Editörler : "eskiyara"Pangaea
05 Aralık 2010 19:55

torpille tayin olurmu..

bu tür haksız şeyler duyuyorum acaba mümkünmü..

giray_07
Şef
05 Aralık 2010 20:03

valla hocam torpille görevlendirme olur onun canlı şahidiyim de diğer olaylar bence abartılıyor çok duydum torpille şunu yapıyorlar bunu yapıyorlar diye de hiç tanık olmadım

zor-be
Şef
05 Aralık 2010 20:16

peki torpille ildışı görevlendirme gibi bişi oluyormu?

uglykidjoe
Müsteşar
05 Aralık 2010 20:23

Tayinlerde belli saatlerde belli yerlerin açılıp hemen kapandığına ben şahidim.Yani o saati önceden bilen adam 10 puanla oraya atanır.

Sağlık özrü tayininde torpil yapan arkadaşım da var.

Ayrıca şimdi benim İLSİS'im size kapalı, göremezsiniz. Yani hizmet puanım artsa 200 puan birden nereden bileceksiniz? Diyelim ki hizmet birleştirme yaptırdım. Bunu il MEM'de bir memur yapabiliyor.

hellobello
Kapalı
05 Aralık 2010 20:57

hocam bakanlikta akraban varsa 100de 100 olur. hatta ilden ile görevlendirilen arkadaşım var.

bir gecen aylarda bırkac kısı ıldısı tayında torpıl yapmıştı. bır ınternette sıtesınde belgelerı yayınlandı.

ahmethaşim
Yasaklı
05 Aralık 2010 21:00

Bu ülkede her şey olur...

kıloldumabi
Yasaklı
05 Aralık 2010 21:25

Normların açılıp açılamamsı sürecinde torpil olabiliyor onun haricinde çok zor.

05 Aralık 2010 23:14

oooo hocam ne demek torpille merkeze geldi bakanlık kararnamesini gönderdi bile atama dönemi felan da deil...

tacettin86
Daire Başkanı
06 Aralık 2010 01:18

hocam açıkça söyleyeyim mardinin bir ilçesinde sözleşmeli öğretmenlik yapan biri, temmuz ayında (ne özür grubu ne de normal atama dönemi) kararnamesi geldi ve başka bir ile tayini yapıldı!!!

AVCI02
Kapalı
06 Aralık 2010 09:25

olmaz diye bir şey yok. hatta eskiden biliniyordu şimdi sanal ortamda bildirmeden çaltırmadan oluyor bu işler.

başvuru ekran sana AÇIK AMA BANA KAPALI. işte sana torpil.

06 Aralık 2010 09:29

o kadar insanın hakkını yiyen insanın ne çocuklara ne de kendine bir hayır olmaz...Allah çıkarır bi yerden...

levo_akt
Şube Müdürü
06 Aralık 2010 10:01

ya arkadaşlar siz hangi ülkede yaşıyorsunuz?torpil yok diyen arkadaşlara şaşıyorum hiç mi çevresini gözlemlemiyolar yoksa evden işe işten eve mi geçiyo hayatları? benim şahit olduğum olay bi bayan siirtin bi okuluna ataması yapılıyo daha işe başlamadan eşinin iline tayini yapılıyo tayini yapılan okulda eğitim yapılmadığı için eşinin okuluna görevlendirme yapılıyo.üstelik bu öğretmenimiz sözleşmeli varın gerisini siz düşünün

(dila)
Şef
06 Aralık 2010 16:46

benim sözleşmeli öğretmen olan arkadaşımın yine sözleşmeli bir arkadaşı bir yılı dolmadan Manisa dan İzmir e gitti...

sofist--
Aday Memur
06 Aralık 2010 18:32

Türkiyede... Milli eğitim bakanlığında... Torpil olacak?

hayatta inanmam !!!

lütfen arakadaşlar bu tür iftiralara itibar etmeyiniz.

1453alper
Daire Başkanı
06 Aralık 2010 22:22

torpilin kralı oluyor arkadaşlar. 8 yılda duyduklarım gördüklerim yeter.

06 Aralık 2010 22:30

gözümün önünde ankara valisi aradı sözlesmeli öğretmen duygu.... adlı 4.b konumunda sırnaktan eskişehire saglık özrü olmasını rica etti önümde bakanlıktaki müdüre bende tercihlerimi onaylatcaktım.müdür beyler telaşlandı tamam olur annesini bakıma muhtac gösterir riz ben bütün belgeleri hazırlarım dedi merak etmeyin dedi teli kapattıgında beni karsısında tekrar görünce şok oldu:) yalakalık yaptı 5 dk lıkta olsa duymustum ya

06 Aralık 2010 22:39

yukarıda adı gecen yer sahıslar hayalidir diyelimde zan altında bırakmayalım şahısları:)

adalet2
Yasaklı
06 Aralık 2010 23:37

yazın kadrolu özür grubunda Manisadaki il emri olayı sitelere düştü.

bazı kişiler tüm açılan okulları tercih yapmadan il emri açılmıştı onlara..üstelik başvuru ekranları ve tercihleride fotoğraflanarak ispatlanmıştı...hepsinde var..ildışı görevlendirmeyi bırakın kpss siz ilk atama olanlar bile var(bakan onayıyla)

levo_akt
Şube Müdürü
07 Aralık 2010 10:44

bakın bi olay daha anlatayım eniştemin okulunda olan bi olay. tayin döneminde şimdi okulda görev yapan bayan arkadaş gece saat 3:03 gibi sisteme giriyo bakıyo tercih etmek istediği okul daha önce görünmemesine rağmen son gece görünüyo tercihi yapıp kapatıyo. tayinler açıklanınca okul müdürü şaşırıyo tabiki sen nasıl buraya geldin seni istemiyorum v.s gibi laflar ediyo ama iş işten geçmiş oluyo bayan arkadaş görevine başlıyo.yani anlatmak istediğim o okula gelmek isteyen bi öğretmen için sistemde son gece açılan yere hesapta olmayan birisi tesadüfen tercihte bulunuyo ve torpil tesadüfen engellenmiş oluyo.işte bu olay tesadüfen engelleniyo kim bilir buna benzemez ne kadar olaylar oluyo

nisantarih
Kapalı
07 Aralık 2010 19:13

herhalde hep 4/b lilere yapılıyor baksanıza verilen örneklere..

boatswain
Şef
07 Aralık 2010 20:05

hamdolsun olur mümkünlüde herşey mümkün

Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi