Editörler : crops35
03 Mart 2013 10:27

2014'te ÖMSS 2012 Sonuçları İle Yerleştirme Yapılacak Mı?

DEĞERLİ ÖMSS İLE İLGİLENEN DEVLET BİRİMLERİNİN BÜROKRATLARI, SAYIN BAŞBAKANIMIZIN ÇOK HASSAS OLDUĞU VE ÖNEM VERDİĞİ BİR KONUDA TEFERRUATA GİRMEDEN SERZENİŞTE BULUNUYORUMKİ İŞİNİZİ İYİ YAPAMAYIP SINIFTA KALDINIZ.

HAKKIMIZI HELAL ETMEMEKLE BİRLİKTE HİÇ OLMAZSA BENİ VE BİNLERCE ÖZÜRLÜ KARDEŞİMİN GELECEİĞİ İLE BİR KONUDA BİZE YARDIMCI OLUNKİ BELKİ HELALLEŞEBİLİRİZ.

YAPMANIZ GEREKEN ÇOK BASİT BİRŞEY SÜRESİ BİTMEDEN BUNDAN SONRAKİ TERCİHLER NE ZAMAN OLACAK, SINAV TAKVİMİ BELLİMİ, SÜREÇ NASIL İŞLEYECEK BU KONULARDA BİR AÇIKLAMANIZ OLSUN, LÜTUFTA BULUNUNKİ ÖNÜMÜZÜ GÖREBİLELİM. YOKSA YİNE BİZLERE YAZIK OLACAK

BEN LİSE MEZUNU ÜNİVERSİTE OKUYAN 83 PUANI OLAN BİR ÖZÜRLÜYÜM. ANKARADA KALABİLMEM İÇİN M.E.B. NIN HİZMETLİ KADROLARINI TERCİH EDERSEM BELKİ GELECEK. BAŞKA BİR İLİ TERCİH EDERSEM KESİN GELECEK FAKAT O ZAMANDA BİN BİR TÜRLÜ SIKINTI OLACAK. BELKİ OKULU BIRAKACAĞIM. BELKİDE İŞE GİRME HAKKIMI ÖMÜR BOYU KAYBEDECEĞİM.

EĞER 2013 ÜN SONUNDA VEYA 2014ÜN BAŞINDA BİR ALIM DAHA OLACAKSA HAKKIMI O ZAMAN KULLANMAK İSTİYORUM. LÜTFEN BUNDAN SONRAKİ SÜREC HAKKINDA AÇIKLAMADA BULUNUN.

sertaçakınım
Genel Müdür
03 Mart 2013 10:45

arkadaşım okulun bir sene dondurursun bu bukadar basit ondan sonra özür durumundan atama ister gelirsin bu basit bir olay şunuda söylemem gerek puanın o ise gercekten sen zaten ilk tercihi ankara yazarsan memur olarak atanırsın ama okulda okudugun sürece zaten ataman olmaz yani ataman olması için okulun mecbur durdurmak zorundasın

04 Mart 2013 03:26

Okulun biter zaten bu atamalar olana kadar, tabi son sınıftaysan.Hadi okul bitmedi diyelim; o zamanda okulu dondurursun gittigin şehirde asaleti alınca tekrar ankaraya tayin istersin veya becayiş yaparsın.Kısacası 2 yıl içinde öyle veya böyle ankaraya tekrar dönersin.Hatta geçtiğin derslerden muaf olduğunu ispatlarsan bölümünü açıktan okursun.En uygunu okulu dondurmak.Zaten artık sen istemedikçe harcı yatırmasan dahi okuldan atılmıyorsun.

engelsizce0123
Yasaklı
04 Mart 2013 07:40

bir söylenti var aslı astarı varmı bilemem ama son bahar gibi +5000 kişilik bir alım daha olabilir miş ! :)

halayayhal
Aday Memur
04 Mart 2013 09:06

ben mail atım ama halen cevap gelmiş değil

omer-yusuf
Aday Memur
18 Ağustos 2013 11:15

Bakırköy'de Çağdaş Çözüm Akademi Ekim ayında başlayacak ÖMSS-EMSS 2014 için kurs açıyor.

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi