık şu an herkez işteydim ama sizin gibi cesareti olmayan ta van ünüversitesine gidip ankaraya gelemeyecek kadar ufaldıysanız ben ne yapabilirim

inşallah açılmış olan bir davam var dua ediyorum çabucak sonlanır sonu ne olursa olsun bu devlette torpilin oldugunu herkese ispat edecegim

şunu unutmayın ki toplanıp adam gibi eylem yapmayınca hsanmıyorum ki bizlerden alacagını torpilin varsa başka

toplanmanın zamanı geldide geçiyor rtık az cesaretli yüerkili ve onurlu olun

kader ve ben
Daire Başkanı
16 Aralık 2012 20:31

mehmet ordu sen neden korkuyorsun ki sana ne oluyor sadaca seni işe alanlar hesap verecekler neden bukadar korkak davranıyorsun

RedGiiiT
Şef
17 Aralık 2012 09:19

Suziki haklısın forumda boş konuşma almış başını gitmiş birde sen eklendinmi tam olmuş sen bikere dolu konuşta İstanbul ...... belediyesi yazacagına adam gibi belediyenin ismini ver bidahaki alıma söz aldın ellagam ismini saklı tutuyon herhalde

Tekrar söylüyorum herkes siyasi düşüncesini kendine saklasın burda siyaset yapmayın Seçim zamanı sıra sizde olacak ozaman siyasetinizi oyunuzla yaparsınız ben kaç ay önce ne yazdım foruma bakın M Ordu denen sahısla kapısmıstım dedıklerım aynen cıktı zaten herkeste bu ıslerın bole oldugunu biliyor.

Ö nedenle forumu siyaset meydanına çevirmeyin zaten alım falan kalmadı tamamını dillendirip bitirmeyin bizim bu işler yılan hikayesi oldu

RedGiiiT
Şef
17 Aralık 2012 09:22

Bu arada Kader arkadaşım yaptıgın örnek bir davranış helal olsun sana sonuna kadar devam et O adam ve onun yardakcılarının ipini pazara çıkar sen onun ben daha önce ugraştım dava açamadım demesıne bakma tırstıgından ole yazıyor Hakkıyla gırdıyse mahkeme zaten normal sonuclanır M Ordunun

vdtgnclr32
Şef
17 Aralık 2012 10:14

http://www.dpb.gov.tr/dpb_duyuru_20121130.html

akinali
Aday Memur
17 Aralık 2012 21:30

3269 sayılı uzman erbaşlıktan ayrılanlarla bir ilgisi yok bu çalışmanın.

vdtgnclr32, 11 yıl önce

http://www.dpb.gov.tr/dpb_duyuru_20121130.html

arifçanakkale
Aday Memur
18 Aralık 2012 11:19

arkadaşlar ne yapacaksak acele edelim çalışma bakanı faruk çelik açıklama yaptı 657 komple değişiyor 92.madde diye birşey kalmaz bakın.

vdtgnclr32
Şef
18 Aralık 2012 13:23

2013 merkezi bütçe yasa tasaaraısında görecem ben sizi....ya hep haa da hiç ......

kader ve ben
Daire Başkanı
18 Aralık 2012 13:44

burdan bütün arkadaşlar söylüyorum yokmu aranızda 5 -10 kişi hakkını arayacak burdan boş muhabbetler etmeyeyecek ankarada kanıyla canıyla çoluk çocugu için koşturacak bir birleri yokmu

yawrim
Daire Başkanı
18 Aralık 2012 14:47

kader ve ben ve senn gb leri benim coingle neden kapıştığımı hala anlayamamışsınız yazıklar olsun size daha buraya yazmayacam burdan bir halt olmaz eğer bu yılda işe giremezsem herkesi bitirecem savcılığa suç duyurusu yapacam işe girenleri bildirecem para veripte işe girenleri sizlerden hiç birşey olmaz kaçdefa yazdım sayısını unuttum gelin toplanalım kimse oralı olmadı kaç kişi toplanmak içn iletişime geçti kaç kişi benm gb günlerce tv aradı bizi haber yapın dye benm kadar kaç kişi tweet attı başbakana cumhurbaşkanı a. güle kalkıp birde ank arkadaslar bu işi halletsinler dye ahkam kesiyonuz birlik beraberlik olmadığı sürece bu iş çözümlenmez bunu aklınıza sokun biri yazmış herkes bölge milletvekillerine gitsin toplanmayla bu iş olmaz dye bende o arkadasa diyorumki senn dünyadan haberin yok bu iş milletvekiline şahsi gitmeylede olmaz toplu gitmeylede toplanıp dam gb işler yapacaz ya başbakanın evine toplu gidecez yada kendimizi dpb zincirleyecaz ki basına haber olalım o dediklerini biz geçensene yaptık bazı arkadaslarda bizi kullandı kendi işlerini hallettiler ama kader ve ben gb bazı arkadaşlar bizim neden kavga ettiğimizi anlamamış bizim sırtımızdan iş sahibi olanlar var bizi kullanıp evine ekmek götürenler var bu dava hani gurur davasıydı coing efendi gelmeyenlerin bile hakkını savunacam onlar bilmiyorsa allah bilsin diyen sen değilmiydin milleti kılıçdaroğlunun gurup toplanısına götüren sen değilmsn sonrada akp den iş iste milleti abdiipekçiye dök bunların ipini pazara çıkardım çevirdikleri tezgahı sizlerin önüne sundum ama hala körsünüz

emre--ege
Aday Memur
18 Aralık 2012 15:08

Ömer bana bi ulaş batıkent galip 0542 734 91 31

kader ve ben
Daire Başkanı
18 Aralık 2012 15:09

yawrim deiklerinden birşey anlmadım sen demedimmi benden haber bekliyen diye ben şöyle yapalım böyle yaparım diyordun hani ne oldu

ben sana dedim ki ankarada ve senin gibi arkadaşlara büyük iş düşüyor dedim siz gerkli yerlerden izin alın çadır kuracak ve eylem yapacak yerin iznini aldıktan sonra ve ankara dışından gelen arakdaşlara ilk gün veya 2 ,3 gün herkez gelene kadar bir yer ayarlamadımmı bunları neden yapmıyorsun ki sana düşmanlıgım yok burdan bir halt olmayacagın çoktan anladım bizlerden bir halt olmaz

sen demedimmi ben şöyle yaprım böyle yaparım diye sizlerden bir halt olmayacagını anladım ve ben 41 yaşında sanıyordum 45 yaşındaymış işe giren arkadaşımız nası girdi bizlere torpilin yeri yoktur diyor yüzde 2 lik kotayıve 30 yaş sınırını öne sürüyorlar bende avukat arkadaşımın önerisi üzreine dav açtım ihşallah bu kişiyi işe alnalr hakkında güzel bir başlangıç olur

yawrim
Daire Başkanı
18 Aralık 2012 15:14

arkadaslar geçmiş yazılara baktım ve bir karar aldım dedimki burada adam yok gerçektende adam yok hepsi korkak sorumluluk alamıyor ben alıyorum ve lider olma gb bir kaprisimde yok kim istiyorsa olsun bu gün ayın 18'i ayın 25 ne kadar herkes toplanabilir yani 8 gün var eğer bana ulaşan olursa ben ankaradayım isim listesi oluşturabilirsek enaz 80 kişi ben toplanmaya varım herkesde bir ön hazırlık yapsın bana ulaşın olmadı eylemden önce bir istişare toplantısı yapıp hem stratejilerimizi belirleyelim hemde herkes fikir beyanı nda bulunsun yani 25.12.2012 de toplanalım diyorum toplanmak isteyenler bana tel açsın 0506 497 16 85

kader ve ben
Daire Başkanı
18 Aralık 2012 15:16

arkadaşlar toplanalım artık zmanı geldi herkes gelecek arkadaşlar forma bende geliyoruım ve telefon numarasını bıraksın

kader ve ben
Daire Başkanı
18 Aralık 2012 15:20

desporta arkadaşıma katılıyorum duyarlı olalım biraz gelen arkadaşlar buraya yazsın telefonunu birbirimizle irtibat kuralım

yawrim
Daire Başkanı
18 Aralık 2012 15:22

ama şunu belirtmekte fayda var bu sefer hakkımızı alana kadar teretmek yok alanı herkes ona göre gelsin jop yiyeceksek hep beraber karakola gideceksek hep beraber gidecez önceki eylemlerde kameralardan saklananlar vardı böle saklanan kaçan korkan adamlar bastan söylüyorum hiç gelmesin sıcaklık eksi bilmem kaç olsa dahi hakkımızı almadan ayrılmayacaz kader ve ben bana yer ayarla demişsin ben nasıl yer ayarlayım benm kendime aiit evim yokki gelecek arkadasları misafir edeyim param yok ki otel parası vereyim ben bile sizlerle beraber dışarıda kalacam eve gitmeyecem

kader ve ben
Daire Başkanı
18 Aralık 2012 15:26

arkadaşlar ben çıkıyorum hastam var hastaneye gitmek zorundayım daha sonra gene gelecegim

burdan duyarlı olan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum toplanmak için iletişime geçelim birbirimizler

huso50
Aday Memur
18 Aralık 2012 18:56

arkadaşlar nevşehirden ben varım vede kırşehirden bi arkadaşım daha var telim 05423685230

Toplam 3345 mesaj
«404142434445464748495051»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi