Editörler : Pangaea

Kapalı
24 Ağustos 2012 18:09

Geçici Mezuniyet Belgesi..!

arkadaşlar ben ünivden yeni mezun oldum ama seneye diplomam verilecek geçici mezuniyet belgesi varmış onu alabiliyormuşuz ama şimdi atanıp atanmayacağım belli olmadığı için bekleyeyim biraz diyorum çünkü şimdi gidip geçici mezuniyet belgesini alırım sonra bizden az alım olur atanamazsam geçici mezuniyet belgesini boşuna almış olurum benim sorularım şunlar> atıyorum ben 1 ay daha beklesem hiç üniversiteye uğramasam okul ben gelmesemde benim mezuniyet işlemimi başlatır mı çünkü bütün dersleri verdim yoksa benim bizzat gitmem mi gerekiyor? diyelim ki de kılavuz açıklandıktan sonra az alım olursa atanmamın olmayacağını anladım yani geçici mezuniyet belgesini almama gerek kalmaz 1 sene boyunca hiç üniversiteye uğramasam hala aktif olarak mı gözükürüm ünivde okuyor mu gözükürüm harç öder miyim öğrenci kartım iptal mi olur kendiliğinden? okul neler yapar? şimdiden teşekkürler..

aksn
Kapalı
24 Ağustos 2012 18:13

arkadaşlar yardım edin ya vardır bu işleri aranızda bilen biri

aksn
Kapalı
24 Ağustos 2012 18:17

.......

pandemic
Daire Başkanı
24 Ağustos 2012 18:18

dostum senin geçici mezuniyet belgen çoktan basılmıştır bile..yani artık okulla ilişiğin kesildi. artık öğrenci değilsin.

24 Ağustos 2012 18:21

Hocam, internetten üni'nin not görüntüleme sistemine bak. Doğru okul numarası ve doğru şifre girdiğin halde acilmiyorsa mezun oldun demektir. Birşey yapmana gerek yok ama mezuniyet belgeni git al ve ona gözün gibi bak. O sana çok lazım olacak. Diplomayı 2-3 sene sonra alırsın. Hemen çıkmaz zaten.

aksn
Kapalı
24 Ağustos 2012 18:21

ama öğrenci kartım falan bende duruyor okula hiç uğramadım kartı almaları falan gerekmiyor mu?

pandemic
Daire Başkanı
24 Ağustos 2012 18:22

öğrenci kartını bankamatik olarak kullanıyomusun. yani aynı zamanda banka kartımı kimlik?

seqo
Daire Başkanı
24 Ağustos 2012 18:23

geçici mezuniyet belgesi değil hocam. mezuniyet geçici belgesi. alacağınız diplomanın yerine geçer. o yüzden sıkıntı yapmayın. ben 5 senedir almadım daha diplomamı.

aksn
Kapalı
24 Ağustos 2012 18:24

hocam baktım açılıyor not görüntüleme sistemim hatta orda transkript hesaplama kısmı var aktif yazıyor

aksn
Kapalı
24 Ağustos 2012 18:27

pandemic hocam tabi öyle değil de yinede muhakkak alınıyormuş diye duydum da

aksn
Kapalı
24 Ağustos 2012 18:29

seqo hocam haklsın da ama bütün dersleri vermeme rağmen sistemde hala aktif gözüküyorum ünive uğramasam hala aktif gözükeceğim yani bu nasıl olacak

pandemic
Daire Başkanı
24 Ağustos 2012 18:29

geçici mezuniyet belgeni bence git hemen al.işe girerken sonuçta onu kulllanacaksın.

ihlaslı_E
Daire Başkanı
24 Ağustos 2012 18:30

http://forum.memurlar.net/konu/1625189/

ANTEP SALDIRISINI ÖĞRETMEN YAPMIŞ BU SINAV İPTALL OLMALI KCK DEVLETTEN UZAKLAŞTIRILMALI KCK SORULARI ALDI BİLMEYEN YOK ARTIK

GEL BEKLERİZ

http://www.ahaber.com.tr/Gundem/2012/08/24/gaziantep-saldirisini-ogretmen-yapmis

Gaziantep saldırısını öğretmen yapmış

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Gaziantep saldırısıyla ilgili, "organizatör" dediği ismin Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde görev yapan öğretmen M.H. olduğu belirlendi.

ARKADAŞLAR SORULARIN ÖSYM TARAFINDAN MALUM CEMATA SIZDIRDIĞINI VE ORADAN DA KCK YA PKK YA ULAŞTIGINI ARTIK BİLMEYEN YOK.

EĞER BU SINAV İPTAL EDİLMESE DAHA ÇOK TERÖR SALDIRISI OLUR KCK DEVLETTE YAPILANIR.

İİİİİPPPPPPTTTTTTAAAAAALLLLLLLLL

pandemic
Daire Başkanı
24 Ağustos 2012 18:34

sego benim belgemde geçici mezuniyet belgesi yazıyor, seninki faklı olabilir. aksn ben 2004 mezunuyum hala diplomamı almadım ama geçici mezuniyet belgemi kullanıyorum.

24 Ağustos 2012 18:35

Hocam bu zamana kadar not görüntüleme sisteminin kapanması lazımdı. Ama sizin okulda belki hemen kapatmiyorlardır. Ben mezun duruma gelince, sisteme giriş yaptığım zaman, böyle bir öğrenci bulunmamaktadır yazıyordu. Kimliği teslim alıyorlar. Onu alıp çıkış belgeni veriyorlar ve çıkış belgemi aldım diye imza atıyorsun. Belgeni al. Sen onu hak ettin ;)

aksn
Kapalı
24 Ağustos 2012 18:37

pandemic hocam haklısınız teşekkürler diğer hocalarıma da teşekkürler anlaşılan bana okulun yolu göründü:D çünkü ben gitmeden bunlar beni mezun etmeyecekler hala aktif olarak görünüyorum

aksn
Kapalı
24 Ağustos 2012 18:39

dolaylı-ceza hocam aynen:) teşekkürler

24 Ağustos 2012 18:46

Rija ederim =)

**pretty_woman**
Müsteşar
24 Ağustos 2012 18:48

Hocam bende Mezuniyet Geçiçi Belgemi kullanıyorum... İlk etapta zaten diploman hazır olmaz.... tarnkiript almış olman lazım, hem derslerine verdiğine eminsen tabiki işlemleri başlatmak zorundalar... Senlik bir işleri olmaması lazım...

Eğer okulu bitdiysen mezunsundur artık! Ama gelip Mezuniyet Geçiçi Belgeni ya da gelip Diplomanı almamışsındır... Zaten gecici belgeni ya da diplomanı alırken kimlik kartını vermek zorundasın....

Bir tavsiye elinizde hiç olmazsa Mezuniyet Geçici Belgeniz olsun çünkü heran lazım olabilir... En doğru bilgiyi öğrenci işlerini arayıp öğrenin... Bu sizin hayatınız çünkü....

24 Ağustos 2012 18:56

Haa bir de, çıkış belgesiyle birlikte transkript veriyorlar 3-4 tane..

aksn
Kapalı
24 Ağustos 2012 18:56

pretty-woman hocam doğru söylüyorsunz aklıma takılan birde şu var hala aktif olarak gözüküyorum ya yani ben gitmesem mezun gözükmeyecğim diyelim 1 sene bu belgeyi almasam olmaz mı almazsam aktif gözükmeye devam edeceğim o zaman ne olur

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi