Editörler : crops35
10 Temmuz 2017 14:58

Lise kpss girip lisans mezunu olmak

Arkadaşlar liseden kpss girdim ve artik lisanstan mezun olup diplomami almak istiyorum. Lise puanıyla merkezi atamalarda tercih yapabiliyorum bunu biliyorum da açıktan atamalara basvuru yapabilirmiyim bunu bilmiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim

lesyev33
Memur
10 Temmuz 2017 16:02

Yapabolirsin ben mezun oldumuniden.lise puanlyla 5 mulakata gittim. Ama husran. Acik macik bosver lisans kpssye hazirlan o. Kotu pomeme girersin.surunmekten iyidir. 5 kez ankaraya gittim. Yani sikinti yok basvurmakta.

rreferee
Aday Memur
10 Temmuz 2017 17:17

Lisans kpss hazirlanmakta var aklimda ama 81 puan aldim liseden degerlendirmek istiyorum. Bu puandan bişey cikmazsa 2018de pomem için ugrasicam :)

lesyev33, 7 yıl önce

Yapabolirsin ben mezun oldumuniden.lise puanlyla 5 mulakata gittim. Ama husran. Acik macik bosver lisans kpssye hazirlan o. Kotu pomeme girersin.surunmekten iyidir. 5 kez ankaraya gittim. Yani sikinti yok basvurmakta.

İ-uzman
Kapalı
10 Temmuz 2017 20:38

Polislik zor meslek hergün e lanet okuyarak ve sırf aç kalmamak kazığımı bağlayayım derdinde girersen yanı mesleği sevmezsen işkence çekersin hergün özellikle 6 yıl zorunlu Doğu görevinde çok ağır gelir bunları düşünerek başvurunuzu yapın unutmayın herşey garantili maaşlı iş demek değildir

rreferee
Aday Memur
10 Temmuz 2017 20:55

Sadece polislik değil her meslek böyledir. Severek yapilmadan her işe lanet okuyarak gidersiniz. O yüzden hakkimizda hayırlısı olsun.

İ-uzman, 7 yıl önce

Polislik zor meslek hergün e lanet okuyarak ve sırf aç kalmamak kazığımı bağlayayım derdinde girersen yanı mesleği sevmezsen işkence çekersin hergün özellikle 6 yıl zorunlu Doğu görevinde çok ağır gelir bunları düşünerek başvurunuzu yapın unutmayın herşey garantili maaşlı iş demek değildir

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi