Editörler : swat3410
16 Şubat 2017 01:49

Polsan'dan ayrılma

arkadaşlar yaklaşık 2 yıldır polsan a üyeyim şimdi üyelikten çıkmak istiyorum fakat şuan polsan a kredi borcum var sormak istediğim acaba biriken aidat tutarı kredimin kapanmasını sağlarmı miktar tutuyor, polsan dan çıkmam mümkün mü bu konu7 hakkında tecrübeli arkadaşların cevabını bekliyorum

Yusuf Müdür
Yasaklı
16 Şubat 2017 03:32

borcu ode,parani al ve cik

16 Şubat 2017 06:52

dediğin şey mantıklı bunu bende biliyorum benim anlatmak istediğim polsan battı batacak daha fazla aidat ödemek istemiyorum içerde ki paramı almama 16 ay var fite fit şuan hesabı kapatmak istiyorum yoksa şimd i borcu ödeyip hesabı dondursam da kim bilir 16 ay sonra ne olacak paramı hiç alamam bu sebebple şimdi para vermeden içerde ki aidatım la kapatmam lazım sonra dondurmam lazım mümkün mü

Yusuf Müdür, 7 yıl önce

borcu ode,parani al ve cik

kafkas çevik
Kapalı
16 Şubat 2017 08:14

Borcunu odemeden yapamazsin...

Eger maddi sikintin sakin cak vs eyip cikma.polsan batmaz.keske batsa.batinca dandik kanunu goregi tum ortaklar tasinmazlara ve butun paraya hissedardir.polsanin elindekiler satilsa icerdekinin 4 katini alirsin

erdem talha
Kapalı
16 Şubat 2017 09:05

polsan pişmanlıktır

Yusuf Müdür
Yasaklı
16 Şubat 2017 13:56

kafkas haklı

kafkas çevik, 7 yıl önce

Borcunu odemeden yapamazsin...

Eger maddi sikintin sakin cak vs eyip cikma.polsan batmaz.keske batsa.batinca dandik kanunu goregi tum ortaklar tasinmazlara ve butun paraya hissedardir.polsanin elindekiler satilsa icerdekinin 4 katini alirsin

gökiş
Aday Memur
17 Şubat 2017 07:59

kardeş aidat miktarın borcunu kardşılıyorsa dilekçende belirtirsin borcumun içeride bulunan aidatımdan karşılanması diye yetiyorsa hemen çıkarsın yetmiyorsada sana ne kadar üste vermen gerektiğini söylüyorlar çıkıyorsun ben geçen ay çıktım benimki karşılamadı üste paramı yatırdım ayrıldım.çıkış yaptığın zamanda takibini yap temettüler açıklandığı zaman dilekçeyle 2016 senesenin temettüsünü hesaba yatırıyorlar

17 Şubat 2017 10:24

cevap için teşekkür ederim. aidat borç tutarını karşılıyor inşallah çıkarım 20 ay oldu üye olalı

gökiş, 7 yıl önce

kardeş aidat miktarın borcunu kardşılıyorsa dilekçende belirtirsin borcumun içeride bulunan aidatımdan karşılanması diye yetiyorsa hemen çıkarsın yetmiyorsada sana ne kadar üste vermen gerektiğini söylüyorlar çıkıyorsun ben geçen ay çıktım benimki karşılamadı üste paramı yatırdım ayrıldım.çıkış yaptığın zamanda takibini yap temettüler açıklandığı zaman dilekçeyle 2016 senesenin temettüsünü hesaba yatırıyorlar

17 Şubat 2017 12:07

Polsan kredileri artık açmaz arkadaşlar imkanı olan ayrılıp bes e girsin daha mantıklı bu saatten sonra hiçbir cazibesi kalmadı polsanın.

kafkas çevik
Kapalı
17 Şubat 2017 12:42

Arkadaslar bilmeden yazmayın 3 yildan once cikis yapilamaz

gökiş
Aday Memur
18 Şubat 2017 20:02

doğru orayı farkedememişim 3 yıldan önce çıkış yapılır ama aidatı borca saymazlar

gökiş
Aday Memur
18 Şubat 2017 20:03

3 yılın sonunda parasını alabilir

20 Şubat 2017 17:58

Beklenen uygulama ve kampanya geldi sonunda şimdi herkes olmayan parayla bir Citroen alır artık hayırlı uğurlu olsun bu kampanyaların devamını bekliyoruz tüm teşkilat dört gözle şaka gibi ya....

Umit161616
Aday Memur
20 Şubat 2017 18:06

Yaşasın araba kampanyası gelmiş. Alın bu kampanyayı.

yegen16
Kapalı
20 Şubat 2017 18:21

tek kurtuluş ayrılmak başka çare yok

yegen16
Kapalı
20 Şubat 2017 18:48

Araç Kampanyanız batsın kredileri açın göstermelik kampanyaları bırakın beklenti kredilerin açılması yönünde bal gibi bunu biliyorsunuz

24 Şubat 2017 22:47

Polsan yöneticileri bu süreçte üyelerinin sesine kulak tıkamış o kadar üye mağduriyet yaşıyor ki üyeleri için en küçük bir çalışma bile yapmadı çünkü üyeleri hiç umurların da bile değil tenezzül edip bir açıklama bile yapmıyorlar sanki bu kurum kendi şirketleri yoksa bu umursamazlık ve vurdum duymazlık neden bu mantıkla yönetilen sandık hiçbir yere gelemez ne büyür nede küçülür....

&YuSuF&
Memur
24 Şubat 2017 23:03

Arkadaşlar bende polsan üyeyim öğrendim birikmiş aidat karşılığı borcu kapatıp istifa edebiliyoruz bilginize

Umit161616
Aday Memur
24 Şubat 2017 23:36

Hay polsanın.....

Umit161616
Aday Memur
05 Mart 2017 09:42

...

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler