Editörler : Pangaea
«747576777879808182838485»

ayderyaylası
Aday Memur
12 Eylül 2017 11:30

başka duyuru eklenmiş yine :)

Kpssaveb
Aday Memur
12 Eylül 2017 11:38

Evet bakanlık çalışıyor:)

ayderyaylası, 7 yıl önce

başka duyuru eklenmiş yine :)

Petrone
Aday Memur
12 Eylül 2017 11:47

Gülhane Tıp diyor ya çıldıracağım artık

bshm61
Aday Memur
12 Eylül 2017 11:47

Valla bende kafayı yiycem artıkk

Petrone, 7 yıl önce

smhkcgl
Kapalı
12 Eylül 2017 11:48

Bakanlığı arayan var mı?

ggunduz
Aday Memur
12 Eylül 2017 11:51

:)) bizim is yarınları kaldı

Petrone, 7 yıl önce

Petrone
Aday Memur
12 Eylül 2017 11:51

Açmıyorlar

smhkcgl, 7 yıl önce

Bakanlığı arayan var mı?

er-zey
Aday Memur
12 Eylül 2017 12:46

Bu gidişle bırakın Eylül'ü, Ekim'i de yeriz biz :) O kadar bekle bekle sonuç olumsuz olursa buyur bi de burdan yak :) Valla en büyük hatayı okumakla yaptığımızı düşünüyorum artık.

kısaveöz
Aday Memur
12 Eylül 2017 12:52

Aynen öyle bu kadar beklemeye olmadı sonucu hüsran olur

er-zey, 7 yıl önce

Bu gidişle bırakın Eylül'ü, Ekim'i de yeriz biz :) O kadar bekle bekle sonuç olumsuz olursa buyur bi de burdan yak :) Valla en büyük hatayı okumakla yaptığımızı düşünüyorum artık.

kyhn06
Kapalı
12 Eylül 2017 12:54

bekle bekle kasım ataması yaklastı zaten

mehmetfirat34
Müsteşar Yardımcısı
12 Eylül 2017 12:56

sırf bu yıkımı engellemek için bile, güvenlik soruşturmaları yapılmadan önce hızlı bir şekilde kazananlar açıklanmalıydı. şu dönemde neredeyse bütün kurumlar, adaylara bu sıkıntıyı yaşatıyor artık. güçlü bir tepki almadıkları için işlerin yolunda gittiğini sanıyorlar ama aylarca bekleyip bir de olumsuz sonuç alan birisi bu sorumsuzluğu kolay kolay unutmaz diye düşünüyorum. dolayısıyla ''kendi ayağına sıkmak'' denen deyimi şu an kendileri için uyguluyorlar.

kısaveöz, 7 yıl önce

Aynen öyle bu kadar beklemeye olmadı sonucu hüsran olur

Petrone
Aday Memur
12 Eylül 2017 13:01

Yarına odaklandık eğer yarın açıklanmazsa kafayı sıyıran ilk ben olurum heralde.

elifkara16
Memur
12 Eylül 2017 13:15

şaka gibi. Kyk ya saydırırken onu 1 ağustosta açıkladılar. Onun üstünden nerdeyse 1 buçuk ay geçti içişlerinden tık yok

Metmalz
Aday Memur
12 Eylül 2017 13:40

....

Kamupersoneli.net tarafından yine haber yapılmış.Umuyorum ki bu hafta açıklanır da daha büyük hayal kırıklıkları yaşamayız.

kirlikedi31
Memur
12 Eylül 2017 13:46

Arkadaslar aslinda bayramdan once aciklanacakmis fakat 3 kisinin sorusturmasinda problem cikmis bu yuzden yeniden sorusturma yurutuyalarmis bekleme sebebimiz bu ister inananin ister inanmayin eylul sonuna kalmaz denildi

ggunduz
Aday Memur
12 Eylül 2017 13:54

O üç kişide sorun çıktıysa onlari almamalari gerekmez mi ? Benim mantigim boyle işliyor, ne yani o üç kisi illa alinacak miymiş ki gecikiyor

kirlikedi31, 7 yıl önce

Arkadaslar aslinda bayramdan once aciklanacakmis fakat 3 kisinin sorusturmasinda problem cikmis bu yuzden yeniden sorusturma yurutuyalarmis bekleme sebebimiz bu ister inananin ister inanmayin eylul sonuna kalmaz denildi

ggunduz
Aday Memur
12 Eylül 2017 13:56

Doğru söylüyorsun, en azindan insanlargüvenlik sorusturmasi onayini bekletdi, bu sekilde olunca insanın aklina binbir çeşit sey geliyor

mehmetfirat34, 7 yıl önce

sırf bu yıkımı engellemek için bile, güvenlik soruşturmaları yapılmadan önce hızlı bir şekilde kazananlar açıklanmalıydı. şu dönemde neredeyse bütün kurumlar, adaylara bu sıkıntıyı yaşatıyor artık. güçlü bir tepki almadıkları için işlerin yolunda gittiğini sanıyorlar ama aylarca bekleyip bir de olumsuz sonuç alan birisi bu sorumsuzluğu kolay kolay unutmaz diye düşünüyorum. dolayısıyla ''kendi ayağına sıkmak'' denen deyimi şu an kendileri için uyguluyorlar.

ykpcbn
Aday Memur
12 Eylül 2017 14:16

Cuma gunu askere gidecem artik bekleye bekleye bi hal olduk yaziklar olsn ya nebicim calisiyor bu bakanli...

kirlikedi31
Memur
12 Eylül 2017 14:19

Bilmiyorum kardesim babasi valilikte mudur olan bi arkadasim da bu sinava girdi o aratmis babasina o soyledi

ggunduz, 7 yıl önce

O üç kişide sorun çıktıysa onlari almamalari gerekmez mi ? Benim mantigim boyle işliyor, ne yani o üç kisi illa alinacak miymiş ki gecikiyor

orhunkayaa
Kapalı
12 Eylül 2017 14:19

kafansan sallama. 3 kişi de sorun çıktıysa ondan zaten direk elenmeli. bu nasıl tembel bir kurum olmuş böyle. aylardır 5 bin kişinin sonucunu açıklayamadılar. bunlar da torpil derdinde herhalde

kirlikedi31, 7 yıl önce

Toplam 2196 mesaj
«747576777879808182838485»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi