Editörler : crops35
14 Eylül 2017 11:14

Ptt 2016 yılı şeflik sınavı kısmi iptal kararı

PTT De 2016 yılında açılan şeflik sınavında sonradan eklenen 99 kişilik şeflik kadrosu iptal edildi. Bununla ilgili tebliğler 1 hafta içerisinde yapıldı. 99 Kişilik şefler için gerçekten zor bir süreç allah yardımcıları olsun. Onların adlarına Üzüldüm. Neden iptal edildiğine dair Mahkeme kararını veya ayrınsınnı paylaşırsanız sevinirim.

rap34
Aday Memur
14 Eylül 2017 20:16

Hayırlısı bakalım

memurum46
Memur
14 Eylül 2017 22:09

2016 da şeflik sınavı açılmadı ki...

mm55
Aday Memur
14 Eylül 2017 22:36

Selam arkadaşlar, ben de mağdurlardan biriyim. Buradan fikirlerimizi paylaşalım, beyin fırtınası yapalım. Bu şekilde bir çözüm yolu bulabileceğimizi düşünüyorum.

mm55
Aday Memur
14 Eylül 2017 22:46

Olayın özeti: mahkeme soru iptali nedeniyle değişen sıralama üzerine arada kalanlar için ek99 kadro açılıp yerleştirme yapılması hukuka uygun değil demiş, kararın üst mahkemede kesinleşmesi üzerine bu atananlar tekrar memur yapılmış. Benim durumum ise bu kadrolar açılmasa da atanacak durumdaydım, yeniden atama yapılınca ben de o sepete girmiş oldum.

Asiii06
Memur
15 Eylül 2017 14:00

senin durum nasıl oluyor? her iki durumda da nasıl atanma ihtimalin oluyor?

mm55, 7 yıl önce

Olayın özeti: mahkeme soru iptali nedeniyle değişen sıralama üzerine arada kalanlar için ek99 kadro açılıp yerleştirme yapılması hukuka uygun değil demiş, kararın üst mahkemede kesinleşmesi üzerine bu atananlar tekrar memur yapılmış. Benim durumum ise bu kadrolar açılmasa da atanacak durumdaydım, yeniden atama yapılınca ben de o sepete girmiş oldum.

asiyecik
Şef
17 Eylül 2017 16:16

önümüzdeki sene şeflik sınavı açılırsa çok şef kadrosu olacak .Çok ihsli memurlar şef olacak.

PTT kalın. Mutlu kalın.

rap34
Aday Memur
18 Eylül 2017 21:01

3 yaşındaki bebe senden akıllı . Bı bebek kadar kendine saygın yok. Yazık .

asiyecik, 7 yıl önce

önümüzdeki sene şeflik sınavı açılırsa çok şef kadrosu olacak .Çok ihsli memurlar şef olacak.

PTT kalın. Mutlu kalın.

ayhan2008
Şef
18 Eylül 2017 23:34

Bir gr zeka yok sende cümleye bak "cok ihsli memurlar şef olacak"senin yaturdigin faturadan bile süphe ederim aliyi veliye veliyi aliye yaparsin sen

asiyecik, 7 yıl önce

PTT kalın. Mutlu kalın.

20 Eylül 2017 22:21

kına yakanlara , dost görünümlü alçaklara , çakallara birde bu kadroların ihs ye gideceğini sanan salaklara diyorum ki son gülen iyi güler.. 6 ay sonra görüşürüz... maddi manevi tazminatla geri dönücez. şefliklerimize.. bu davalar bittiğinde tazminatlar ödenmeye başladığında bende extra dan bir dava daha açıcam bu ptt nin ödediği paraları sorumlulardan rucü edilsin diye... hadi kalın sağlıcakla...

rap34
Aday Memur
21 Eylül 2017 17:00

Hocam geçmiş olsun. Bu Danıştay'ın ihs kararı herşeyi mahvetti. İhs liler şuan diken üstünde şeflerin kadro gitti. Bu işin sonu nereye varacak hayırlısı.

m.carleone
Şube Müdürü
21 Eylül 2017 20:08

Bu kurum böyle devam ettigi sürece daha çok sıkıntılar çekeriz. Bu kurum kötü yönetiliyor biz bunu kimseye anlatamıyoruz herkes kendi başına gelenlerden sonra anlıyor bu sıkıntıyı ama biz her zaman bunu söylemeye devam edecez.

hanakdoctor
Aday Memur
22 Eylül 2017 01:13

Bir kargo parasını 10 krş eksik alsan personelin zimmetine alarak isteyen kurum yapılanların bedelini sorumlulardan tahsil edemiyor gülüyorum

asiyecik
Şef
08 Ekim 2017 13:46

Sağlam bir kaynaktan duyum aldım.Havuzu rüyanıza görürsünüz .

Ptt kalın.Mutlu kalın

birKULUM
Aday Memur
09 Ekim 2017 09:59

asiyecik neden ikide bir sazanlık yapıp insanların midesini bulandırıyorsun

ya7381
Aday Memur
10 Kasım 2017 14:44

Acaba son durum nedir.Bilgisi olan var mı?

memurum46
Memur
19 Aralık 2017 13:17

2014 te sınava giren şeflerden tekrar tercih alacaklar. yine mağduriyet yine perişanlık. bunların hesabını kim verecek.

ya7381
Aday Memur
19 Aralık 2017 16:00

4 yıldır bir sınavın hakkından çıkamadılar......

sosyalgazili
Memur
20 Aralık 2017 08:47

Bence Ptt hiç GYS açmasın bu millet nasıl olsa mahkemeye verip iptal ettiriyor.

Ben kazanamadım kimse kazanamasın mantığıyla herkes mahkemeye başvuruyor nasıl olsa.

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi