Editörler : "eskiyara"Pangaea
18 Eylül 2013 20:27

10 öğrenciden az olan okulun kapanması

Arkadaslar ben köy okulundaym birleştirilmiş sınıf- 8 öğrencim var okul köyde ve köy şartları cok zor

lojman köyden çok uzak bir bayanın tek kalacagı yer degil

öğrencilerin 2 -3 ve 4.sınıf olanlar bile okuma yazma bilmiyor

köy yolu kışın en az 3 ay kapandıgı için tasımalı egitim de mümkün değil ilçede yibo var

Bu okulun kapatılma durumu nedir? Kapatılırsa norm fazlası olmam durumunda atanacagım okul nasıl belirlenir

19 Eylül 2013 09:34

hocam bende aynı durumdayım..şartlarım çok kötü ve eşimle aramda 130 km var..tek öğretmenim ve öğrenci sayım 9..10 sayının altı kapatılır diyor ama sesimizi duyan yokkkkkkkk:(:(

37yasin78
Yasaklı
21 Eylül 2013 23:24

siz ne zor şartlarda köyde öğretmenlik yapıyorsunuz biz ise çarşıya 5 km saat başı araba var avrupa standartlarında köye öğretmen bulamıyoruz gelen bakıp gidiyor geçen hafta eğitim başlamadı çocuklarımız mağdur durumda beytüşşebapta bile eğitim başladı bizde öğretmen yok

ben diyanette çalışıyorum bizim kuruma şöyle böyle derler ama sizin kurum daha fena okul açılıyor sonra atama yapılıyor taşımalı sonra ihale ediliyor bütün bunları okul açılana kadar hazır etmesi çokmu zor koskoca devletsin acizmisin rezalet başka bir şey değil

üyeadımsınıf
Aday Memur
05 Ekim 2013 19:53

İlçe okulu kapatma dilekçemi yazdı. Bundan sonraki süreç nasıl işler acaba?

h.erkan
Aday Memur
17 Ekim 2013 17:38

hocam benim de yeni atandığım okul merkeze çok yakın ve fiziksel şartları yetersiz görüldüğünden kapatılmış eylül ayında.öğrenci sayısı 26 gözüküyor internet sitesinde baktığımda. bu durumda ben direk norm fazlası oldum ve çok daha uzak bir okula görevlendirme verildim. şimdi ne olacağım belirsiz. norm güncellemelerini bekliyorum.o vakit tercih yaptıracaklarmış.

üyeadımsınıf
Aday Memur
17 Ekim 2013 23:13

Hayırlısı hocam inşallah normunuz istediğiniz yere alınır

h.erkan
Aday Memur
19 Ekim 2013 11:24

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim hocam..

üyeadımsınıf, 11 yıl önce

Hayırlısı hocam inşallah normunuz istediğiniz yere alınır

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi