Editörler : F16 Gökçen
07 Eylül 2009 08:54

2 yıllık Büro Yönetiminden 4 yıllıa geçiş

Arkadaşlar inş. bütte mezun oldum 4 yıllığa geçiş var mı, bu yıl başvurmak şart mı, ayrıca matematik ekliyor mu normalde 3-4 sınıfta matematik yok,

nida1453
Şef
07 Eylül 2009 09:39

büro yönetiminden mi mezun oldun?

evet 4 yıllığa geçiş var.mat yok ama güzel muhasebe var:)

hemen kayıt yapmasana daha sonra yapsan oluyor...mesela 1 yıl sonra 2 yıl sonra vs.kayıt yaptırabiliyorsun.

bahtiyar21
Memur
08 Eylül 2009 12:16

matematik yoksa bende dikey geçiş yapmak istiyorum

nida1453
Şef
08 Eylül 2009 17:24

metamatik adi altında yok:)

haa ama muhasebe finansal vs.derslerde hesap makinasını eline alip işlem yapacak kadar var:)

deryam_ol
Aday Memur
08 Eylül 2009 19:55

arkadaşlar benim derdim bambaşka..şimdi bilgili bir arkadaş bana bilgi verirse ben de ona yemek ısmarlayacağım.. yada yemek parasını vereceği hesap numarasına yollayacağım..

-

ben 2008-2009 yılında açık öğretim kamu yönetimine yerleştim.kayır yaptım..ama kaldım.çünkü bütünlemelere girmedim..ama bu sene de öss ye girdim ve Adıyamana besni M.Y.O büro yönetimi sekreterlik kazandım(ikinci öğretim)..ancak yurt çıkmadığı için ve pahalıya mal olduğu için kayıt ta yapmadım..şimdi yine açık öğretim büro yönetimi ve sekreterlik okumak istiyorum.ancak ek yerleştirme sırasında ne yapmam lazım bunu bilmiyorum..şimdi hem açıköğretime kayıtlıyım..hem örgün eğitimi kazanmış hem de açık öğretime nasıl kayıt yapabilirim..lütfennnnnnn yardım edin..saygılar..derya malatyadan...

muhtesem32
Müsteşar Yardımcısı
08 Eylül 2009 20:44

deryam_ol arkadaşım ek tercihte aöf ten istediğin bölümü tercih edebilirisin örgüne yerleşmen ek yerleşmede aöfe yerşemene engel değil ayrıca ek yerleşmede aöfe yerleşince büroya gidip eski okulunun kaydını sildirip yeni kazandığın okula kayıt yaptıracaksın kayıt sildirmekle kayıt yaptırmak aynı anda oluyor 10 dkikalık bir şey yani.

muhtesem32
Müsteşar Yardımcısı
08 Eylül 2009 20:51

ayrıca sen örgüne kayıt olmadığın için tek şansın ek yerleştirmeler örgüne yerleşenler de kayıt yapanlarda yapmayanlarda ek kontenjanlarla açıköğretim kontenjan sınırı olmayan bölümleri tercih edebilirler ve yerleştirililirler daha önce dediğim gibi aöf bürona gidip önceki kaydını sildirip ek yerleştirmeyle yerleştiğin bölüme kayıt yaptırman gerekiyor.

muhtesem32
Müsteşar Yardımcısı
08 Eylül 2009 21:04

dur ben yemek meselesini unutmuşum arkadaşım yemeğin parasını orda fakir bir çocuğa ver daha mutlu olurum.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi