Editörler : Pangaea
«394041424344454647484950»

easy09
Aday Memur
03 Ağustos 2011 11:39

yada beni tarih çalıştırabilecek yokmu..bende ona matematik çalıştırırım bayanlar yokmu aranızda..

reçhell
Aday Memur
03 Ağustos 2011 11:43

Ben de başladım yenice ama Ramazan da çok zor oluyor herkese kolay gelsin şimdiden

Coming Back to Life
Aday Memur
03 Ağustos 2011 12:35

en mantıklısı konu anlatımlı set bitirip kendini denemelere vurmak

03 Ağustos 2011 12:44

arkadaşlar çalışmaya şimdiden başlayın.herkes kendini biliyor,kendinize göre sistem yapın ve başlayın çalışmaya.kendinizi zorlamadan sıkmadan bunalmadan çalışın.

artık rakibiniz çoğaldı.şimdiden çalışıp iyi puan almak varken neden bu zamanlarınızı değerlendirmiyorsunuz.şimdi çalışmayanlara yada az çalışın diyenlere ise siz az çalışın şimdi çalışmayın.az puan alıncada formlara haber başlıklarına yazın şu puanla atanabilirmiyim şu puanla atanabilirmiyim diye.

şimdiden planlı programlı sistemli çalışınki iyi puan aldığınızda rahat edin.açık ve net söylemek gerekirse ben rahattım tercih döneminde.ancak ona rağmen benim bile ilk tercih yerlerim gelmedi.puanların ne kadar uçtuğunun kanıtı.2008 kpss puanı 92 olan biri ilk atamada çok rahat ankara istanbulu tutturuyordu ama 2010 kpss puanı92 olan ilk atamada istanbul ankarayı maalesef tutturamadı.

benden söylemesi.benim sizden bi menfaatim yok.yüksek notta alsanız sizin menfaatinize,atansanızda sizin menfaatinize.ister tavsiyelerime duyarsınız isterseniz az çalışırsınız.

bunuda söylemeden edemicem össde derece yapan insanlar emin olun şimdiden çalışıyorlar.siz bakmayın onların tvlerde yok eğlendin yok sinemaya gittim vs. demelerine.onlar şimdiden başladılar çalışmaya.

reçhell
Aday Memur
03 Ağustos 2011 12:50

haklsın V.H.K.İ zaman çok çabuk geçiyor bir de bakmışız sınav günü gelmiş çatmış ben dersimi ii aldım özel sektörden paşa paşa çalışıcam çok kararlıyım bu arada verdiğin taktikler çok yararlı teşekkürler veriğin bilgiler için

03 Ağustos 2011 12:55

rechell bişey değil.ben özel sektörü bilirim abimden dolayı.acımasızdır.

abim yönetici olmasına rağmen özel sektör acımasız davranıyor.alt tabakayı düşünemiyom bile.

zaman su gibidir.ben çalıştığım sistemi anlattım.emin olun kpssAdada faydasını gördüm.

inşallah biaksilik çıkmazsa 3-4yıl içindede kpssA kadrolarına atanırsam zaten kpssAdada buna benzer başlık açacam.ister çalışın ister çalışmayın.dediğim gibi ne yaparsanız kendinize yaparsanız.çalışmazsanız bana bi zararı olmaz,çalışırsanızda zaten beklentim menfaatimde yok.

Cris7yLe
Kapalı
03 Ağustos 2011 12:59

Vhki SAolasın yararlı bilgilerınden dolayı Önlisansım ben 2012 de lisans b olarak grcem aöf işletme.. Tahmınen kaç net kac puana denk geldı 2010 lisansb de ve 2012 de sıkıntı yaşamam için ne kadar net yapmam lazım

03 Ağustos 2011 13:01

kardeş enaz 90 alman lazım ama daha öncede defalarca dedim puanları kimse tahmin edemez.

Cris7yLe
Kapalı
03 Ağustos 2011 13:10

Hımm tahmın ettğim gıbı teşekkur ederım sanada bu forum da da senın gıbı yardımcı olanlara teşekkr edıorum eyw.

03 Ağustos 2011 13:16

bişey değil kardeş amacım zaten yardımlaşmak.el elden üstündür başka arkadaşlarında tavsiyelerinden faydalanmak.

reçhell
Aday Memur
03 Ağustos 2011 13:17

V.H.K.İ inşallah emeklerinin karşılığını görürsün haklısın isteyen çalışır isteyen çalşımaz sen tüm iyi niyetinle yaptıklarını deneyimlerini paylaşmışsın bu sene kpss byi halledeyım A yı bende düşünüyorum o zmn da takip ederim mutlaka seni.özel sektör çok acımasız sabah sekız akşam dokuzdu ömrümden ömür gitti yaranamadım da bir türlü ama bıraktım işi gücü kararlı bir şekilde sadece kpss dıyorum.

bu-s-h-ra
Müsteşar Yardımcısı
03 Ağustos 2011 14:14

merhabalar bu başlığı elimden geldiğince okuyorum her girişte ve gerçekten faydasını gördüm nasıl mı?Kendime güvenimi kazanarak.Teşekkürler vhki ve diğer tüm arkadaşlar.Bugünden itibaren ben de burdayım kabul ediyonuz dimi:)Ben de önlisanstım aöf den mezun oldum seneye b grubuna gireceğim.Mat ım zayıf 5 6 net yapabiliyorum ama karar verdim burdaki kuzenimin ygs için gittiği bir mat dersanesi var orayla görüşeceğim ve aşacağım inşallah.Tek başıma zorlanacağımı biliyorum.Sözelde bi sorun yok çok şükür.Matsız memur olmak hayalmiş bunu anladım 82 aldım ama sapma sayesinde:)Tarih,coğrafya,anayasa paylaşımları da yapabiliriz seve seve yardımcı olurum elimden geldiğince.Kalan sayfaları da okumaya devam edeceğim.Teşekkürler herkese.Hayırlı ramazanlar.

üye_adınızz
Genel Müdür
03 Ağustos 2011 14:41

vhki bu sene kaç puan aldın paylaşır mısın

03 Ağustos 2011 14:44

bu yıl 88 aldım kpss3den.ama ben bu yıl kpssBye bakmadım zamanın denemeleri hariç bakmadım.

kpssAya ise 1aylık çalışma yaptım.anlıcam 2011 kpssAya öylesine girdim.ama kpss37yi 10 puan yükselttim.

üye_adınızz
Genel Müdür
03 Ağustos 2011 14:46

88 demek nasıl alıyosun ya of valla

03 Ağustos 2011 18:44

2009 kpssye hazırlanırken iyi altyapı yapmıştım üye.inşallah sende o puanı alırsın

üye_adınızz
Genel Müdür
03 Ağustos 2011 19:30

ben ve 88 hayal edemiyorum

03 Ağustos 2011 19:31

üye hiçbirşey imkansız değildir

üye_adınızz
Genel Müdür
03 Ağustos 2011 19:32

inş bakalım çalışıyorum yani çalışmaktan başka birşey yapmıyorum fazlasında gözüm yok 2014 de atansam da olur yeter ki bi gün memur olayım

03 Ağustos 2011 19:34

inşallah ALLAH çalışmalarının karşılığını verirde memur olursun.

Toplam 2779 mesaj
«394041424344454647484950»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi