Editörler : ayşegül bgm
26 Haziran 2009 23:03

sağlık bakanlığı atamaları açıklandı. tercihler 6-15 Temmuz

herkese hayırlı olsun

duyuru sayfası:

http://www.dpb.gov.tr/kpssduyuru_02.html

bakanlık başına düşen personel sayısı:

http://www.dpb.gov.tr/kpssduyuru_02Tablo4.html

ünvan dağılımı:

http://www.dpb.gov.tr/kpssduyuru_02Tablo1.html

kutluk20
Memur
26 Haziran 2009 23:19

Bu alimlar kadrolumu sözlesmeli mi anlamadim. Saglik bakanligi sadece 1750 kisi aliyor tam bir fiyasko.

ecrasniann
Aday Memur
26 Haziran 2009 23:27

sağlık bakanlığıda bu sefer kadrolu alıyor bu listeye göre.

kutluk20
Memur
27 Haziran 2009 00:43

Arkadaslar personel saglikta okudugum kadariyla bu kadrolu alimmis.Haberde diyor ki; Yapılacak olan bu alımın Sağlık Bakanlığı'nın önümüzdeki günlerde yapacağı 4/b alımı ile alakası yoktur. Bu alım Devlet Personel Başkanlığı'nın çalışması sonucu 657 kadrolu personel alımıdır. Yani sözlesmeli icin ayri bir alim daha olacakmis. Kadrolu alim cok az gercekten.

jiyanxese
Yasaklı
27 Haziran 2009 01:09

arkadaşım heyecan yapmışsın . başlık yanlış sağlık bakanlığı ataması değil genel memur alımı bu! sağlık bakanlığının ataması ise galiba normal memur alımından sonra olacak. ayrıca buna rağmen 1750 kadro hiçte fena değil daha normaal sağlık ataması da olacak.... sabredelim bakalım ne olacak

bi umut
Aday Memur
27 Haziran 2009 17:00

bu atamalarda sadece tıp fakülteleri var zaten devlet hastaneleri yok ki

claude
Aday Memur
27 Haziran 2009 17:12

alımlar sadece kadrolu ise o zaman sadece araştırma hastanelerinimi tercih edebileceğiz sonuçta devlet hastaneleri ve sağlık ocakları sözleşmeli alıyo..peki bu alımlar haricinde başka bi alım olurmu. araştırma hastanesi tercih etmeyi düşünmüyorum ama eğer bundan sonra bir alım olmıyacaksa..off bilmiyorum.puanım 72.956 lisans hemşire mezunuyum..

claude
Aday Memur
27 Haziran 2009 17:14

71.956..bu puanla gelirmi sizce?

challenger84
Memur
28 Haziran 2009 00:23

yani şubatta 4b'li olarak atanan hemşireler bu alıma başvurabiliyorlar mı?

mil48
Aday Memur
28 Haziran 2009 10:35

sağlık bakanlığı ataması değilll....genel alım...sağlıkçılarda var.sağlık bakanlığı 4/b alımı temmuz sonu gibi bekleniyor..

claude
Aday Memur
28 Haziran 2009 11:29

gncl

patology
Şef
28 Haziran 2009 16:15

arkadaslar ılk arkadasın verdıgı adresı dıkkatlı okursanız devlet hastanelerıne alımların kasım ayında yapılacagını belırtmıs ordakı yazıyı kopyalıyorum baslıktanda takıp edebılırsınız

Üniversiteler ile diğer kamu kurum ve kuruluşlarınca merkezi yerleştirme yapılmak üzere Devlet Personel Başkanlığı?na gönderilen (Öğretmen ve kariyer meslek memurları dışında kalan) ekli listelerde yer alan toplam (10.244) kadro ve pozisyona 6-15 Temmuz 2009 tarihleri arasında tercihleri alınmak suretiyle ÖSYM Başkanlığının www.osym.gov.tr adresi üzerinden yerleştirme yapılacaktır.

2009 Yılının ikinci merkezi yerleştirmesinin ise, kamu kurumlarından taleplerin 30 Eylül 2009 tarihine kadar toplanmasını müteakip, 2009 Kasım ayının ilk haftası itibariyle yapılması planlanmaktadır.

ecrasniann
Aday Memur
28 Haziran 2009 17:25

@patology

devlet hastaneleri 4b li alacağı için, son paragrafta merkezi yerleştirmenin kasım ayında yapılacağı yazıyor. merkezi yerleştirme kadrolu anlamına geliyor. bu nedenle ikisi farklı şey.

tokat_
Kapalı
28 Haziran 2009 17:39

ecrasniann arkadaşım çok tşkler kafam çok karışmıştı iyiki cevapladın

kutluk20
Memur
28 Haziran 2009 17:44

Kasim ayinda yapilacak olan atama bu kadrolu atamalarin devami niteliginde yani 4b degil. Ayrica bu kadrolu temmuz atamasinin tarihi aslinda nisan denilmisti ama temmuza kaydi. 4B alimi temmuz deniyor bakalim ne zaman olacak. Kadrolu alimlarin atamalari bitmeden 4B alimi olmaz sanmiyorum.

anestek_bjk
Daire Başkanı
29 Haziran 2009 08:58

sağlık bakanlıgı alımları degıllllllll genel alım arkadaslar bakanlık sadece 4blı olarak ayrı alım yapacak bekleyın sabırlı olun.

DÖNDÜ Y.
Memur
29 Haziran 2009 10:24

Mrb arkadaşlar ben bu atamalardan bişey anlamadım öncedende genel alımların içinde sağlıkçı alınıyodu ama sayı bukadar fazla değildi.acaba sağlık alımlarının hepsi bukadarmı çünkü kpss tercih takvimi açıklandı diyorlar hiç sağlık alımıyla ilgili bişey yok.2009 2. tercihler kasımda deniliyor.by 86 senin haberin vardır arkadaşım lütfen bana yardımcı olurmusunuz.

balmumu_adam
Genel Müdür
29 Haziran 2009 13:07

Arkadaşlar be bu konuya biraz açıklık getirmek istiyorum. hatırlarsanız 2008/4 atamaları yapıldı ve 1 ocak 2009 da açıklandı. o bir genel alımdı ve bunun içinde sağlık bakanlığının belirlemiş olduğu bir kontenjan vardı. oradaki hemşire fizyoterapist ve sosyal çalışmacı kadroları üniversite hastaneleri çocuk esirgeme kurumları yaşlı bakım evlerine atandılar bu atamalar kadrolu şekilde yapıldı. dolayısıyla bunun sağlık bakanlığı yani devlet hastaneleri ve sağlık ocaklarına yapılan sözleşmeli alımlarla alakası yok diğer arkadaşların da dediği gibi kadrolu alımlarda önce 4 b li alacaklarını da sanmıyorum örnek; 6 ocak 2009 kadrolu alım 12 şubat sözleşmeli alım yapıldı

ilkay2020
Şube Müdürü
29 Haziran 2009 13:53

bu sağlık bakanlığı alımı değil arkadaşlar. bu genel alım.telaş yapmayın.sağlık bakanlığı da alım yapar inşallah.

crazy_sag
Şef
29 Haziran 2009 15:10

evet arkadaslar bencede bu genel alım.Sağlık bakanlığı ilerleyen tarihlerde 4b li alımına çıkıcak.hakkımızdan hayırlısı.Allah gönlümüze göre verir inşallah.

önsöz
Aday Memur
29 Haziran 2009 16:21

bence bu genel alımdan 1-2 hafta sonra sağlık bakanlığıda alım yapar.. böyle umuyorum ben..

Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi