Editörler : "eskiyara"Pangaea
21 Ağustos 2013 22:50

İstanbul--Zeytinburnu ile ilgili Okullar

Arkadaşlar, Zeytinburnunda görev yapan ya da görev yapan bir arkadaşı olan aşağıdaki okulları şartları(öğrenci-öğretmen-veli-idare-fiziki şartlar vs.) değerlendirebilir misiniz? Teşekkürler..

Jelonek
Aday Memur
21 Ağustos 2013 23:02

Ahmet Vefikpaşa Ortaokulu

Atatürk İlkokulu

Ayhan şahenk ortaokulu

celalettin gözüsulu ilk okulu

faruk timurtaş ortaokulu

haluk ündeğer ilk okulu

kazlıçeşme abay ortaokulu

reşat tardu ortaokulu

şemsettin sami ortaokulu

veli efendi ilk okulu

zeytinburnu İMKB kız teknik ve meslek lisesi

zeytinburnu İDMİB kız teknik ve meslek lisesi

zeytinburnu TRİSAD kız teknik ve meslek lisesi

Zeytinburnu 75. yıl ortaokulu

Lütfenn yardımm...

tarıkhoca09
Aday Memur
21 Ağustos 2013 23:07

TÜM HEPİSİNİ BİLİYORUM HOCAM;ŞEMSETTİN SAMİ DE 4 YIL ÇALIŞTIM

pandemonium
Aday Memur
21 Ağustos 2013 23:09

atatürk on numara okuldur. tam gün. tramvay durağının dibinde.

Jelonek
Aday Memur
22 Ağustos 2013 00:02

güncell

nevasar
Kapalı
22 Ağustos 2013 00:59

hepsi ulaşımı kolay, genelde sorunsuz ya da az sorunlu okullar.

haluk ündeğer gözde okuldur, ilk müfredat laboratuar okullarından biriydi, adı var.

abay 16/9un gölgesi altında kalıyor. genelde tatar,kazak,afgan göçmenlerinin bulunduğu bir okul. tren istasyonuna çok yakın ama marmaray için tren hatları söküldü biliyorsanız eğer.

atatürk tam tramvay dibinde. sanırım binası yenilendi.

ahmet vefikpaşa yenilendiği için faruk timurtaşa taşınmıştı, bu yıl da faruk timurtaş yıkılıp yapılacak diye biliyorum, bu yüzden ahmet vefikpaşanın sınıfları biraz kalabalık olabilir. bunlara da otobüsle,minibüsle ulaşım kolay. reşat tardu ya da ayhan şahenk ikisinden biri bunlara çok yakındı ama hangisi emin değilim.

celalettin gözüsulu da tam z.burnu öğretmenevinin dibinde.tramvaya da yakın. o da yenilendi diye hatırlıyorum.

meslek liseleri de genelde topkapı-yedikule arası güzergahta, yine minibüs ve otobüs güzergahlarına yakın hocam.

Jelonek
Aday Memur
22 Ağustos 2013 10:49

teşekkürler hocam, peki yukarıdaki okullar hakkında idari ve öğrenci bakımından düşünceleriniz var mı? paylaşırsanız sevinirim..

nevasar, 11 yıl önce

hepsi ulaşımı kolay, genelde sorunsuz ya da az sorunlu okullar.

haluk ündeğer gözde okuldur, ilk müfredat laboratuar okullarından biriydi, adı var.

abay 16/9un gölgesi altında kalıyor. genelde tatar,kazak,afgan göçmenlerinin bulunduğu bir okul. tren istasyonuna çok yakın ama marmaray için tren hatları söküldü biliyorsanız eğer.

atatürk tam tramvay dibinde. sanırım binası yenilendi.

ahmet vefikpaşa yenilendiği için faruk timurtaşa taşınmıştı, bu yıl da faruk timurtaş yıkılıp yapılacak diye biliyorum, bu yüzden ahmet vefikpaşanın sınıfları biraz kalabalık olabilir. bunlara da otobüsle,minibüsle ulaşım kolay. reşat tardu ya da ayhan şahenk ikisinden biri bunlara çok yakındı ama hangisi emin değilim.

celalettin gözüsulu da tam z.burnu öğretmenevinin dibinde.tramvaya da yakın. o da yenilendi diye hatırlıyorum.

meslek liseleri de genelde topkapı-yedikule arası güzergahta, yine minibüs ve otobüs güzergahlarına yakın hocam.

gülxyz
Aday Memur
22 Ağustos 2013 11:11

Ayhan şahenk askeri lojmanların dibinde.genelde asker çocukları gidiyor.müdürü bayan ve pek sevilmiyor diye duydum.atatürk çok iyi bir okul diye biliyorum.haluk ündeğer de öyle.veli profilini bilmiyorum ama öğrenciler iyiymiş

gülxyz
Aday Memur
22 Ağustos 2013 11:13

Sizin branş nedir hocam hem ilkokul hem ortaokul ve lise var

Jelonek
Aday Memur
22 Ağustos 2013 11:42

branşım ingilizce hocam, istanbula yabancıyım. doğal olarak okullara da. zeytinburnu öncelikli benim için. eşim burada çalıştığı için. sizin başka okullarla ilgili bilginiz var mı? teşekkürler..

gülxyz, 11 yıl önce

Sizin branş nedir hocam hem ilkokul hem ortaokul ve lise var

gülxyz
Aday Memur
22 Ağustos 2013 13:29

Celalettin gözüsulunun fiziki ortamı iyi bu kadar biliyorum hocam.hayırlısı olsun

Jelonek
Aday Memur
22 Ağustos 2013 13:36

teşekkürler hocam.

gülxyz, 11 yıl önce

Celalettin gözüsulunun fiziki ortamı iyi bu kadar biliyorum hocam.hayırlısı olsun

nevasar
Kapalı
22 Ağustos 2013 13:48

zeytinburnunda oturuyorum, b. evlerde çalışıyorum. o yüzden zeytinburnundaki okulların idarelerini bilmem pek hocam. kolay gelsin.

Jelonek
Aday Memur
23 Ağustos 2013 13:20

güncelll

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi