Editörler : Pangaea
22 Eylül 2010 19:46

ziraat bankası servis görevlisi sınav soruları hakkında bilgi lütfenn!!

bugün sınav davetini mesaj yoluyla aldım neye ağırlıklı olarak çalışmalıyım daha önce giren arkadaşlar varsa yardımcı olursanız sevinirim

taylan4758
Memur
22 Eylül 2010 19:52

dostum genel yetenek genel kültür bide alan bilgisi işte . zaten her oturuma farklı soruyolarmıs . aynı tarzda farklı sorular .

elf_glts
Şef
22 Eylül 2010 19:53

genel yetene genel kültür tamada önceki sınavlarda ne cıkmış bi görseydik iyi olurdu netten aradım ama bulamadım.alan çalışıcam mama neye çalışacağımı bilmiyorum muhasebe kıymetli evrakvs. bu başlık içinde öle şeyler var ki

serum
Şube Müdürü
22 Eylül 2010 20:55

mrb arkadaşlar sınav hakkında bir kaç sorum avr eger bilgilendirriseniz şimdiden teşekkürler.

1- sınavda sadece yazılı sınavmı sözlü ( mülakat) mulakat tarzıda varmı?

2- kıyafet için gerekli bir şart avrmı ?

3- sınavın süresi tahmini ne kadar olacak ve içerigini bilenler varmı

4- sınavda hangi başlıkalr altıanda soru çıkamsı bekleniyor gk gy tarih iktisat vb ?

5- sınavda belirleyici olan nedir 100 soruda 70 mi çan egrisi mi baraj ölçüt ne olacak ?

bilgiler verisieniz şimdiden teşk.

aslıhn
Memur
22 Eylül 2010 21:21

serum

sınaw pc basında onlıne oluor ve 4 yanlıs bı dogruyu goturuor,sınaw bıtınce 5 dakıka ıcınde acıklanıo sonuclar,kıyafet rahat bısıler gıy resmı olmaya gerek yok . mulakat asamasına gecersen takım gıyersın tabıı;) basarılar

arkadaslar atandıgımız durumda es tayını war mı ???* bılgı werırsenız sewınırım

aslıhn
Memur
22 Eylül 2010 21:24

buarada 70 ı gecen ler basarılı olur 70 ı gecenler az olursa can yapılır,ornegın ben zıraat muh sınawına gırdım we en yuksek 77 oldugundan can yapıldı, ayrıca gk gy ısletme ıktısat muhasebe hukuk guncel fınans konuları mewcut

..özüm..
Aday Memur
23 Haziran 2011 16:28

banka terimlerine bakarsan yararına olur.. şu linki tıklarsanızda yardımcı olabilir sınav hakkında.. başarılar.. hakkımızda hayırlısı olsun arkadaşlar.. herkes tahimini ne çıkar bi yazsa..bilgi paylaşılınca azalmıyo yaa hani.. o yüzden biraz daha cömert olalım derim..:)http://ekampus.ziraatbank.com.tr/

kfkskpln
Aday Memur
24 Haziran 2011 14:02

arkadaşlar bu sene alan bilgisi yok örnek sorular ziraat bankası işe alım duyurusunda var

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi