Editörler : crops35
«151617181920212223242526»

elektronik-tek
Daire Başkanı
08 Eylül 2013 12:18

Bu yanlis tercihler her atamada kac kisinin canini yakiyor.....

Allah insallah hayirlisi ile atanmanizi nasip eder...

durandurannn, 11 yıl önce

vay anasını yaa yanlış tercih edenler olmasa sen de gitmiştin şimdi o gerizekalılar yüzünden kaldın.kasım için o kadar yüklü bir alım olur mu bilmem ama istanbul o kadar revaçta olan bi yer değil bence mesela ben tercih etmem.inşallah istediğin olur bu sefer sınırda kalmazsın.

alpkar77
Kapalı
08 Eylül 2013 12:53

ben ehliyeti 2 ay gibi bir zamanda aldım..
yanlış tercih yapanlar var evet ama özellikle bu alımda rekor düzeye ulaştı bu üstüne..
yine 150 kişilik bir alım olsa aynı olacağa benziyor...

08 Eylül 2013 23:43

ehliyetini E sınıfına çeviren çok yoksa açıkçası ben ümitliyim kasımda ama herşeyden önce nasip ya ötesi yok zaten :)

08 Eylül 2013 23:51

Allah emek verenlerin emeğini zayi etmez alpkar sen anlasılan haziran tercihlerinden hemen sonra ehliyete başvurdun öylemi demekki iki ay sürüyorsa bir grup daha yetişir mi acaba kasım atamalarına kadar ne dersiniz

09 Eylül 2013 00:09

70

elektronik-tek
Daire Başkanı
09 Eylül 2013 06:55

70 KARAMAN....

alpkar77
Kapalı
09 Eylül 2013 18:30

yani evet bir grup daha rahatça çıkar.. ben temmuz 28 de sınava girdim..
bizden bir ay kadar sonrada bir sınav vardı... fakat bu sınavlar üç ayda bir ortalama neden bunların arası yakında açıkçası merak etmedim..
hatta üç grup çıkabilir kasıma kadar.. zaten ekim gibide sınav var araştırırsanız yada direksiyon kurslarına sorulursa öğrenilir..
bana gelince aslında ben bu alımlardan etkilendiğimden ehliyet almadım..
daha sınava girmeden aklımda idi.. sürekli salladık..
baktım bu iş iyice azıttı hemen almakta fayda var dedim..

nasipse olur kasımda ama az alımla bu iş benim için zor
minunmum 150 kadro şart yine çünkü ehliyet alanlarda var hali ile birde işin içine yanlış tercih yapan dallamaları katarsak 150 bile az..

İmam Rabbani, 11 yıl önce

ehliyetini E sınıfına çeviren çok yoksa açıkçası ben ümitliyim kasımda ama herşeyden önce nasip ya ötesi yok zaten :)

durandurannn
Kapalı
09 Eylül 2013 19:05

ustalar ben 22 yaşını bitirdim bir haftada aldım b den e ye çevirdim sınava falan girmedim sadece direksiyona girdim.ha çoğu üniversite öğrencisi bunu yapar mı yapmaz çünkü zaten son sınıfa gelmişlerdir e sınıfına para harcamazlar.benim yapma sebebim farklı bana atama sonrası da lazım e sınıfı.çift teker araba var onu da kullanmam lazım o yüzden girdim bu işe yoksa bu kadar masraf etmezdim. ayrıca sizin sandığınız kadar da talep yok e sınıfına.

siz istanbulun yine 50-100 kişilik alım yapması için dua edin yoksa 85-86 yı görmez e sınıfı.geçen kasım gibi 87-89 arasında oynar.

alpkar77, 11 yıl önce

yani evet bir grup daha rahatça çıkar.. ben temmuz 28 de sınava girdim..
bizden bir ay kadar sonrada bir sınav vardı... fakat bu sınavlar üç ayda bir ortalama neden bunların arası yakında açıkçası merak etmedim..
hatta üç grup çıkabilir kasıma kadar.. zaten ekim gibide sınav var araştırırsanız yada direksiyon kurslarına sorulursa öğrenilir..
bana gelince aslında ben bu alımlardan etkilendiğimden ehliyet almadım..
daha sınava girmeden aklımda idi.. sürekli salladık..
baktım bu iş iyice azıttı hemen almakta fayda var dedim..

nasipse olur kasımda ama az alımla bu iş benim için zor
minunmum 150 kadro şart yine çünkü ehliyet alanlarda var hali ile birde işin içine yanlış tercih yapan dallamaları katarsak 150 bile az..

09 Eylül 2013 21:42

Ben zabıta ve itfaiye alımından bahsediyorum şöförlüğü herkes seçiyor ama bunları pek seçen olmuyor ne bilim ya benim puan 84,408 inşaAllah gelir dersaneye yazıldım ama inanın gözümde kesmiyor koca bir yıl daha ders çalışmaya

Görelim bakalım Mevla neyler, neylerse güzel eyler :)

10 Eylül 2013 00:00

$afak 69 Bayburt...

karety
Aday Memur
10 Eylül 2013 11:45

arkadaş puanın güzelmiş kasımda şansın yüksek sıkıntı yapma .)))

İmam Rabbani, 11 yıl önce

Ben zabıta ve itfaiye alımından bahsediyorum şöförlüğü herkes seçiyor ama bunları pek seçen olmuyor ne bilim ya benim puan 84,408 inşaAllah gelir dersaneye yazıldım ama inanın gözümde kesmiyor koca bir yıl daha ders çalışmaya

Görelim bakalım Mevla neyler, neylerse güzel eyler :)

10 Eylül 2013 12:24

yok be kardeşim sıkıntıdan değil muhabbet olsun, zaman geçsin tabi biraz sitres var ama ne yapalım işte olacak o kadar senin puan kaç, sen nereleri düşünüyorsun

alpkar77
Kapalı
10 Eylül 2013 15:57

80 100 alım olursa 85 i görebilir hali ile.. fakat ehliyet alan olmazsa birakın 85 i baya 83,90 lar bile olabilir...

durandurannn
Kapalı
10 Eylül 2013 16:42

olur mu ki o kadar ya ben sanmıyorum e sınıfı geçen yıllardaki gibi olur diye düşünüyorum.

alpkar77, 11 yıl önce

80 100 alım olursa 85 i görebilir hali ile.. fakat ehliyet alan olmazsa birakın 85 i baya 83,90 lar bile olabilir...

durandurannn
Kapalı
10 Eylül 2013 16:50

yanlış tercih yapan sayısı 49 zabıta,41 itfaiye.ibbnin bu kadroları kasımda tekrar istemesi lazım kanun bu şekilde ama yapar mı bilemem.

10 Eylül 2013 18:42

şuna bak yahu yarıdan fazla atanamayan sayısı ne diyeceğimi şaşırdım iki hafta tercih süresi verdiler ne sandılar acaba biz yazalım orda kaşımıza gözümüze bakar bizi atarlarmı dediler, ümit tacirleri

alpkar77
Kapalı
10 Eylül 2013 20:13

80 100 kadro verirler mi inanın bir yorum yapamam ama durum yine her kasımdaki gibi az alım olacağa benziyor..
kadroların yarısı yanmış şaka maka.. tekrar açılır mı kimse bilemez..

alpkar77
Kapalı
10 Eylül 2013 20:23

43 itfaiye 49 zabıta kadrosu yanmış söylenenlere bakarsak..
toplamda 92 kadro uçmuş.. yasaya uygularsa tekrar açar kadroları üstüne sağdan soldan başka e sınıfı ile toplamda 100 120 belki olur...
5 yıllıklar dahil...

elektronik-tek
Daire Başkanı
10 Eylül 2013 22:06

Bu sartlari tasimayip yazan arkadaslar atanamadaklari gibi atanacak arkadaslarin hakkini gasp ettiler...

Ama tek sevindirici olan bunlarin puanini bir dahaki merkezi atamalarda kullanamayacak olduklari....

Herkesin hakkinda hayirlisi......

alpkar77, 11 yıl önce

43 itfaiye 49 zabıta kadrosu yanmış söylenenlere bakarsak..
toplamda 92 kadro uçmuş.. yasaya uygularsa tekrar açar kadroları üstüne sağdan soldan başka e sınıfı ile toplamda 100 120 belki olur...
5 yıllıklar dahil...

alpkar77
Kapalı
10 Eylül 2013 23:28

kesinlikle katılıyorum, bunlara buradan ağız dolusu gönderme yapardım ama terbiye müsait değil.. sevindirici kısmı bunlar bir daha puanlarını kullanamayacak ve kadrolar belki kasıma devredecek olması iyi tarafı..

Toplam 911 mesaj
«151617181920212223242526»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi