Editörler : Lanet

Yasaklı
21 Mayıs 2009 16:47

hangi sitelerden film indirilir?

pc den pek anlamam ben..

internetim sınırsız.boşu boşuna para veriyorum.bari işe yarasın dedim..

film indireceğim kolay ,sorunsuz siteler nelerdir?

Windows 7
Aday Memur
21 Mayıs 2009 22:28

yönlendirmiş gibi olmayayım: google gruplarına üye olun onlar size sağlarlar :)

*huzur14*
Yasaklı
21 Mayıs 2009 23:05

sadece isim yazsanız.ben grup filan bilmiyorum..

osman20000
Daire Başkanı
22 Mayıs 2009 10:59

hitfilmindir-divxlerim vs....

google divx indir diyede aratırsan yüzlerce seçenek çıkar

SEROL_10
Şef
23 Mayıs 2009 13:20

dizimatik

SEROL_10
Şef
23 Mayıs 2009 13:25

pardon kolay demişsin şimdi farkettim. o zaman siteleri unut. sitelerden kolay film indiremezsin. programlarla daha kolay indirirsin torrent yada bearshare 5.2.5 versiyonunu öneririm. (tabi bununda sorunsuz olacak garantisi yok virüslere dikkat etmen gerekir) alt yazılarıda divxplanetten indirirsin olur biter.

siteler genelde netload veya rapidshare gibi siteleri kullanıyorlar ve partlar halinde olunca indirmek insana illallah getiriyor.

*huzur14*
Yasaklı
23 Mayıs 2009 17:12

tşk ediyorum arkadaşlar..

çeşm-i giryan
Müsteşar Yardımcısı
24 Mayıs 2009 01:28

İndirmenize gerek yok bence.Boşuna uğraşmayın,zaman kaybı olmasın.Ben bir site keşfettim anında indirmeden kaliteli izliyorum,size de öneririm.

www.filmoner.com

SEROL_10
Şef
24 Mayıs 2009 01:51

arkadaş belki benim gibi arşiv yapıyordur

keremdr
Aday Memur
26 Mayıs 2009 14:36

VİDEONETTE ,ADRESYOK AMA ARKADAŞLARIN DEDİĞİ GİBİ program kullanırsanız part derdinden kurtulursunuz.ama illa site diyosanız rapid üyeliği ayda 10-15 ytl bi şey ve çok hızlı iniyor.IDM (internet download manager) gibi bir programlada partları toplayarak indirirseniz rahat edersiniz.

irony11
Daire Başkanı
27 Mayıs 2009 14:49

geçen ay yeni 1 site bulmuştum, cok güzeldi ama netim kotalı olduğu için pek indirme/yükleme yapamadığımdan atılma sınırındayım, ben de bunu tavsiye ederim,torrent dosyası olarak indiriyorsunuz, sonrada torrent programıyla filmi/oyunu indiriyorsunuz, aynı anda onlarca indirme 1 den yapılması avantajlı oluyor, indirdiğiniz oranda upload yapmalısınız, hep bana hep bana olmuyor yani :), gerçi programı açık tutmak yeter, neyse cok konustum site: bitturk.net ü değil u. üyelik istiyor, rationuz dediğim indirme/yükleme oranıdır. tavsiye eden irony 11 yazarsanız sevginirim, herşey var bu sitede...

asb2000
Aday Memur
02 Haziran 2009 21:17

mininova dan,torrent programını yükledikten sonra hızlı bi şekilde indirebilirsiniz...

*huzur14*
Yasaklı
03 Haziran 2009 23:43

cvp veren arkdaşlara tşk ediyorum..

irony11
Daire Başkanı
04 Haziran 2009 01:46

reca. ne demek.

by_zfr
Şube Müdürü
04 Haziran 2009 11:14

torrent, rapidle falan uğraşmaya gerek yok.

video.google.com birçok filmi buralardan aratarak izleyebiliyorsun.

online izlediğiniz filmleri indirmek için ise orbit downloader indirirsiniz beraberin grabber özelliği var. filmi izlerken tıklayıp indirebilyorsunuz.

ilkmat05
Şef
06 Haziran 2009 17:41

torrent en kralı hocam

irony11
Daire Başkanı
08 Haziran 2009 02:01

bence de.

f@tih_
Aday Memur
15 Haziran 2009 03:37

www.filmindir.net gayet iyi bir site kota sorunu olan için bir çok mp4 film mevcut bir de rapid ile uğraşmak istemiyenler tek link bölümüde var ben ordan indiriyorum.

ilkmat05
Şef
18 Haziran 2009 15:39

torrent yardımıyla mininova sitesinden kalite film indirmek mumkun..blu ray film bile indirebilirsiniz yuksek kalitede ki ben divx indiriyorum

innova_a
Müsteşar Yardımcısı
19 Haziran 2009 13:48

ikmat a katılıyorum. utorent ile mininova dan istediğiniz filmi bulabilirsiniz. Arşivi oldukça geniş bir site, üstelik istediğimiz filmlerin dilleri de mevcut olabiliyor. Dünyanın en büyük torent sitesi diye biliyorum ama abartma mı bilgim yok. Bana göre bildiklerimin içinde en büyük olanı.

Yabancı filmlerin alt yazılarını da divxplaneten ayarlayabiliyorsunuz.

hayalperestöğretmen
Müsteşar Yardımcısı
20 Haziran 2009 00:03

Torrent işini bir türlü sevmedim, ne zaman denemeye kalksam ya çok yavaştı, ya yarım kaldı. Limewire'dan indirdim bir ara, 'fake' tabir edilen dosyalar çıktı karşıma. Filmin adı var, boyutu 700 mb ama indirdiğim dosya 1 dakikalık reklam dosyası, ayrıca paylaşım programları virüsleri çok seviyor.

Artık divxlerim.com ve divxm.com gibi sitelerden sorunsuzca indiriyorum. İster Türkçe, ister alt yazılı. Google'da 'mp4 film' diye arayarak pek çok siteye ulaşabilirsiniz. Bir de jdownloader gibi bir indirme programı kullandınız mı, tadından yenmez :)

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi