Editörler : Pangaea

terranova
Aday Memur
12 Eylül 2017 11:05

Diger kurumlar gibi yapsalardi boyle olmazdi. Kimlik bilgilerini girince kpss puanin, okulun otomatik olarak yuklense boyle sacmaliklarla ugrasilmaz, millet magdur edilmezdi.

terranova
Aday Memur
12 Eylül 2017 11:14

Eger okulu istenen branslar arasinda degilse tercih yapamasin, cok mu zor bunu yapmak! Ne kurumun basi agrir, ne hak edenlerin gelecegiyle oynarsiniz. Kac yillik teskilatsin, personel aliminda daha tokezliyorsun, bir de bu gencleri mulakata alacaksin. Ciddiyetsizlik had sahfada, yaziklar olsun.

terranova, 7 yıl önce

Diger kurumlar gibi yapsalardi boyle olmazdi. Kimlik bilgilerini girince kpss puanin, okulun otomatik olarak yuklense boyle sacmaliklarla ugrasilmaz, millet magdur edilmezdi.

unlike81
Memur
12 Eylül 2017 11:47

Yani belkıde 1. Tercıhı tutan bırı yenı sıralamada 5. Tercıhı olucak hersey altust olmus durumda pes yanı bölğm dısı tercıh edenlerde sonycta unıversıte mezunu nasıl boyle hata yaparlar anlayamıyorum mallıktan baska bırsey degıl

terranova
Aday Memur
12 Eylül 2017 12:07

Sakallı Celal bosuna dememis, "Bu kadar cehalet ancak tahsille mümkün olur."

Üniversite mezunu olmaları böyle saçma işlere girişmeyeceklerinin göstergesi olamaz. Kurum işini ciddiye alacak, başkalarının insafına, vicdanına bırakmayacak. Göstere göstere açık vermişsin, bundan faydalanmak isteyenler olacak. Hadi yaptın bir hata, kriz yönetiminde de aynı beceriksizliği gösteriyorsun. Ortada saglıklı bir açıklama yok, herkes gergin bir bekleyiş içersinde.

unlike81
Memur
12 Eylül 2017 12:12

Artık herseyın hayırlısı buarada ayıklama yaptıklarını nerden ogrendınız

terranova
Aday Memur
12 Eylül 2017 12:22

İhs-der yoneticilerinden biri, ptt'nin su anda osym ile birlikte bolum sarti tutmayanlari ayiklama calismasini baslattigini yazmisti.

unlike81
Memur
12 Eylül 2017 12:23

Aaa nerde yazmıs lınk verebılır mısınız merak ettım

krtsktrs
Aday Memur
12 Eylül 2017 12:26

böyle bir şey olmayacak arkadaşım, sen zaten o tercihe girmişsin ve artık aşağı inmezsin ancak ssenden yüksek puanla ama şartı tutmayan birisi elendiğinde senden daha düşük puanlu birisi alınacağı için mülakata hak kazandığın tercih içerisindeki sıralaman değişir. 1. tercihleri gelenlerde bişy olmaz olsa olsa 2 den sonralarının tercih sıralaması yukarı doğru değişir.

unlike81, 7 yıl önce

Yani belkıde 1. Tercıhı tutan bırı yenı sıralamada 5. Tercıhı olucak hersey altust olmus durumda pes yanı bölğm dısı tercıh edenlerde sonycta unıversıte mezunu nasıl boyle hata yaparlar anlayamıyorum mallıktan baska bırsey degıl

terranova
Aday Memur
12 Eylül 2017 12:33

Telefonla linki almayi beceremedim. Feyste kapali gruplari var, takibe alirsaniz arada son gelismeleri aktariyorlar. Ptt personel adaylari ( ihs-der) diye aratin bulursunuz.

unlike81, 7 yıl önce

Aaa nerde yazmıs lınk verebılır mısınız merak ettım

unlike81
Memur
12 Eylül 2017 12:44

Face kullanmıyorum belkıde ondan duymadım tesekkur ederım

terranova
Aday Memur
12 Eylül 2017 12:51

Mulakata hazirlik icin bir kitapcik hazirlamislar, ucretsiz vereceginiz adrese postaliyorlar, haneriniz olsun. Daha onceki mulakatalarda cikmis sorular var, yine de siz bilirsiniz.

unlike81, 7 yıl önce

Face kullanmıyorum belkıde ondan duymadım tesekkur ederım

unlike81
Memur
12 Eylül 2017 13:17

Nerden temın edebılırım pekı

terranova, 7 yıl önce

Mulakata hazirlik icin bir kitapcik hazirlamislar, ucretsiz vereceginiz adrese postaliyorlar, haneriniz olsun. Daha onceki mulakatalarda cikmis sorular var, yine de siz bilirsiniz.

müjde.mizgin
Aday Memur
13 Eylül 2017 08:06

O kitapçık size geldi mi

terranova, 7 yıl önce

terranova
Aday Memur
13 Eylül 2017 09:12

Hayir yalniz grupta sayfalarinin resimlerini cekerek paylasima acmislar, oradan bakabilirsiniz.

müjde.mizgin, 7 yıl önce

O kitapçık size geldi mi

egekızı64
Aday Memur
13 Eylül 2017 12:03

hangi grup sayfası söyleyebilirmisin

terranova, 7 yıl önce

Hayir yalniz grupta sayfalarinin resimlerini cekerek paylasima acmislar, oradan bakabilirsiniz.

müjde.mizgin
Aday Memur
13 Eylül 2017 12:26

Yukarıda yazıyor

egekızı64, 7 yıl önce

hangi grup sayfası söyleyebilirmisin

rüzgaratak
Memur
13 Eylül 2017 15:32

Belli olmayacak galiba bu mülakatlar arkadaslar

idris7389
Aday Memur