Editörler : "eskiyara"Pangaea
13 Haziran 2009 16:35

Öğretmenler Kurulu yönetmeliği

Arkadaşlar öğretmenler kurulunun nasıl yapıldığına ilişkin yönetmelik tüzük her ne olursa linkini yazabilirseniz memnun olurum...

öğretmenler kurulunda her söylenen yazılır diye bi ibare hatırlıyorum... bizim okulda hiç bi söylenen yazılmıyorda... yönetmelikte böyle bişey varsa yazılmasını talep edicem...

diğer bi sorumda ücretli öğretmen arkadaşlar sene sonu kurulunda alınan kararlarda oy kullanabilirmi...

yardımlarınız içinm şimdiden teşekürler...

f1979
Müsteşar Yardımcısı
13 Haziran 2009 16:55

kadrosuz usta öğretici ücretli öğretmen derslerin son kesim günü görevi bitmiş sayılır....

birisi_r
Aday Memur
13 Haziran 2009 20:59

ama kurul cuma günü yani ayın 12 sinde yapıldı tam okulların kapandığı gün o zaman oy kullanabilirlermi disiplin cezalı bi öğrencinin cezasından kaldırılmasında..

ali karadayı
Müsteşar
13 Haziran 2009 21:19

Böyle bir yönetmelik bildiğim kadarıyla yok.. Birçok yönetmelikte Kurulla ilgili bilgi var. Ayrıntılı bilgiyi bir başmüfettişin sayfasından alabilirsiniz.. http://www.siteturkmen.com/ Öğretim Çalışmaları kısmında..

uzman58_55
Kapalı
13 Haziran 2009 21:21

ilköğretim kurumları yönetmeliğinde öğretmenler kurulu,zümre öretmenler kurulu,şube öğretmenler kurulu oluşturma toplanış toplanma süresi ile ilgili yüzeysel açıklamalar var.ancak genel ortaöğretim için bilemem

birisi_r
Aday Memur
13 Haziran 2009 21:24

çok teşekür ediyorum... aradığım şeylerin bir kısmını buldum... müdürlerimizin kendilerine göre iyi olanı değilde öğrenciler için iyi olanı tercih etmeleri dileğiyle

fatihzga
Kapalı
15 Haziran 2009 23:55

disiplin cezalı öğrencilerin kurula sunulması artık eylül ayındaki öğretmenler kurulu toplantısında yapılacakmış.müdür bugün kendisi bize açıkladı ve eylül ayına bıraktı.hiçbir ücretli öğretmen toplantıya katılmadı.ben de katip üyeydim her şeyi değil ama bir 10 sayfalık yazı yazdım.mecburen.

42k40h
Şube Müdürü
22 Ocak 2012 04:20

d

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi