Editörler : Pangaea
24 Kasım 2013 16:32

ağustos 40binin ne kadarı dershanecilerin

arkadaşlar korkunç birşey ya eğer ki 40binin bi kısmı 1 kadrosu bile dershanecilere ayrılırsa haksızlığın daniskası :/ biri orda 3 sınava giriyor alanla uğraşır diğeri mülakatla elini kolunu sallayarak geçer kadroya beleşten oh ne ala varmı böyle ya :/

başbakanın konuşmasını dinledim ancak 40binde dershaneciler olacak vs şeklinde bişey duyamadım bunu kim dedi nerden çıktı bu haber çok büyük yanlış skandal :/:/

sosyalbunalım
Daire Başkanı
24 Kasım 2013 16:36

demi dershanelerde ki hocaların çoğu da fen-türkçe-sosyal-lisemat gibi bölümlerden mezundur zaten

başbakan öyle bir şey demedi

tamam kpssiz alacağım diyorda bu 10binden 40binden alacağız diye bir şey demedi o yüzden sıkma canını

bu haksızlığı yapamazlar halktan güçlü değiller

ayrıca hiçbir güç sonsuza kadar baki kalmaz

fenci0707
Genel Müdür
24 Kasım 2013 16:36

çıldırıcam ya gerçek mi bu?

fenci0707
Genel Müdür
24 Kasım 2013 16:38

hocam bu adamların yapmayacağı şerefsizlik yok olmaz denilen neler oldu bu imkansız değil onlar için oyüzden için için korkuyorum :/ çünkü dershneler tam olarak haziranda kapanacakmış ağustosta atamalarının yapılması kaçınılmaz :(((

sosyalbunalım, 10 yıl önce

demi dershanelerde ki hocaların çoğu da fen-türkçe-sosyal-lisemat gibi bölümlerden mezundur zaten

başbakan öyle bir şey demedi

tamam kpssiz alacağım diyorda bu 10binden 40binden alacağız diye bir şey demedi o yüzden sıkma canını

bu haksızlığı yapamazlar halktan güçlü değiller

ayrıca hiçbir güç sonsuza kadar baki kalmaz

sosyalbunalım
Daire Başkanı
24 Kasım 2013 16:43

doğru diyorsun da hocam böyle bir duruma ihtimal verip yelkenleri suya indirmenin anlamı yok bu adam oy peşinde bir tarafın gönlünü alırken bir tarafın tepkisini çekmek istemeyecektir hani olur da böyle bir pislik yaparlarsa bile bu senenin kontenjanını etkilemeyecektir inanın , 2015de kpssye girecek olanları zor günler bekler o zaman

fenci0707, 10 yıl önce

hocam bu adamların yapmayacağı şerefsizlik yok olmaz denilen neler oldu bu imkansız değil onlar için oyüzden için için korkuyorum :/ çünkü dershneler tam olarak haziranda kapanacakmış ağustosta atamalarının yapılması kaçınılmaz :(((

fenci0707
Genel Müdür
24 Kasım 2013 16:47

inşallah hocam inşallah dediğiniz gibi olur :(

sosyalbunalım, 10 yıl önce

doğru diyorsun da hocam böyle bir duruma ihtimal verip yelkenleri suya indirmenin anlamı yok bu adam oy peşinde bir tarafın gönlünü alırken bir tarafın tepkisini çekmek istemeyecektir hani olur da böyle bir pislik yaparlarsa bile bu senenin kontenjanını etkilemeyecektir inanın , 2015de kpssye girecek olanları zor günler bekler o zaman

oguz-fen
Şube Müdürü
24 Kasım 2013 16:49

böyle bir şey olacağına inanmıyorum hocam, olursa halk eğitim de haftasonu kurslarda çalıştırılabilirler bunuda halk eğitim açıktan atama ile yapabilir... eğer olursa da zaten 2012 öncesine kadar 30 bin atama olsa 2000 i kurumlar arası geçişe veriliyordu son 2 atamadır verilmiyor... ve bunlarda kpss siz hatta mülakat bile olmadan geçiyorlardı yine böyle bir şey yapabilirlermi yaparlar yani 40 binin 2000-3000 ini bukez dersanecilere kullanabilirler.. yani 2012 öncesine kadar sınavsız atanan kayırılan vardı adı kurumlar arası geçişti son 2 atamada kaldırdılar şimdi tekrar dersanecilerin atanması şeklinde getirebilirler...

yani son 2 atama öncesi bu haksızlık zaten vardı kaldırılmıştı, kaldığımız yerden devam getirelim de olabilir...

fenci0707
Genel Müdür
24 Kasım 2013 16:52

gönül ister 40bine hiç dokunulmasın ancak 2-3bin gibi rakam olursa ona da razıyım ama millet 10-20-30binden bahsediyor bu skandaldır :/

oguz-fen, 10 yıl önce

böyle bir şey olacağına inanmıyorum hocam, olursa halk eğitim de haftasonu kurslarda çalıştırılabilirler bunuda halk eğitim açıktan atama ile yapabilir... eğer olursa da zaten 2012 öncesine kadar 30 bin atama olsa 2000 i kurumlar arası geçişe veriliyordu son 2 atamadır verilmiyor... ve bunlarda kpss siz hatta mülakat bile olmadan geçiyorlardı yine böyle bir şey yapabilirlermi yaparlar yani 40 binin 2000-3000 ini bukez dersanecilere kullanabilirler.. yani 2012 öncesine kadar sınavsız atanan kayırılan vardı adı kurumlar arası geçişti son 2 atamada kaldırdılar şimdi tekrar dersanecilerin atanması şeklinde getirebilirler...

yani son 2 atama öncesi bu haksızlık zaten vardı kaldırılmıştı, kaldığımız yerden devam getirelim de olabilir...

oguz-fen
Şube Müdürü
24 Kasım 2013 16:52

2015 e bende girbilirim veya girmeyebilirim ama bunun kimseye ciddi zarar vermesini hiç bir zaman isteyemem inşallah seneyede ara atama olacak toplamda 60 bini bulması imkansız değil inşallah atamanız olur.

tolka75
Memur
24 Kasım 2013 17:05

dersanecilerin alınması hemen olmaz 4 yıllık bir geçiş dönemi öngörüldü.daha sonra alınır merak etmeyin.hem ağustos ayında cumhurbaşkanlığı seçimi var bir 10 bin de orda alım olur temmuz gibi ...

24 Kasım 2013 17:33

hııı alırlar alırlarrr...sınavsız kadrolu olacaklar öyle miii???hıı olurlarr...alırlarsa olurlarrr..

srişk
Kapalı
24 Kasım 2013 19:56

babayı:D

oğlum-lokum, 10 yıl önce

hııı alırlar alırlarrr...sınavsız kadrolu olacaklar öyle miii???hıı olurlarr...alırlarsa olurlarrr..

eros-1983
Müsteşar
24 Kasım 2013 19:59

0 tanesi dersanecilerden olur...

24 Kasım 2013 20:03

+

srişk, 10 yıl önce

babayı:D

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler