Editörler : Pangaea
«193419351936193719381939194019411942194319441945»
11 Ağustos 2017 23:31

bır atama sart! gecen sene son atama donemını cektıler sınavı ayarladılar aldılar gıda mühendısı

Biancaaa
Aday Memur
12 Ağustos 2017 15:30

Arkadaşlar allah aşkına aradınız mı hiç numaraları görüştünüz mü bakanımızın danışmanıyla ??? Çok merak edıyorum

kübra.korkmaz
Aday Memur
13 Ağustos 2017 20:33

Arkadaşlar gercekten twitler işe yararmı bilmiyorum suanda attım ama tek bildigim yine etrafta kol gezenler diğer meslek grupları orda bile yokuz

13 Ağustos 2017 21:52

twitte devam ..fox trt arayıp haber yaptırmalıyız..dırek danısmanı bakanı aramak saygısızlık algılar

Biancaaa
Aday Memur
13 Ağustos 2017 22:04

Ne alakası var arkdaşlar valla ben aradım çok ilgilendiler bilgilerimi aldılar hiç te terbiyesiZlik degıl aramak siz fakıbabayı tanımıyorsunuz o zaten sorunlar bıldırılsın dıye telefonunu acık acık verdı danısmanına devretmıs bız arıyalım dıye

Biancaaa
Aday Memur
13 Ağustos 2017 22:05

Ama twit atmak ta ıyı ben her aklıma geldıgınde atıyorum emın olun o twit atanlar arasında em az atan bızım bölüm her gün bakıyorum gercekten bazen biZim bölüme bu halımıze üzülüyorum!!!!!

Nouvellelune
Memur
13 Ağustos 2017 23:37

Arkadsssım neler soyledin neleri soylesek daha iyi olur yani telefonda ses tonlarından anladın mı az bucuk, bende aramak istiyorum. Belki faydası olur. İş işten gectikten sonra keske arasaydık demek istemiyorum.

Biancaaa, 7 yıl önce

Arkadaşlar ben şimdi aradım çok ilgilendiler 0312 258 68 24-25 bu numaradan arayın LUtFen

Biancaaa
Aday Memur
14 Ağustos 2017 02:27

İsim soyisim nerde yaşıyorsun tc numarası okuduğun üniversite bölüm sordular.

Biancaaa
Aday Memur
14 Ağustos 2017 02:29

Yıllardır yüksek puanlarla acıkta kaldığımı 2018Kpss mayıs öncesi alım olmasını talep ettiğini falan söyleyebilirsin

14 Ağustos 2017 14:43

sorunları dinlemek için..tc ısım soyad nerede yasıyorsuna kadar alınması bolum okulu sormaları sızcede garıp ve sacma degıl mı..cıddı anlamda yardımcı olmak isteyen kısıye gore degıl bu meslege yardım etsınler... yuksek puanlarla dıyorsunuzya sız onlardan hıc bırı ıle tanısmamısınız..zıhnıyetı bozuklar..80 kusur puanları dusuk goruyor..90 alsaydın da atansaydın gıbı bayagı sıg..ısıne gore yorumluyorlar..dıger taraftan kacak giren 70- 80 ıle atanan dıger mesleklerı gormezler!!! madem atanabılmek ıcın basarılı puanlar.. bu puanlar..bu puanlardan tam 10-15 puan fazlası alan ınsan NEDEN ATANAMIYOR ..LANET OLSUN SIZIN SISTEMINIZE...ANLAYISINIZA..PİSLİKLER..

Biancaaa, 7 yıl önce

Yıllardır yüksek puanlarla acıkta kaldığımı 2018Kpss mayıs öncesi alım olmasını talep ettiğini falan söyleyebilirsin

14 Ağustos 2017 15:03

process puanın kaç ?

14 Ağustos 2017 20:30

zıraatcı mısın ? ..puanın kadar mı konus dıyorsun.. adaletın cızgısı kadar puanım apoınted.. senın kac?.. yurtdısında bırısıne sorarsan bu ulkede muhendıslerın aldıgı maası gıda muhendıslerının herkes bır tarafı ıle guluyor!!.. memura 4 bın ozeldeki 2 bın..madem kalıbre ..4 bın ..2 bın ne ya? ozelın memuru degılmı .zıhnıyet bu kurulan duzen bu ..memur olacaksın tc vatandası olman haketmen yetmıyor..cıfte standart.. devlet ülke millet kavramından cıktık bunu herkes bıle...boyle devlet mıllet anlayısı olamaz..devletın kururlus amacına aykırı..mıllette adalet olur esıtlık olur..bır takım sürünün cevresındekıler yasamıyor bu ulkede..senın gıbı olmayan bu ulkeye deger vermıyor anlamı yada o meslek grbunun gereksız oldugu anlamına gelmıyor...

An.Apointed.Engineer, 7 yıl önce

process puanın kaç ?

14 Ağustos 2017 20:46

ben mühendisim ama ziraatçı değillim ben ziraat fakültesini bitirenleri mühendis olarak görmüyorum. (Saldırmayın şahsi görüşüm)

Sadece merak ettiğim için sordum sakin ol.

Yurtdışındakiler mesela almanya kimse uni okuma hevesli değil mühendislik hiç değil ve okuyanlardaki sistem bizdekinden farklı olduğunu için ( staj,deneyim vs) onlar okurken zaten hazır oluyorlar mezun olduklarında. Almanya'da 3 kez matematik dersini veremeyen adamı bir daha matematiğin olduğu hiç bir lisans bölümüne almıyorlar onlarda çan yok yaz okulu yok.. Bizde öğrenci ne isterse veriliyor sonra mezun olunuyor herkes ağlıyor iş yok kimse bir şey bilmiyor. benim sınıf arkadaşlarım var 4-5 tane toplasan 4 yılda 3 ay okula gelmedi son yıl 40 45 ortalama tutturdu verdi bütün dersleri finaldi büttü mezun oldu. Sorsan okudu benim mezuniyet ortalamam 3.27 bizim çan yokken zor geçtiğimiz dersleri çandı yok temizlik yılı diye geçirdiler milleti diferansiyel denk. sınavında ben 4 sayfa cevap verdim arkadaşlar 3x3 3x1 matrisi çarptılar ve geçtiler.Ben başladığımda bölüme 60 ogrenci giriyor bunlardan 7-8 normal 4 yılda tamamlıyor gerisi uzatıyordu. 8 yıllık ögrenci biliyorum 1.sınıf mat dersine gelen şimdilerde var mı bu ? yanisi öğrenciler ağladıkça ağlıcak mezun oluncada böyle..

Size verdiler bir hak bence bir sonraki alım 2018'de girenlerin hakkı 2018'e calış iyi puan al atan. hangi müh bölümü inşaat hariç alım aldı sizin gibi ? yok..

processengineer, 7 yıl önce

zıraatcı mısın ? ..puanın kadar mı konus dıyorsun.. adaletın cızgısı kadar puanım apoınted.. senın kac?.. yurtdısında bırısıne sorarsan bu ulkede muhendıslerın aldıgı maası gıda muhendıslerının herkes bır tarafı ıle guluyor!!.. memura 4 bın ozeldeki 2 bın..madem kalıbre ..4 bın ..2 bın ne ya? ozelın memuru degılmı .zıhnıyet bu kurulan duzen bu ..memur olacaksın tc vatandası olman haketmen yetmıyor..cıfte standart.. devlet ülke millet kavramından cıktık bunu herkes bıle...boyle devlet mıllet anlayısı olamaz..devletın kururlus amacına aykırı..mıllette adalet olur esıtlık olur..bır takım sürünün cevresındekıler yasamıyor bu ulkede..senın gıbı olmayan bu ulkeye deger vermıyor anlamı yada o meslek grbunun gereksız oldugu anlamına gelmıyor...

15 Ağustos 2017 16:37

sen bu hakkı neye gore tanıyorsun ? sahsı gorusum..sende bırak zıraat fakultesını hıc bır sey oalamaz.. haktan bahsedıyorsan kardesım... 500 sayı son anda 328 e dusurulmeyecek.. haktan bahsedıyorsan..aynı bakanlıga bırılerı 70 ıle atanabılırken dıgerlerı 10-20 puan fazla ile acıkta bırakılmayacak. bir alım daha olacak olmalıı.. nasıl son anda 2016dan carptılar 400 sayıyı...bıseyler yaptılar boyle herkes dahıl edıp felan..bır alım daha olmalı en az 200 o kıstıkları sayıyı bır alım yaparak ıade etmelıler.. ayrıca ne alaka sımdı zıraat fakultesını bıtırenler muhendıs degıl dıye.. sana bır sey soyleyeyımmı ..gıda dan bahsedıyorsan...muhendıslık fakultesını bıtırenler gıdanın G SİNİ Bilmiyorlar..zıraat fakultesını bıtıren gıda muhendıslerı...laboratuvarları fabrıkaları cıftlıklerı gıda ıle her analız herseyıne degıyorlar..dıgerlerı sadece autocad ogren yolla..tarım bakanlıgındada autocad kullanırsın gıdanın G sınden haberı olmayanlar..senın gıbı ..

An.Apointed.Engineer, 7 yıl önce

ben mühendisim ama ziraatçı değillim ben ziraat fakültesini bitirenleri mühendis olarak görmüyorum. (Saldırmayın şahsi görüşüm)

Sadece merak ettiğim için sordum sakin ol.

Yurtdışındakiler mesela almanya kimse uni okuma hevesli değil mühendislik hiç değil ve okuyanlardaki sistem bizdekinden farklı olduğunu için ( staj,deneyim vs) onlar okurken zaten hazır oluyorlar mezun olduklarında. Almanya'da 3 kez matematik dersini veremeyen adamı bir daha matematiğin olduğu hiç bir lisans bölümüne almıyorlar onlarda çan yok yaz okulu yok.. Bizde öğrenci ne isterse veriliyor sonra mezun olunuyor herkes ağlıyor iş yok kimse bir şey bilmiyor. benim sınıf arkadaşlarım var 4-5 tane toplasan 4 yılda 3 ay okula gelmedi son yıl 40 45 ortalama tutturdu verdi bütün dersleri finaldi büttü mezun oldu. Sorsan okudu benim mezuniyet ortalamam 3.27 bizim çan yokken zor geçtiğimiz dersleri çandı yok temizlik yılı diye geçirdiler milleti diferansiyel denk. sınavında ben 4 sayfa cevap verdim arkadaşlar 3x3 3x1 matrisi çarptılar ve geçtiler.Ben başladığımda bölüme 60 ogrenci giriyor bunlardan 7-8 normal 4 yılda tamamlıyor gerisi uzatıyordu. 8 yıllık ögrenci biliyorum 1.sınıf mat dersine gelen şimdilerde var mı bu ? yanisi öğrenciler ağladıkça ağlıcak mezun oluncada böyle..

Size verdiler bir hak bence bir sonraki alım 2018'de girenlerin hakkı 2018'e calış iyi puan al atan. hangi müh bölümü inşaat hariç alım aldı sizin gibi ? yok..

15 Ağustos 2017 16:39

muhendısler odasını arayın alım yaptırsın.bakanlıgı arayalım..o kısıp baskalarına verdıklerı sayıyı

15 Ağustos 2017 16:46

2014'e 1 atama 2016'ya 1 atama oldu bir sonraki atama da 2018'de sınavlara girenlere olmalı sırf sen atancaksın diye senden sonrakilere kadro kalmasın mı ? sen ve senin gibi tipler hep benden sonra tufan kafasındakiler burada saldırgan kafayla bir yere varamazsın bu üslup ile hiçbir şey yapamazsın. ben senin kadro çoktu yok kırptılar bilmem müdürlükler ne talep ederse o oluyor. alım sayınız 2500 den 2058' e düştü ise burada müdürlükler değerlendirme yapar birincil ihtiyaç olanları alırlar. Hepinizden eşit alınması gerekmiyor kurumun 1. ihtiyaçlarına göre kurum alıyor ve sizede bu kadar düşmüş. Gıda mühendisleri daha potansiyelli yüksek puan alıyorlar ziraat mühendisleri kpss de bu performansı veremiyor 80-75 arasın puan bandında atanabiliyorlar. Kurum kimin kpss puanı yüksekse en çok ondan alayım demiyor. Ayrıca ben Gıda Mühendisliğini kastetmedim. ben ziraat mühendisyim diyenleri mühendis olarak düşünmediğimi söyledim.

processengineer, 7 yıl önce

sen bu hakkı neye gore tanıyorsun ? sahsı gorusum..sende bırak zıraat fakultesını hıc bır sey oalamaz.. haktan bahsedıyorsan kardesım... 500 sayı son anda 328 e dusurulmeyecek.. haktan bahsedıyorsan..aynı bakanlıga bırılerı 70 ıle atanabılırken dıgerlerı 10-20 puan fazla ile acıkta bırakılmayacak. bir alım daha olacak olmalıı.. nasıl son anda 2016dan carptılar 400 sayıyı...bıseyler yaptılar boyle herkes dahıl edıp felan..bır alım daha olmalı en az 200 o kıstıkları sayıyı bır alım yaparak ıade etmelıler.. ayrıca ne alaka sımdı zıraat fakultesını bıtırenler muhendıs degıl dıye.. sana bır sey soyleyeyımmı ..gıda dan bahsedıyorsan...muhendıslık fakultesını bıtırenler gıdanın G SİNİ Bilmiyorlar..zıraat fakultesını bıtıren gıda muhendıslerı...laboratuvarları fabrıkaları cıftlıklerı gıda ıle her analız herseyıne degıyorlar..dıgerlerı sadece autocad ogren yolla..tarım bakanlıgındada autocad kullanırsın gıdanın G sınden haberı olmayanlar..senın gıbı ..

ozbaytar
Memur
15 Ağustos 2017 17:04

yanlış strateji ile hamle yapıyorsunuz bu atama surecını cok ıyı yaşadım 2016 da atandım çok şükür aktif olan 10 kişi wp grubu kurun ve programlı şekilde mıllet vekılı arayın gorusme yapın bız oyle yaptık ve 2016 mayısta atamayı kopardık 2014 ten 2016 ya kadar alım yoktu tweet atın bolca bellı gunlerde bellı saatlerde saldırın umarım hak eden tum arkadasları yan masalarımızda görürüz

15 Ağustos 2017 20:18

evet arkadasım ben kaybetmeyede razıyım ..eger adil bir davranış sergılense..derimki yapamadım!...sureklı bırseylerle oynarak boyle düzen mi olur..pozıtıf ayrımcılık yaparak bazı mesleklere..dunyanın neresınde var bu ? ..hangı cag hangı medenıyet hangı zıhnıyet..tweet atıyoruz. tweet atsın herkes...

ozbaytar, 7 yıl önce

yanlış strateji ile hamle yapıyorsunuz bu atama surecını cok ıyı yaşadım 2016 da atandım çok şükür aktif olan 10 kişi wp grubu kurun ve programlı şekilde mıllet vekılı arayın gorusme yapın bız oyle yaptık ve 2016 mayısta atamayı kopardık 2014 ten 2016 ya kadar alım yoktu tweet atın bolca bellı gunlerde bellı saatlerde saldırın umarım hak eden tum arkadasları yan masalarımızda görürüz

15 Ağustos 2017 20:19

peki fikrin varmı ..500 sayı neden son anda 328 oldu ? ..mılletvekıllerını arayıp oy karsılıgındamı kopardınız nasıl oldu anlamadım?..

ozbaytar, 7 yıl önce

Biancaaa
Aday Memur
16 Ağustos 2017 08:16

Arkadaşlar bır gıdacı olarak gercekten ziraatçilere saldırganlıgınızı anlıyamadım atamayı onlar yapmıyor bakanlık yapıyor cok gereksız yere tartışıyorsunuz. gthb tüm branslar sayfasını ekleyın face ten bayram sonrası ıcın gorusme yapılacak bızde katkıda bulunalım bu 2018 mayıs ayı öncesi rn dogal hakkımız olan alımı yaptıralım

Toplam 39314 mesaj
«193419351936193719381939194019411942194319441945»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi