Editörler : swat3410
16 Temmuz 2010 10:49

Gecen boş zamanlarıma acıyorum

çalıştığım yer bakımından cok fazla boş vaktim var mesai saatlerim içinde bu boş vaktimi nasıl değerlendirebilirim sizce ne yapmalıyım komiserlik misyon çalışsam daha cok erken yeni memurum boşa gecen zamanıma acıyorum bana tavsiyerleriniz abilerim ablalarım devrelerim

caca10
Şef
16 Temmuz 2010 12:24

Hangi ildesin merak ettim nasıl bu kadar boş zamanın olduğunu.

dogasm
Yasaklı
16 Temmuz 2010 13:43

köydemi görev yapıyon

bence ticaret yap en iyisi o

16 Temmuz 2010 14:32

metropellerden birindeyim de cok yardımcı oldunuz sağolun

SQuad155
Aday Memur
16 Temmuz 2010 14:46

Kardeşim sana tavsiyem Hemen ingilizce çalışmaya başla.. Bak misyon demişsin erken demişsin ama şimdiden başlasan 2-3 seneye anca halledersin. KPDS den 85 90 alacak seviveye geldinmi ilerde heryere rahatlıkla başvurabilirsin. Heryerde ingilizce şart oldu artık. Pmyo mezunu isen açıkogretimden universitey bitir.. Yani kısacası şu an senin kendini geliştirme adına yapacagın tek şey var İngizlice ilerde çok faydasını görürsün sadece bizim meslekte degil heryerde

caca10
Şef
16 Temmuz 2010 15:08

Ewet ing çalış,büyük şehirlerden birisindeyim diyosun,kpds ile ilgili iyi bir kursa git,faydasını görürsün.Küçük ing hikaye kitapları satın al,heryerde cebinde götür.Şubede millet laklak yaparken sen onu okur dilini geliştirrsin.

Ünv mezunuysan yüksek lisans programına başvur,yüksek lisansa devam et..

16 Temmuz 2010 15:40

tşk ederim kpds için kurs araştırıyım bakıyım süre olarak ne kadar sürüyor aralıkta askere gidicem

16 Temmuz 2010 16:22

inigilizce bilen arkadaşlar nerden başlamalıyım bu konuda sıfırım diyebilirim ama cok isityorum şu an ne yapabilirim kurs başlayana kadar

16 Temmuz 2010 16:30

sn. zorunlu trafikçi eğerki sıfırsan şuanda kpds yi hayal etme bu yıl elementry kursuna git birazda kendi çabalarıla 1 yılda pre int. geç sonraki sene intermedit sonra upper seviye ye geçersin 3. yılın sonunda eğer tam anlamıyla bu işin hakkını verirsen kpds den 85-90 alırısn ama sabır gerekir :)

Far_Tek
Memur
16 Temmuz 2010 16:40

kitap ve bilgisiyar kurslarına git derim. web tasarım veya donanım konusnuda kendini geliştirebilirsin. ben büyükşehirde çalışıyorum. böyle zaman geçiriyorum..

ataunıpol
Aday Memur
16 Temmuz 2010 16:49

trafikçi devrem

ingilizce öğrenmeye niyetin varsa, kpds den 75 alan birisi olarak, tavsiyem ilk olarak bir dil kursuna git derim.

sinanmert
Şube Müdürü
16 Temmuz 2010 19:40

Yat gardaşım ilerde ararsında bulamazsın

ÖzYuRdUmHekimhan
Aday Memur
16 Temmuz 2010 20:05

sn zorunlu_trafikçi:

bence boş vaktin çok fazla ise ticarete yönel veya herhangi bir zannatin var ise bu iş ile ilgilen. ben polis olmadan önce sene 1999-2000-2001 demir doğrama atölyesinde çalışıyordum inanki devam etseydim şuan oldğumdan daha farklı olurdum maddi olarak. eğer memursan isterse doktora yap sana bir getirisi yoktur.ben az çok ingilizcede çalıştım, bilgisayar ilede eşgul oldum ama esas itibariyle ticaretin benim için daha hayırlı olabileceği kanısına vardım. misyonda para getirisi olan bir seçenek fakat komiserliği tavsiye etmem. sadece kademe atlarsın emekli oluncada sadece emekli Başkomiser olur, emekli ikramiyenle zar zor bir ev alır içinde oturursun. saygılar.

ağrı_polisi04
Yasaklı
16 Temmuz 2010 20:09

ben de şimdi uyumak için boş zaman bulamıyorum :)))

çevikte çalışırken bir sürü boş zamanımız olurdu

açıköğretim bitirip ingilizce çalışmak en mantıklısı

17 Temmuz 2010 10:22

değişik fikirler var hepinize tşk ediyorum bu rahatlık sanırım askere gidene kadar asker dönüşü aynı yere vermicekleri bende bu süeçte birşeyler yapmak isteğim için sizin değerli fikirlerinize başvurdum hepinize tşkrler

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi