Editörler : ayşegül bgm
20 Şubat 2009 18:47

şevket yılmaza atananlar işe başlamadan görüselim

lisan hemşireyim, hepimize hayırlı olsun

dilekakcay
Aday Memur
20 Şubat 2009 18:56

bende şevket yılmaza atandım hayırlı olsun bende lisans hemsireyim görüselim

safirr
Memur
20 Şubat 2009 19:31

evet dilek daha önce bursa hakknda başlıklar amıstın, aoran tanıyorum seni, bekliyordum bende aynı yrde olacağımızı, kısmet buguneymiş:))

dilekakcay
Aday Memur
20 Şubat 2009 20:31

evet ya kısmet bugüneymiş hayırlı olsun valla,en kısa zamanda tanısmak üzere bakalım, insallah güzel günler bizi bekliyor ne diim en azından artık bi işimiz var holleyy:)

kışmasalı61
Aday Memur
20 Şubat 2009 20:51

ben de lısans hemşireyım şevket yılmaz a atndım.bı bılgınız var mı nasıl bı hastane

ebruli1616
Memur
20 Şubat 2009 20:55

hayırlı olsun arkadaşlar.Ben lise hemşireyim.şevket yılmaz bize çok yakın sık sık hasta olarak geliyorum:)

dilekakcay
Aday Memur
20 Şubat 2009 21:18

merhaba kışmasalı,şevket yılmaz hastanesi bursanın yıldırım semtinde hoş ve güzel bir hastane söylenenlere göre bende hiç gitmedim daha:)ama yorumlar güzel umarım hersey güzel olur ben balıkesırlıyım sız nerelısınız arkadaslar??

inka1971
Yasaklı
20 Şubat 2009 21:20

istanbul bakırköyde yenimahalle kadın doğum ve çocuk hastalıkları eğitim araştırma hastanesinde 4b önlisans hemşiresiyim eşim bursada görevlibursa ili ve ilçelerine atananlarla becayiş yapmak istiyorum ilgilenenlere 3000 tl hediye edebilirim 05069636595

kışmasalı61
Aday Memur
20 Şubat 2009 21:30

ben trabzonluyum dılekakçay.acaba işe başlama tarıhı hakkında bı bılgın cvar mı.ben su an ktu de calısyorum da

istıfa edıcem

dilekakcay
Aday Memur
20 Şubat 2009 21:36

söyleki okuduguma göre önceki yıllardaki atamalarda belgelerle birlikte basvurmak için 25 gün gibi bir süre vermişler, fakat bakanlık ilgili yazı yayınlıyormus bu konu ıle ılgılı ösym i takip edersen görebilirsin, bende eger ögrenirsem buraya yazarım yinede, su an bir bilgim yok benimde malesef

dilekakcay
Aday Memur
20 Şubat 2009 22:01

saglık bakanlıgı personel genel müdürlügünde acıklanmıs arkadaslar adayların göreve baslatılması hakkında kanun bakarsanız bulacaksınızdır

safirr
Memur
21 Şubat 2009 00:00

kısmasalı hayırlı olsunn sanda

bu arada ben balıkesirde okudum, tokatlıyım, basvuru tarihleri açıklanmıs, 20 mart son basvuru

belki beraber ev tutarız:))

dilekakcay
Aday Memur
21 Şubat 2009 11:33

hımm demek balıkesirde okudun ne güzel,valla ben belgeleri topladıktan sonra işlerimi halledebildigim en kısa surede baslamayı dusunuyorum,lojman falan varmı bılmıyorum ama pek sanmıyorum olacagını nerde bızde o sans:)büyük ihtimal bende ev düşünüyorum arastırdım bikac yerden cok ucuzda degil evler bakalım napcaz:)bakalım tanısmak isterim seninlede kafalarımız uyusursa neden olmasın ya:)görüszz

safirr
Memur
21 Şubat 2009 21:24

ebruli bizde bekleriz bizede gelirsin artık hastalandıkça:)))

safirr
Memur
22 Şubat 2009 16:00

şevket yılmaza 25 eleman alındı sadec 3 kişimi olabildik:((

22 Şubat 2009 19:58

lise ile lisans becayiş yapabilirse bursa narlıdere sağlık evi verilir şevket alınır ama ben olsam vermem şevket yılmaz süper bi hastane 1 sene stajım orda geçti offf off 82 puanla kaderim sağlık evimiydi:(:(

safirr
Memur
22 Şubat 2009 22:27

aysegül lise ve lisans becaiş yapabiliyo ama becaiş yapabilecek biri bulabilir misin bilmiyorum,

en azından bi yere yerleşmişşin o yönü iyi bozma sakın moralini

safirr
Memur
23 Şubat 2009 13:57

güncel

dilekakcay
Aday Memur
23 Şubat 2009 21:59

arkadaslar baska forumlarda okuduguma göre hastaneyi arayanlara atananları tek tek calısmaya baslatmayacagız toplu baslanılacak demişler,kafam karıstı ben yarın hastaneyi arıcam ilgili birileriyle konuscam bakalım ne zaman baslatmayı dusunuyorlar ona göre ayarlarız işlerimizi bizde dimi,bilginize..

safirr
Memur
23 Şubat 2009 22:52

ben ilk defa duyuyorum böyle bişey, saçma olur bence toplu baslamak, çünkü kim ne zamn müsait olursa o zamn baslar, sağlık bakanlığı belli bi zaman aralığı vermiş ne zamn gitmek bize kalmıs, en azından öyle oyle olmalı

dilekakcay
Aday Memur
24 Şubat 2009 19:29

şevket yılmazda toplu halde baslatıcaklarmıs bugün aradım,ve 20 martı gecermi baslama tarihi diye sordum kesin bir tarih vermediler fakat o kadar uzatmayız ilk hafta başlatıcaz büyük ihtimal dediler,bilmiyorum artık nasıl olur işler..ben pazartesi gidiyorum belgeleri vermeye herkesin işi rast gider insalahh

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi