Editörler : ayşegül bgm
02 Aralık 2011 18:53

Kpss-2 Kadrolu Vana Atandım Şuan Bingölde Çalışıyorum Nasıl Bir Yol İzlemeliyim?

Başlıkta belirttgiim gibi şuan 4-Bli sözleşmeli personel olarak çalışıyorum bingöl devlet hastanesinde.Kadroluyu kazandım(van)şuandaki süreç ne olacak ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.Bu soruma cvp arayan binlerce kişi var lütfen ilgili olun çok teşeşkkür ederim şimdiden...

Nurse.akdeniz
Aday Memur
02 Aralık 2011 22:41

bşlayacakmısın vanda?

g-k-h-n
Kapalı
02 Aralık 2011 22:59

hayırlı olsun ayhan bende yazcaktım acıkcası yemedı..:D

cok sevındım...

ayrıca nasıl bı surez ızlıyeceksın cok basıt atandıgın kurumu arıyacaksın gene...:D

Nurse.akdeniz
Aday Memur
02 Aralık 2011 23:13

peki sözleşmeli çalışıyor ya atandığı yere gitmese sözleşmesi fes olurmu ?

g-k-h-n
Kapalı
02 Aralık 2011 23:19

sözleşmelı ıle kadrolunun ne alakası var ya..sorup duruyorsun..

eger kadrolu alıma tercıh yapıp kazanıp gıtmezsen kadroyu doldurdugun ıcın bı yıl ceza alırsın 2012 de tekrar gırersın yenı puanınlada yenı tercıhler yapabılırsın....

kadroluya gıdıp gıtmemek senın elınde ıstedıgını yapabılırsın...

Nurse.akdeniz
Aday Memur
02 Aralık 2011 23:26

bazı yerlerde fes edilir yazıyor normal olarak kafası karışıyor insanın.

persprensesi
Aday Memur
03 Aralık 2011 00:41

bende aynı durumdayım istanbul şişli etfalde 4b li çalısıorum hemşire olarak kadrolu vana atandım kafalım felaket karışık ne yapmam gerektiğini bilmiorum yardım lütfennn:(:(

he-man4b
Daire Başkanı
03 Aralık 2011 01:57

hayırlı olsun

RealBetisCenaBetis
Daire Başkanı
03 Aralık 2011 12:29

evet başlayacam vanda,az da olsa başlamama konusunda tereddütüm olsa tercih yapıp milletin hakkına girme girişiminde bulunmam.Hayırlısı buymuş geldi kaderimize razıyız.

Gökhan len tlfnun yokdu beni arayacaktım seni konussaydık kesin aklını çelerdim :D: d:pazartesi olsun aryacam kurumu :D yalnız bingöldeki istifa sürecini ve kadrolu yerleşmenin nasıl oldugunu bilmiyorum kagıt flan yolluyorlarmış vs vs ayrıntıyı bilmiyorum :D

4/b_vezne
Genel Müdür
03 Aralık 2011 13:14

hayırlı olsun, kadro yeriniz (Vanda görev yeriniz) belli olana kadar çalışmanızı tavsiye ederim. maaşınızı peşin aldığınız için ayrılışınızı ayın 15'ine denk getirin ve mutemediniz ayrılacağınız ayın maaşını yapmasın. personel şubelerde çalışan arkadaşlarımızın burada bilgi bekleyen meslektaşlarımıza yardımcı olmalarını bekliyoruz.

KPSS ile yerleştirilen adaylar en kısa sürede göreve nasıl başlar?

hmsre merve
Aday Memur
03 Aralık 2011 13:49

ben duzceye sozlesmeli atanmistim. simdide duzce kadrolu oldu. benim sorum su olacak. simdi duzce tasra yaziyor hastane adi yazmiyor. onu nereden ogrenecegiz ?

persprensesi
Aday Memur
03 Aralık 2011 15:39

hayırlı olsun real betis bende vana atandım suanda karar asamasındayım ama buyuk bı ıhtımalle gıdıcem kalıcak yerle ilgili yada orayla ılgılı bılgıler alırsan paylaşırsan çok sevınırım

RealBetisCenaBetis
Daire Başkanı
03 Aralık 2011 18:38

Adminim bilginiz için teşekkür edeirm..

persprensi

valla şuan moralim bozuk hiç iyi haberler almıyorum :(( ben sadece ısınıcak br çadır yada prefabrik ev olsun başka birşey istemiorum dışarda kalırım diye korkuyorum :((

g-k-h-n
Kapalı
04 Aralık 2011 00:00

doğru ya....:((

Allah yardımcınız olsun van'ın halı bellı...

ayhan bızım orada cok adam var okuldan alt devren olsun senın..ust devren olsun...

sıkmayın canınızı Allah buyuk..

la benı arasaydın harbı aklımı celerdın cunku ılk once yazdım gece kalktım sıldım la..:DDDD

persprensesi
Aday Memur
04 Aralık 2011 12:03

HAKLISIN real ıns hayırlısı olur van merkezdemı yoksa baska bı yerdemı görev yapacağımızı nasıl ogrenebılırız acaba bılgın varmı

emineakman
Memur
04 Aralık 2011 17:19

Arkadaşlar Van'a atanan arkadaşları öncelikte tebrik ederim. Van depremden önce doğuda tercih edilen illerin başında geliyordu. Çok güzel bir memlekettir. Yaşanılacak ve çalışılacak güzel bir kenttir. Depremden sonra çok büyük bir yara aldı. Ama bu demek değil ki orada çalışılmaz. Ben başta erçiş ve diğer depremler olsun hep çalıştım. Ve devamda edeceğim çalışmaya, ama buraya yeni atanacak arkadaşlara tavsiyem gelirken buraya yanların da çadır getirsinler. Burda bütün evler hasarlı sayılır. Buranın sağlık müdürlüğü berbat, elamanlarına bir çadırı bile çok gören bir müdürlük. Bir iki aya herşey düzelir. Şimdiden herkese kolylıklar :)

dry04
Aday Memur
05 Aralık 2011 19:30

Arkadaslar hayirli olsun.bende van a atandim.ama es durumundan tayin istiyecem.insanlah problem cikmaz.kalacak yer yokmus bende duydum.Allah yardimcimiz olsun.haberleselim bilgilrimizi duyduklarimizi paylasalim.

yyı2005
Aday Memur
06 Aralık 2011 18:56

bende siirt te 4 b li iken van a atandım müracat için Ankaraya gitmek gerekiyormuş nedenki acaba birde eş durumdan yılda bir defamı tayin durumu var

persprensesi
Aday Memur
06 Aralık 2011 19:45

emine arkadaşıma katılıyorum vanda şartlar zor belki ama önemli olan bunu başarabilmek bence ordaki insalarımızında buna çok fazla ihtiyacı var benim hiç tereddütüm yok her yerde çalışabilirim umarım herşeyin hayırlısı olur.nezman başvuralar acaba yaa zaman belli olmadı galiba

g-k-h-n
Kapalı
06 Aralık 2011 21:33

EŞ DURMUNDA ALTA VE ÜSTE BAKAR YANI BÖLGE OALYINA BAKAR KADROYA GECILDI DIYE ES DURUMUNDAN GIDILEBILIR KESIN DIYE BISEY YOK UNUTMAYIN VAN 6. BÖLGE D GRUBUNDA ....

eş durumuna her zaman başvurabılırsınız..

emineakman
Memur
07 Aralık 2011 15:24

4bliyken kadrolu alımlara nasıl geçilir? Evrak teslim edilmeden mi istifa edilir, yoksa teslim edildikten sonra mı istifa edilir. Bilen var mı?

Toplam 84 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi