Editörler : oto-danisman-expert
28 Ocak 2009 17:22

araba karşılaştırma

arkadaşlar 15 bin tl ye 4-5 yıllık 100 km yi geçmemiş bi araba almayı düşünüyorum.iki araba arasında kararsız kaldım sizce renault clio mu almalıyım yoksa hyunday acent mi. arabadan beklentilerim şunlar;

1.arabanın güvenlik sistemi gelişmiş olmalı

2.yeni başlayanlar için uygun olmalı

3.az yakıt tüketmeli

bu arada hız merakım falan yoktur o açıdan motor seçimi konusundada görüşlerinizi yazarsanız sevinim.

çirkin kral
Aday Memur
28 Ocak 2009 17:32

farklı arabalar konusunda deneyime sahip arkadaşların bu konuda görüşlerini bekliyorum. bu arada da bi düzeltme yapayım 100.000 km demek istedim ayrıca illa bu iki araba olmak zorunda değil farklı araba tavsiyeleriniz varsa onlarıda belirtirseniz sevinirim...

çirkin kral
Aday Memur
28 Ocak 2009 18:23

güncel

barış52
Daire Başkanı
28 Ocak 2009 18:52

iki araçda beklentilerini karşılar...hangisinı daha uygun ve daha temiz bulursan onu al...ben olsam accent tercih ederdim..şahsi dusuncem...tipi daha guzel..:)

çirkin kral
Aday Memur
29 Ocak 2009 00:08

teşekkürler barış52

farklı görüşleri olan arkadaşlarında tavsiyelerini bekliyorum.

çirkin kral
Aday Memur
29 Ocak 2009 10:32

arkadaşlar accent veya clio yerine eski model bi toyota corolla mı alsam acaba? sizce hangisi daha mantıklı???

ayrıca bu başlıkta farklı arabalarında karşılaştırmasını yapabiliriz.böylece benim gibi araba deneyimi az olan arkadaşlarda faydalanmış olur...

napeleon
Memur
29 Ocak 2009 13:58

bence toyota corolla al rahat edersin

SanaLbeLa
Memur
29 Ocak 2009 17:14

Renault clio,hangi model oldugunu belırtmemıssın ama genede bır kac kelime söyleyım

-Güvenliği 15 bin tl'lk bir Clio aracında bulmanız pek bir zor kaldıki Renault güvenlige yeni yeni önem vermeye başladı rakiplerine oranla ama en azından 2 çift hava yastıgı bulunur dediğiniz fiyat aralıgında

-Az yakıt ise özellikle Dizel clio'lar çok az yakar Accente oranla

-Bana kalırsa genede clio'dan vazgeçmeyin hem ucuz parça hemde 2.el piyasası çok iyi.

nakzo.26
Yasaklı
29 Ocak 2009 23:34

ford fiesta yı tavsiye ederim sana 2004 modelini alabilirsin....

EĞER 1-2 BİN LİRA DAHA KATARIM DİYORSAN TABİKİ ACCENT ERA DİYORUM SANA..16-17 BİN LİRAYA 2006-2007 ERA ALABİLİRSİN CRDİ HEMDE . . .

çirkin kral
Aday Memur
30 Ocak 2009 00:39

arkadaşlar teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için

aslında kafam bayağı karıştı ford fiesta olabilr ama internetteki yorumlara göre iddia edildiği gibi az yakmıyormuş.ford fiesta 1.4 i comfort kullanan arkadaşlar varsa yakıt tüketiminin ne kadar olduğunu yazarlarsa memnun olurum...

çirkin kral
Aday Memur
30 Ocak 2009 14:31

güncel

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi