Editörler : crops35
21 Şubat 2017 19:25

Sizce 1500 engelli öğretmen alımı fazla mı?
İlk atamada 500 engelli öğretmen alındı.Sınava giren kişi sayısının 8992 olduğunu göz mnünde bulundurursak sizce bu rakam yüksek değilmidir?Sınava giren öğretmen sayısının formasyon alsa bile bu rakama ulaşacağını düşünmüyorum ben.

Bu ankete 7 günde, 8 kişi oy kullandı ve 28/02/2017 19:25 tarihinde sona erdi.

buk88
Memur
21 Şubat 2017 19:30

Neden fazla arkadasim bizler atanalim ki hayirlisi ile seneye gelenlere yer acilsin hem de bizler bi oh diyelim insallah butun engelli kardeşlerim atanirlar insallah 8 bin girdiysek sinava 8 bin kadro verirler ki acikta kalmayalim

21 Şubat 2017 19:33

Geçen yılları ve önümüzdeki yılları göz önünde bulundurarak düşünmenizi isterdim.Ha ben 50 puanla bile yerleşeyim diğerlerinin canı cehenneme diyorsan haklısın.Bu rakam benim görüşüme göre fazladır haksızlıktır.

buk88, 7 yıl önce

Neden fazla arkadasim bizler atanalim ki hayirlisi ile seneye gelenlere yer acilsin hem de bizler bi oh diyelim insallah butun engelli kardeşlerim atanirlar insallah 8 bin girdiysek sinava 8 bin kadro verirler ki acikta kalmayalim

buk88
Memur
21 Şubat 2017 20:03

50 degil 80 puan aldim hocam gerisi beni ilgilendirmez Rabbim buyuk elbet hak yerini bulur ama bugun burda ama yarin ahirette hepimizin hakkında hayirlisi olsun hocam hepimize bol şans

ackenbenbendegilim
Daire Başkanı
22 Şubat 2017 01:39

ister 50 alırım ister 100 puan . devlet hak vermiş sana ne oluyor ?

aklını kullanmazsan böyle başkalarının hakları hukukları zoruna gider hehehe ;)

han08
Aday Memur
22 Şubat 2017 08:15

ne saçma bir soru ..çok olur mu ? ya uzayan kol bizden yana.keşke herkes atansa..

22 Şubat 2017 09:49

Mülakatla elenince senin sıfatını görmek isterim hehe:)Size 2000 kadro verecekler seneye girecek engelli öğretmen adayına 500 verecekler sende diyeceksinki hak hukuk.Sizin zihniyet hep böyle.Nereye gitsem aynı tip insancıklarsınız.Mülakatta engel durumundan elenince sizi görecem ben.

ackenbenbendegilim, 7 yıl önce

ister 50 alırım ister 100 puan . devlet hak vermiş sana ne oluyor ?

aklını kullanmazsan böyle başkalarının hakları hukukları zoruna gider hehehe ;)

mustapha55
Aday Memur
22 Şubat 2017 10:08

Engelli Öğretmen alımlarında mülakat yok pişmiş kelle. Bilip bilmeden burada olmayan aklınla yorum yapma

kellepaçaişkembe, 7 yıl önce

Mülakatla elenince senin sıfatını görmek isterim hehe:)Size 2000 kadro verecekler seneye girecek engelli öğretmen adayına 500 verecekler sende diyeceksinki hak hukuk.Sizin zihniyet hep böyle.Nereye gitsem aynı tip insancıklarsınız.Mülakatta engel durumundan elenince sizi görecem ben.

22 Şubat 2017 10:16

Engel durumundan göreve başlatmazlarsa görecem ben seni.

mustapha55, 7 yıl önce

Engelli Öğretmen alımlarında mülakat yok pişmiş kelle. Bilip bilmeden burada olmayan aklınla yorum yapma

m23oglu
Memur
22 Şubat 2017 11:41

Bence fazla değil MEB Türkiyenin en büyük ve engeniş ağa sahip kurumu her yıl on binlerce öğretmen ataması var 1500 engelli öğretmen ataması gayet normal

Diğer bir husus her kurum kendi bünyesinde çalışanların %3 ü kadar engelli personel çalıştırması gerekir hükmüne binaen alımların fazlalığı söz konusu değil.

ackenbenbendegilim
Daire Başkanı
22 Şubat 2017 12:37

. insanları tanımadan yargılıyorsun. sonrasındada boş konuşuyorsun.

istediğin kadar ağla eline birşey geçmeyecek.

kellepaçaişkembe, 7 yıl önce

24 Şubat 2017 20:46

Kimseye şu zamana kadar ne ağladım ne sadaka istedim.doğru düzgün cevap yazanları artıladım bu anketime mesaj atanlar içerisinde.Ancak durumu değerlendirmeden kendini düşünerek cevap yazmayı marifet bilen akıllıları bir kenara ayırdım.Onlarla cebelleşecez bu işin sonunda.Kim alacak kontenjanı kim avucunu yalayacak onu görecem ben.

ackenbenbendegilim, 7 yıl önce

. insanları tanımadan yargılıyorsun. sonrasındada boş konuşuyorsun.

istediğin kadar ağla eline birşey geçmeyecek.

24 Şubat 2017 20:48

Puanımı söylemeyecem ancak atandığım vakit gösterecem size anyayı konyayı.Bencillik edip yukardan sallayan akıllılara gösterecem kim haklı.

unalturkel36
Kapalı
20 Nisan 2017 22:03

merhaba,

bilgisayar kullanabilen,

oncelikle engelli, sakat, yardima muhtac,

calismayan, calisamayan veya ek is yapmayi dusunen arkadaslara ihtiyacimiz var.

evinizden, istediginiz yerden, istediginiz kadar calisabilirsiniz.

maas sabit degil, surekli artan prim usulu olacaktir.

siz yapmayacaksaniz bile ihtiyaci olanlarla paylasir misiniz...

unal turkel 0532 551 90 55 whatsapptan mesaj atabilirsiniz...

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi