Editörler : Pangaea
«539853995400540154025403540454055406540754085409»
28 Temmuz 2014 10:19

bayramınız mübarek olsun zir. cemaat :D ölü toprağı atın gari üstünüzden :D hayırlı bayramlar..

elopecimcim07
Aday Memur
28 Temmuz 2014 13:44

evet haklısınız.örgütlenmemiz lazım biran önce.e-devletten bimere bir yazı gönderelim diyorum ben o ilgili yere gider zaten.bastıralım.fax-mail-twitter ne varsa.genel seçimlere kadar alım sözü almalıyız.

örnek yazıyı buraya yazabilecek olan varmı?ben yazamam.bilen bir arkadaşımız yazabilirmi?

hayırlı mutlu huzurlu bayramlar buarada.inşaallah seneye ramazan bayramına kadar atanmış oluruz emek veren arkadaşlarım:)

DİAMOND 07, 10 yıl önce

kesinlikle başlamalıyız en azından kasıma kadar bu baskıyı bakanlıkta hissettirmeliyiz bütçe görüşmelerine kalırsak malesef 2015 e kalır bizim iş biz en geç aralıkta yüklü bi alım yaptırmalıyız ki buda bütçe görüşmelerine denk geliyor.. gıdacılar kendileri etkinlik yapmaya başlamışlar su ürünleride aynı şekilde biz ZİRAAT MÜHENDİSLERİDE bir olup toparlanıp etkinlik düzenlemeliyiz ve çok aktif olmalıyız. özellikle akşamları çok aktif olunmalı çünkü gündüz çalışan arkadaşlarımız var onlarla birlikte tekrar soru önergeleri dilekçeler ile gündeme gelip kadromuzu almalıyız diye düşünüyorum..

Emrullahsgr
Aday Memur
29 Temmuz 2014 01:03

#Adaletiçinmerkeziatama Hadi arkadaşlar tüm mühendisler için.

avrl
Aday Memur
29 Temmuz 2014 03:01

GUNCEL

ZiraatliUlkucu
Kapalı
29 Temmuz 2014 12:13

Bakanlıkta emekli olacak 200-300 tane Ziraat Mühendisi varsa öpünde başınıza koyun :) Bu bilgiler safsatadır inanmayın... Emeklilik yaşı gelen Ziraat Mühendisi sayısı 50 yi geçmez.. Onlarda emekli olmaz zaten.. İçinizi karartmak istemem ama sağlam lobi yapmazsanız bundan sonrası için senelik 50-100 den fazla alım olmaz.

beyazumut1
Aday Memur
29 Temmuz 2014 12:48

bende her sınav sonrası bole yorumlar okumak zorundamıyım arkdas ya her zaman cıkar bırı bu sene ısler cok zor su kadar olursa dua edın der bılmıs gıbı neye gore yorum yapıyorsunuz arkadasım yok su proje bıtmıs yok emeklı olmazmıs yok alım artık olmayacak herkes sunu ogrensın artık bu ulkeye bır memur yada muhendıs alınacaksa bırının emeklı olmasına yada bır projeye gerek yoktur cunku memleketımın her yerıne her bolumden adam lazım ama bu ısler BUTCE ye bakıyor malıye bakanlıgı = tum bakanlıklar demek cunku bu ıslerın babası malıye bakanlıgıdır o ne derse o olur eger sansınız varsa bıtkıcı alır ekonomıcı alır toprakcı alır ama alacaktır beklecez ve gorecez bakım bu sene hangı bolume sans vuracak

ZiraatliUlkucu, 10 yıl önce

Bakanlıkta emekli olacak 200-300 tane Ziraat Mühendisi varsa öpünde başınıza koyun :) Bu bilgiler safsatadır inanmayın... Emeklilik yaşı gelen Ziraat Mühendisi sayısı 50 yi geçmez.. Onlarda emekli olmaz zaten.. İçinizi karartmak istemem ama sağlam lobi yapmazsanız bundan sonrası için senelik 50-100 den fazla alım olmaz.

30 Temmuz 2014 15:19

sıralamalarıda öğrenseydik iyiydi be ! bi açıklamadılar gitti vala..

butterlfy
Kapalı
30 Temmuz 2014 15:57

abi gene 30-40 kisi alirlarsa napcaz bilmiyorum valla.

30 Temmuz 2014 17:00

kasımda alırlarda bize 232342342.. kez yazdım yine yazıyorum toplu bir alım lazım..

dgfrt
Memur
30 Temmuz 2014 18:57

Yarın akşam 20:00 de #GTHB10BİN hashtagiyle twitter etkinliği olacak.

Detaylar için

https://www.facebook.com/groups/aktifziraatmuhendisleri/

can_emrah66
Kapalı
30 Temmuz 2014 19:37

http://imza.la/gida-tarim-ve-hayvancilik-bakanligina-10bin-kadro-istiyoruz

agriculture034
Daire Başkanı
31 Temmuz 2014 16:04

Evet okumak zorundasın her sınav sonrası böyle olacak bundan sonnra da böyle gidecek arkadaş doğrusunu demiş. Biz geçen sene alım için bir tarafımızı yırttık çabaladık gazetede ve memurlar nette haber yaptırdık o da yetmedi tv lerde haber olduk hatta bize buradan boşuna uğraşıyorsunuz diyerek anamıza sövüldü (bkz:geçmiş iletiler) yılmadık uğraştık ama olmadı çünkü biz bir değiliz birlik değiliz yasal yollardan hakkımızzı aramadık arayamadık sayımız çok azdı hala daha az. Mezunlarımız meslektaşlarımız çok pasif ruhsuz umutsuz. Her yerde üniversite açıldı artık her evde bir lisans mezunu var bizler değersizleştirildik.

Bir defa eylem yapamadık bunu devlet te gördü benim irtibata geçtiğim yetkililer dernek kurun destek verelim dediler hatta gelin meclise şurda sizin adınıza hükümete soru önergesi vereceğim dediler 2 arkadaş mecliste boy gösteremedi, bakanlığın önünde pankart açamadık bakanlığın caddesini trafiğe kapatamadık, tarım danışmanlığı sınavında binlerce meslektaş ankarada toplanmıştık gençlik parkında 50 kişi bir araya gelemedik, Şimdi tweetten medet umuyoruz. Olmaz arkadaş olamaz reelde birşeyler olmalı.

Zaten targelli atanan arkadaşlar devleti dava etmiş. Sen devletin başında olsan yaptığın bir proje için seni dava eden meslek grubunu acil ihtiyaç harici işe alır mısın?

Biliyorum bir ton eleştri alacağım lakin doğrusu bu, 9 köyden kovulsam ne yazar ben zaten bu köyün vatandaşıydım.

beyazumut1, 10 yıl önce

bende her sınav sonrası bole yorumlar okumak zorundamıyım arkdas ya her zaman cıkar bırı bu sene ısler cok zor su kadar olursa dua edın der bılmıs gıbı neye gore yorum yapıyorsunuz arkadasım yok su proje bıtmıs yok emeklı olmazmıs yok alım artık olmayacak herkes sunu ogrensın artık bu ulkeye bır memur yada muhendıs alınacaksa bırının emeklı olmasına yada bır projeye gerek yoktur cunku memleketımın her yerıne her bolumden adam lazım ama bu ısler BUTCE ye bakıyor malıye bakanlıgı = tum bakanlıklar demek cunku bu ıslerın babası malıye bakanlıgıdır o ne derse o olur eger sansınız varsa bıtkıcı alır ekonomıcı alır toprakcı alır ama alacaktır beklecez ve gorecez bakım bu sene hangı bolume sans vuracak

butterlfy
Kapalı
31 Temmuz 2014 18:07

sikayet eden personelin varsa atarsin surersin olur biter arkadas yerine bir ton adam var . herifler 60 ile atandilar hala utanmadan agliyorlar. biz 80 ile atanir miyiz acaba diye yanip tutusuyoruz.

agriculture034, 10 yıl önce

Evet okumak zorundasın her sınav sonrası böyle olacak bundan sonnra da böyle gidecek arkadaş doğrusunu demiş. Biz geçen sene alım için bir tarafımızı yırttık çabaladık gazetede ve memurlar nette haber yaptırdık o da yetmedi tv lerde haber olduk hatta bize buradan boşuna uğraşıyorsunuz diyerek anamıza sövüldü (bkz:geçmiş iletiler) yılmadık uğraştık ama olmadı çünkü biz bir değiliz birlik değiliz yasal yollardan hakkımızzı aramadık arayamadık sayımız çok azdı hala daha az. Mezunlarımız meslektaşlarımız çok pasif ruhsuz umutsuz. Her yerde üniversite açıldı artık her evde bir lisans mezunu var bizler değersizleştirildik.

Bir defa eylem yapamadık bunu devlet te gördü benim irtibata geçtiğim yetkililer dernek kurun destek verelim dediler hatta gelin meclise şurda sizin adınıza hükümete soru önergesi vereceğim dediler 2 arkadaş mecliste boy gösteremedi, bakanlığın önünde pankart açamadık bakanlığın caddesini trafiğe kapatamadık, tarım danışmanlığı sınavında binlerce meslektaş ankarada toplanmıştık gençlik parkında 50 kişi bir araya gelemedik, Şimdi tweetten medet umuyoruz. Olmaz arkadaş olamaz reelde birşeyler olmalı.

Zaten targelli atanan arkadaşlar devleti dava etmiş. Sen devletin başında olsan yaptığın bir proje için seni dava eden meslek grubunu acil ihtiyaç harici işe alır mısın?

Biliyorum bir ton eleştri alacağım lakin doğrusu bu, 9 köyden kovulsam ne yazar ben zaten bu köyün vatandaşıydım.

holijon13
Şef
31 Temmuz 2014 19:22

haklısınız hocam bir arkadaşımın babası tarımda çalışıyor duyduguma göre targeldekiler biz mühendisiz köyde ne isimiz var bizi daha iyi degerlendirmeleri lazım diyormuş güler misin aglar mısın? bazen merkezi atamayla ile girenler ve targelciler arasında kavga çıkıyor niye onlarda köye gelmiyormuş diyorlar.65 puanla işe girmiş nereden geldigini unutuyorlar.

butterlfy, 10 yıl önce

sikayet eden personelin varsa atarsin surersin olur biter arkadas yerine bir ton adam var . herifler 60 ile atandilar hala utanmadan agliyorlar. biz 80 ile atanir miyiz acaba diye yanip tutusuyoruz.

dgfrt
Memur
31 Temmuz 2014 21:39

Tweet etkinliğine bile taş çatlasa 30 kişi katılmıştır. Kasım ayında 30 kişilik alım yapılır bu gidişle.

butterlfy
Kapalı
31 Temmuz 2014 22:04

3000 kusur tweet atildi gayet iyi bir rakam moral bozma burda genc.

dgfrt, 10 yıl önce

Tweet etkinliğine bile taş çatlasa 30 kişi katılmıştır. Kasım ayında 30 kişilik alım yapılır bu gidişle.

31 Temmuz 2014 23:35

hocam bugün baya iyiydi etkinlik böyle devam etmeliyiz sayımız çok çok iyiydi twit sayımız tabiki bence dahada artırmalıyız sayımızı çok çok iyiydik.. arkadaşlarım kendi hesaları ile twit atmak istemiyolar belki ama sahte hesap ilede en azından nick ilede twit çalışmalarına katılılmalı.. inş. yine baknalığın gündemine geleceğiz ve bu alımı gerçekleştreceğiz..

butterlfy
Kapalı
31 Temmuz 2014 23:42

bu arada tweet sayisi 5000 i gecmis retweet 6000 civarindaymis. az daha zorlasak tt oluyorduk bu aksam ama ilk deneme icin mukemmeldi. face te Azim grubuna katilanlar aktif rol alabilirler.uye olmasanizda her gece 20.00 de #gthb10bin etiketiyle tweet atmanizda kafi.

01 Ağustos 2014 14:50

güncell

samwet
Aday Memur
01 Ağustos 2014 15:04

Benim puanımda 75 atanmam mümkün mü kara düşünüyorum vallahi

Toplam 193808 mesaj
«539853995400540154025403540454055406540754085409»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi