Editörler : "eskiyara"Pangaea
27 Ekim 2011 18:48

şubat tatilinde seminer olabilirmiş

arkadaslar izmir ödemişte tky toplantısında sube muduru bakanlıgın subat tatılınde böyle bır semıner calısması yapma durumu olabılır dedı.kesın bır sey demedı ama ısrarlı sorulara kuvvetlı bır ıhtımal olarak gorunuyor dıye soyledı. kızmayın ben dıyenın yalancısıyım

dogiş
Yasaklı
27 Ekim 2011 19:35

Niye kızacakmışız, yararlıysa olsun, biz öğretmenler parayı severiz(!) ekderste almış oluruz.

edazynpp
Şef
27 Ekim 2011 19:52

hocam sen şubat diyosun bakanliktan gelen yazıda 2012 ye sarkan seminerler şubat ve yaz tatillerinde yapılir diye bilgi geldi

DIRAL
Daire Başkanı
27 Ekim 2011 21:10

Öğretmeni yetiştirme genel müdürlüğünden yazı geldi. Onaylanmış olan kurs ve seminerler hariç tüm planlanan kurs ve seminerler iptal edildi.

15 tatil ve yaz tatilinde vermek üzere diğer kurs ve seminerleri planlayın dendi.

Mahalli kurslarda da ek ders ödenmez. Tedbirinizi ona göre alın.

cagatayonur
Yasaklı
28 Ekim 2011 00:01

rüyanızda görürsünüz ek dersi. bir kere mantıklı düşünün meb ek ders verecek olsa hiç seminer yapar mı? öğretmenin faydalanmasını ister mi? maaş alıyorsun ya git gel daha ne der. görürsünüz.

emrah111
Yasaklı
28 Ekim 2011 00:10

uzaktakı öğretmen kardeslerımın nişanlısı var.esı var.annesı var.babası var.kardesı var. ayrıca ek ders falanda vwerceklerını sanmıyorum. omere cep harçlıgı olsun o ek dersler.

orhan_74
Şef
28 Ekim 2011 10:21

Bizde bu bakan olduğu sürece seminer de olur,kurs da olur, ders de olur. Adamın öğretmenlikten haberi yok ki. Öğretmenin okulda yattığını zannediyor. Bu adamdan öğretmenin hayırına bir şey beklemeyin. Bizler koyun sürüsüyüz ona göre. Bizim camia da Sağolsun hakkını aramak bir yana; 'Meb bizi nereye keserse bizim kanımız oraya akar' düşüncesinden kurtulamadı. Ne diyeyim. Bakan İstifa etmeli....

28 Ekim 2011 15:07

bakana laf yok başbakan atadıysa vardır bir bildiği ustalık eseri kendisi...

mephisto10
Şube Müdürü
28 Ekim 2011 17:01

cagatayonur az bişe kafan bassa seminer de ekders ödendiğini haziran ve eylul den bilirsin ;) ama sende bakan gibisin çok bilio gibi görünen ama bi bok bilmeyen tiplerdensin

hakinen038
Şube Müdürü
28 Ekim 2011 17:19

ARKADAŞLAR RESMİ TATİLDE SEMİNER YAPAMAZLAR SIKMAYIN CANINIZI

ozan20
Kapalı
28 Ekim 2011 20:44

ne semineri bu konu nedir ?

Akdenizi
Yasaklı
28 Ekim 2011 21:23

İyice bıktırıacaklar herhalde.

silindirella35
Kapalı
28 Ekim 2011 21:36

tabiiii....biz ailemize kavuşalım diye beklerken o bit kadar tatilde de seminer düzenlicekler!yok öyle yağma!!!hay ben bunların....zoro83 hocam,hasan hoca mı söyledi bunu?ben oralıyım da

coğrafya42
Aday Memur
28 Ekim 2011 21:49

arkadaşlar geçen yıl ara tatide hergün kurs ve seminer konyada ve birçok yerde yapıldı bu yıl da yapılabilir ek ders verimez ancak başka yerden gelenlere yolluk verilir...

uglykidjoe
Müsteşar
28 Ekim 2011 21:51

Rapor alırım. Kesin. Meslek hayatım boyunca sadece 5 gün raporum var ama...

28 Ekim 2011 21:53

ben uçak biletimi bile aldım.

coğrafya42
Aday Memur
28 Ekim 2011 22:44

rapor falan geçerli olmaz kurs ve seminerleri 2 yıl içinde almak zorundasınız

cagatayonur
Yasaklı
28 Ekim 2011 23:43

mephisto denen malın önde gideni. seminere para ödenmesi sadece eğitim ve öğretimin başlarında 2 haftayı geçmemek kaydıyla verilir. sen ne bok biliyon. 10 iş gününden sonra gidince ne aldın? Baş.. aldın önce çalış yönetmelik öğren. seminere ek ders ödenmesi sadece 2 şer hafta senin gibiler anca 3 ün 1 ini alır. iliçi hizmet içinde alınıyor mu da bunda alacan. sana para verecek olsa hiç seminer yapar mı bakanlık aptal. zaten öğretmenden kısmaya elindekini almaya çalışıyor. kafanı çalıştır gözünü aç başka meb yok

keha35
Şef
29 Ekim 2011 08:51

ben sanmıyrum olacgını herkes tepkı gösterır,ama yarıyıl sonunda yapılacagına ınanıyrum,herkes kendı memleketıdemı çalışıyrda dogudakı öğretmenler ne olacak bıraz aklı selım düşünelım...kesın bılgıler dışındakı hiçbirşeye ınanmayınn...sendıkalar bunu da çözer merak etmeyın...

ays@nder
Kapalı
29 Ekim 2011 09:27

Ulan gobiş öğretmenleri aşağılayan bu tavrından vazgeç.Belliki sen öğretmen değilsin.Sabahtan akşama kadar net basında chat yapan memurları iyi bilirim bennnnn!!!

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi