Editörler : E.Kayı Han
09 Haziran 2013 06:40

Ödüllü Sızıntı Yarışması(Herkes internet Üzerinden Katılabiliyor)

Merhaba ardaşlar,

şahsen rakiplerimi teksir etmek istemem.Lakin iki aydır katıldığım ve yarışmadan geçip makaleleri anlama zevkine yükseldiğim 'Dergim yarışması' gerçekten güzel düşünülmüş,hazırlayan ekibi ve editoryayı tebrik ediyorum.

her ayın son pazar akşamı 20.00'da internet üzerinden online olarak yapılan yarışma fevkalede heyecana gark ediyor insanı.

https://abone.sizinti.com.tr/dergimyarismasi/ internet adresinden yarışma öncesi kayıt olmak icap ediyor.yarışmaya 5 dk kala ise cep telefonunuza gelen şifreti girerek yarışmaya dahil oluyorsunuz.

Üniversite öğrencisi genç arkadaşların yarışmada dişli rakip olmaları da insanı teşvik ediyor.

Ödülleri var.Ödül için okumak doğrı değil ama en azından sosyla bir okuma olayı insanı kmçılayan bir unsur oluyor.

umre bilgisayar tablet ve cep telefonu hediyeleri mevcut.

hediye verilsin ya da verilmesin sızıntıyı 18 senedir tanırım .çoğu zaman da aboneydim gönül hatıra binaen.Ama bir defa olsun baştan sona okumamıştım.

bu sayede en ağır konuları internet üzerinden arşatırma desteğini de katarak anlayabiliyorum inşaallah.

Allah rızası için ilgilenen arkadaşarıma bu güzel hadiseden haberdar etmek maksadıyla bu başlığı açtım.

Hayırlara vesile olur inşaallah.

karınca misali
Daire Başkanı
10 Haziran 2013 13:00

Amin İnşallah :)

Katılmayı çok isterdim ama imkanlarım elvermiyo. Sızıntı dergisi çok faydalandığım bir dergi olmuştur hep. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Ve Rabbim muvaffak eylesin.

ULUSALCI KERİM
Şube Müdürü
13 Haziran 2013 19:56

Sızıntı bir ekoldür,bir okuldur.

Şu yaşıma geldim ve gördüm ki çok şeyler öğrenme hevesiyle beynimizi çöplüğe çevrimişiz.

Halbu ki maymun iştahlı olmadan düzenli bir şekilde ilmi olaral beslenmişiz daha farklı olabilirdik.

lal l
Yasaklı
18 Haziran 2013 15:54

gözlerim yaşardı. sızıntı hala var ve şu hediyeli sınav uygulaması hala devam ediyor öyle mi? hey gidinin, 99-2003 yıllarında evlerde yapılırdı. evde 5 kişiyiz 5 kişi de hem sızıntıya hem zamana abone. sınav sonucu verilen hediye de malum, küçük sözler, lemalar, cevşen falan olurdu:) ortam güzeldi müzeldi ama, Kuranla tanışınca, risaleler de, sızıntı falan da yalan oluyor işte.

venom2000
Yasaklı
18 Haziran 2013 22:44

Bloğumu aday gösterim:)Fethullahıda översem hop tablet kucagımda:)

venom2000
Yasaklı
18 Haziran 2013 22:46

Sadece duymaya ihtiyaçları olan şeylerden bahsetmek gerekir.En büyük şakirt ben olcam

venom2000
Yasaklı
18 Haziran 2013 22:49

Geliyorum şakiler pardon şakirtler..keje pardon fethullah:)

19 Haziran 2013 12:06

ınanılmaz birşey ya burası promosyon firmasına dönmüş. biatçılığın bu kadarı pes pes

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi